Позитивна• 04 июля 2023

Хочу підзаробити копійку. Виникла думка про ейвон, корал клаб і тд

Деякі дальні знайомі займаються цим. Напевно,це приносить їм якісь кошти.
Мені б дуже не завадив заробіток додатковий,бо на роботі зарплатня мала.
Хтось цим займався? Чи треба вкладати свої кошти? Чи можна вийти звідти просто і легко?
Розкажіть,будь ласка. Дякую !
Само_достаточная• 04 июля 2023
Вам нужно будет делать минимальный товарооборот. Сразу найдёте на него клиентов - свое не тратите соответственно. Не нашли - добирайте себе товар за свои. Можете сама пользоваться, может перепродавать... Кроме продажи товара, ищите желающих также подключиться, вам будет капать с них %
Швидкоруч• 04 июля 2023
Эйвон можно и на мейкапе купить. Кому оно нужно?
Зоркая Зорро• 04 июля 2023
Я думала сетевые продажи уже лет 10 мертвы
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Тобто,якщо я його не зроблю,то треба замовляти за свої кошти?
Дякую за відповідь !
Цікаво, чи можна десь почитати про умови... Піду пошукаю
Само_достаточная• 04 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Дякую за відповідь !
Так, або на вихiд... Про условия в каждой компании читайте на её сайте
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляШвидкоруч
На роботу знайома приносить каталог якийсь. І жінки роблять замовлення
Щось типу ейвона,але не пам´ятаю назву
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую
Треба ознайомитися
Бо ця ідея тільки виникла
Мені хоча б 1000 грн мати додаткову
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Деякі процвітають
Але активно рекламують в соц мережі
Ніби,як прокидаються вранці, п´ють різні вітаміни фірми і гарно виглядають ))
Я так,напевно,не зможу))
Само_достаточная• 04 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Дякую
Треба ознайомитися
Бо ця ідея тільки виникла
Мені хоча б 1000 грн мати додаткову
Как по мне нормальная тема. Максимум на что вы ’попадёте’ - это купите себе в личное пользование товар. Физический, который можно взять в руки) вы ж не просто будете платить за воздух
Лінива, не каюсь• 04 июля 2023
Если в компании Вам предлагают делать обязательный товарооборот, не рассматривайте её как партнёра. Ищите с нормальным маркетинг-планом. Ни в коем случае не вкладывайте свои деньги! MLM придуман для того чтобы зарабатывать, а не тратить. Обращайтесь за информацией только к официальным источникам, а не мне Маша сказала)))
Повелитель бітка• 04 июля 2023
Хто купує зараз ці ейвони. Пройшли часи
Дідова баба• 04 июля 2023
Автор, я за дропшиппинг, если заработать дополнительно. Вложений 0, денег можно заработать. 1000 грн.легко. Но нужно поставщиков хороших найти, ну и размещать товар конечно же.
Снегопадка• 04 июля 2023
В мене знайома одна LR займається, друга вже давно на Мери Кей, але вона візажист, третя Емвеєм, але вона прибиральниця
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
1000? простіше сусідній офіс помити раз на день, заробите більше.
220В• 04 июля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Хто купує зараз ці ейвони. Пройшли часи
Я купую незмінно дещо в них, аналогів нема
Кукарачка• 04 июля 2023
Кто покупает эту фигню типа корала , чейса и лр?
Только поняли что nl фигня как новое подвезли 🤯
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 июля 2023
не нужно относиться к деньгам как к ’копейке’
220В• 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Покажете офіс за 1000?
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Я Вам скажу, що навіть гербалайф купують якісь дивні люди)
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ для220В
Покажете офіс за 1000?
Не зрозуміла питання. Помити офіс ввечорі вийде зарплатня більше набагато.
Кукарачка• 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Пипец ну нефиг делать, это как денежная медитация. Люди сидят часами медетируют, а денег как не было так и нет
220В• 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
То я й кажу покажіть, будь ласка, де за офіс дають 1000?
Ганчіркою і язиком легко махати)
Аноним_• 04 июля 2023
Лучше секонд продавайте
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ для220В
Ганчіркою і язиком легко махати)
Більше дають. Ви за день хочете чи що? Не лусне?) Кожен день по годинці і мінімалка в кишені.
Усатая полосатая• 04 июля 2023
для начала подумайте, кому вы это все будете продавать?
220В• 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не лусне)
У нас офісна прибильниця була на ставці 15 тис. до 22 року щодня 5/7.
Тепер, коли всі роз´їхалися, приходить раненько на 2 години за 500 двічі, іноді тричі на тиждень
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ для220В
Не лусне)
Ми одна одну не зрозуміли, я мала на увазі не за день, а за місяць, у нас маленьке місто, 15 тис не платять, і все одно більше вийде, ніж на ейвоні.
автор Позитивна • 04 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Думала на роботі пропонувати дівчатам)))
Хитрушка-чекушка• 04 июля 2023
Ответ дляПозитивна
Це ніхто не буде купувати, он на мейкапі все можна купити, то історія 90х років.
220В• 04 июля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Запитати треба у автора, чи підходить їй підробіток, як прибирання)