Dashko007• 04 июля 2023

У кожного свій вибір щодо інфо про ядерну станцію. А як же чоловіки?

Людина хоче спастися від ймовірної радіації, якую лякають всі верхівки влади. Але який вибір у чоловіків? У тих же дітей студентів?
Всі пишуть, вас попередили а вибір за вами. Який у них вибір. ?
Безникая• 04 июля 2023
Начнут всех выпускать, если реально будет что-то угрожающие жизни
Thatsme• 04 июля 2023
Такий самий, як і у вас - від´їхати далі
Киев_Елена• 04 июля 2023
Ответ дляБезникая
Нет конечно(
HelloKitty18• 04 июля 2023
А який вибір у чоловіків,які зараз на війні, чим вони гірші, вони теж живі і хочуть жити і вберегтися.
Renesmeе 16• 04 июля 2023
Підготуйте продукти, воду, біотуалет і приміщення із закритими щілинами. Можливо вам не прийдеться і спасатися, ніхто не знає куди піде хмара
Contento• 04 июля 2023
Ответ дляБезникая
Никто их выпускать не начнёт.
HelloKitty18• 04 июля 2023
Згадайте як рятували людей з Титаніка.
Читака• 04 июля 2023
юбілейна 100500 тема
Безникая• 04 июля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Згадайте як рятували людей з Титаніка.
Как? Первых эвакуировали богачей имеете в виду?
автор Dashko007 • 04 июля 2023
Всі як завжди, проти. А що в цьому питанні такого жахливого? Чи це нормально тримати всіх в клітці і труїти а світ буде спостерігати
Renesmeе 16• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Ви прийшли за порадами і як найти вихід із положення чи розповідати про клітку ?
автор Dashko007 • 04 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Я прийшла почути думки жінок
Tory_Victory• 04 июля 2023
Ответ дляHelloKitty18
Если бы дали возможность выбирать и выезжать всем, посмотрела бы какой процент останется на войне.
Знаю многих, кто не успел отслужить до начала войны и их держат, они все бы отдали, чтобы уйти и не служить
Renesmeе 16• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Я прийшла почути думки жінок
Ну ви ж не знаєте куди піде хмара, можливо туди куди ви хочете виїжджати
автор Dashko007 • 04 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Так може у людей повинен бути вибір?
Renesmeе 16• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Так може у людей повинен бути вибір?
Який вибір, ви знаєте що вибирати і куди виїжджати, ви впевнені що там буде безпечно?
Ажурная мышь• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Напишите свой вариант спасения. Если что, я в Кривом Роге, выезжать не собираюсь.
автор Dashko007 • 04 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Вирішувати самому свою долю . Такий вибір
Na kablukah• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Так може у людей повинен бути вибір?
Может,но его нет.
Похоже и не предвидится.
Нечего здесь обговаривать-или уезжают заплатив или без вариантов.
Ажурная мышь• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Так може у людей повинен бути вибір?
Мы войну не выбирали.
Elena-Evelina• 04 июля 2023
Моя мама в Чернобыль уехала со старшим братом очень далеко к родственникам, биологический отец остался в Киеве. Мама всю жизнь болела, 2 онкологии, сердечная недостаточность,почки и печень больные, уже отмучалась она 2нрда назад. А биологический отец всю жизнь прыгал от бабы к бабе, здоровый как бык, уже под 70, живой. Вот так вот..
Renesmeе 16• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Україна 1000 км, вам що мало місця куди виїхати раз так хочете, приїдьте до польського кордону за 20км тай сидіть, думайте що ви майже закордоном
ShellyBelly• 04 июля 2023
Такий самий вибір,як і у тих,хто зараз воює. Про них хоч хтось подумав? Чи вони не люди? Завтра вони складуть зброю, бо теж захочуть врятуватися від радіації, і вітаємо, ми під рашею. Тільки цивільні зараз хоч по країні пересуватися можуть,а хлопці із-під Запоріжжя,куди їм?
автор Dashko007 • 04 июля 2023
Ответ дляАжурная мышь
Мы войну не выбирали.
Ну так, нам же ж сказали шашлики будемо жарити. Тобто теж оманою розвалили вибору
Renesmeе 16• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Ну ось і для чого створювалася тема, шашлики, клітка, розходимся
автор Dashko007 • 04 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ну звичайно. Думки висловити не можна. Це не нормально, тримати людей і лякати радіацією . Чи ви впадете норм? Напишіть просто так чи ні?
Renesmeе 16• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Ви самі собі суперечите, про війну не попередили -шашлик. Говорять про загрозу підриву -лякають і тримають в клітці
автор Dashko007 • 04 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
В чому суперечка? Так для вас це норма. ? Не дати людям можливості скористатися їх правом на життя і спробувати врятуватися від радіації? Там таким чином, яким вони вважають правильним.
автор Dashko007 • 04 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Тоді люди ще могли виїхати і врятуватися від війни, якби їх попередили
Ажурная мышь• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Так что сейчас хотите услышать? Снова на кого-то ответственность переложить за свою жизнь?