Леди_Мэри• 05 июля 2023

Передбачення перемоги? Вірите? А так хочеться знати , коли закінчення війни.

Взимку дивилася передбачення: "Переможна весна. Все! Чекаємо на перемогу"
Зараз літо. Натрапила на відео: "В осени все скінчиться". І так в декількох передбачувальників.
Я розумію, що потрібно вселяти оптимізм.
Нам вже говорили, що ракети у рашистів уже закінчуються. Але якось 1,5 року стріляють.
Чи все ж таки налаштовувати себе, що це не на один рік?
Светлана777• 05 июля 2023
Ответ дляНатик0609
получается, что нам не дают запускать производство, разных видов оружия? Не выгодно прекращать войну?
Конечно не выгодно заканчивать. Проводят испытания оружия на нашей территории в реальных условиях. Вот выяснили,что Патриот может сбить кинжалы....
нинель 1919• 05 июля 2023
Ответ дляLike-995b
У вас факты из интернета. Я вчера общалась с военным на поле боя который непосредственно. У нас хватает людей и все укомплектовано на данный момент. Еще опщ повторю/ это не махач кулачный. Точное оружие и хорошая разведка наш козырь
а у меня другие факты тоже от общения,что америкосы почти ничего не дают ,но все изучают у нас и им больше толку (институт изучения войны ихний)чем нам от них, а вечные сборы военным то на то ,то на это кругом из каждого утюга дате. дайте....
Like-995b• 05 июля 2023
Ответ длянинель 1919
А на чем мы держимся полтора года? И почему у русни появится мотивация, если она поломалась за полтора года?
Infinity290• 05 июля 2023
Ответ дляmar minor
Так это наши и не скрывают , инфа везде . Просто здесь девочки все еще верят в смерть путина, грустную экономику расии и прочие мифы которые наши так же разгоняют .
Вы про экономику росии слушайте у росийских экономистов. Если коротко : с экономикой плохо и будет все хуже. Но экономика на то и экономика- что будет пытаться выживать до последнего. Они уже социалку начали пилить, но пилить можно долго. В таком режиме на год- полтора еще хватит.
Infinity290• 05 июля 2023
росия страна большая, гнить будет долго
Мдаа• 05 июля 2023
Ответ дляMarinka152
Ну якщо вже по фактам, то чогось завжди на фото такі обличчя,а Залужний типу в опозиції.Але він в інтерв´ю ВВС розхвалює Єрмака,про його неоціненний дипломатичний вклад.А в інтерв´ю Соколовій дуже хвалить нашого президента,і жодного разу не виступив на захист військових,не критикував звірячі закони,які приймалися ( забрали доплати - норм, підвищення відповідальності військовим на передовій - норм,800грн.в госпіталі - чудово! ,без прикриття з повітря на мінні поля - вперед! )
Мусить наша країна і західний світ усіх разом приймати ,це одна команда, ну а який вихід?.Раніше треба було думати, але до більшості і зараз не дійшло,їм норм, ніякої трагедії не бачать...
Цікаво...як довго Залужного будуть ще любити і вклонятися? До массового хейту його через лояльне відношення до президента і Єрмака...3...2...
VivaForever• 05 июля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Моя знайома з раші встигла тільки три тижні ’постраждати’, що улюблений французький кремчик не купити. А зараз нічого в її житті не змінилося. Все на місці.
Да і робичі мої звідти нічого не відчули ще економічного. Ціни зросли? Так вони по світу їздять і кругом зросли.
а мої родичі чомусь тепер в Абхазію їдуть, а раніше всюди їздили
vidivan• 05 июля 2023
Ответ дляАлександр_5
Було таке відео, зняте китайцями до евро 2012. Там війна, підрив дамби і т.д. Але в кінці українець забиває гол вирішальний і перемагає.
Відео зняте в 2010 році, транслювалось по усім каналам китайським.
Так что буде перемога точно
Це якщо вірите в містику всяку
питання:
1. де ви там побачили війну в Україні. Там чітко видно, що бомблять Лондон. Там є біг Бен.
2. де Там вибух на гес?
vidivan• 05 июля 2023
Ответ дляfishcka
спросіть у автора того коментаря :)
соррі))) Вже спитала))) промахнулася)))
VivaForever• 05 июля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Ото ж і лякає, як нам вливають в голови про економічний занепад, а по факту все там у них добре і паралельний імпорт добре просувається.
добре в Москві, подивіться Обманутого росіянина,там багато такого, самі кацапи знімають.
Like-995b• 05 июля 2023
Ответ дляМдаа
А он может сменить президента?)
sherlusha• 05 июля 2023
Ответ длянинель 1919
Эрдогану
Не удивлюсь🤭
Мдаа• 05 июля 2023
Ответ дляLike-995b
А он может сменить президента?)
подивимось що буде після війни) але якщо в нього не буде масової критики до ОП і не дай Бог ще й підтримка то все...гайки, від всенародної любові нічого не залишиться. Прихильники Петра Олексійовича його з´їдять
автор Леди_Мэри • 05 июля 2023
Ответ длянинель 1919
в Киеве страшно перемещаться уже .кругом ловят...и да я против т.к должны нанимать контрактников (нет у нас .пусть иностранцев),а не воровать средства,которые дают,мужчины есть вокруг,но все ж покупные многдетные- инвалидос
Вибачте, де вам страшно по Києву переміщатися?
У мене син по роботі весь день по Киву переміщається і чоловік теж.
тільки 1 раз за 1,5 року чоловіка зупинили, щоб перевірити наявність зброї. Там робоча машина була стара і обшарпана, чим і привернула увагу.
А так все нормально. В моєму оточенні чоловіки не бігають, не ховаються і переміщаються спокійно.
Like-995b• 05 июля 2023
Ответ дляМдаа
Про Петра забудьте)
Natalie 81• 05 июля 2023
Ответ дляLike-995b
Ну и почему вы верите в силу их миллионов?
У них и границы не закрыты,а у нас реально отлов идёт
Like-995b• 05 июля 2023
Ответ дляNatalie 81
И что? Мы вынуждены защищаться, чтобы наше государство вообще осталось существовать
Natalie 81• 05 июля 2023
Ответ дляLike-995b
Ииииии,тем кто на кладбище уже всё равно
Rocka Rolla• 05 июля 2023
Ответ дляsyperrizhik
Верю только в картину на фронте. Вы видите что територии освобождаются быстро? Я нет, значит все не будет быстро (
Так спочатку потрібно прорвати лінію оборони, да це повільно, а потім буде волною, як і Харків і Херсон... Це як гра в дженгу, витягуєш бруски, башня довго тримається, а потім достаєш один і все падає
Like-995b• 05 июля 2023
Ответ дляNatalie 81
Ваши предложения?
Natalie 81• 05 июля 2023
Ответ дляLike-995b
Ваши предложения?
А,ваши?
super_mama• 05 июля 2023
Ответ дляAmalpi
Не читала тему, может уже писали, через 2-3 контрнаступления (Арестович)
шутка ОГОНЬ...... а сейчас это второе или это подготовка?
Как нам тут рассказывали, что сейчас как начнется контрнаступление, как всех москалей перемелим ..........а как все друг друга с контрнаступаючим поздравляли?!....
нинель 1919• 05 июля 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
заздрю,а мій на метро їздить і головою обертає навколо щоб не попастися і поїхати нікуди не можемо бо боїмося ,хоча і бронь має,але йти ’для звірки’ в ті кляті тцк немає ніякого бажання в дикі черги серед таких же невдах,а так да навколо їздять по тим буховелям та морям у всіх куплені докі є ,а мій лох...і да він боїться і не бажає воювати і мені пофігу під юбкою. чи ні,вважайте як бажаєте
Like-995b• 05 июля 2023
Ответ дляNatalie 81
А,ваши?
Я слушаю вас внимательно. Мои ясны. Выхода нет , кроме как защищаться и отстаивать границы государства. Иначе Буча будет до Львова. А потом всех мужчин поставят под ружье как в лднр и вперёд на другие страны
нинель 1919• 05 июля 2023
Ответ дляNatalie 81
Natalie 81• 05 июля 2023
Ответ дляLike-995b
Ваши ясны-до последнего мужчины,но только не вашего сына
Rocka Rolla• 05 июля 2023
Вірю, що залишилося менше року
Like-995b• 05 июля 2023
Ответ дляNatalie 81
Я ваши услышу? Мой сын еще маленький , а племянник 26 лет уже полтора года разведчик на линии фронта. Я слушаю вас внимательно- ваш сын уже учит гимн росии? А то те кто в Крыму радовался русне теперь воют, потому что их сыновья теперь отдают долг без вариантов
Like-995b• 05 июля 2023
Ответ длянинель 1919
А почему вы мне на ответили? Чего слились?
нинель 1919• 05 июля 2023
Ответ дляLike-995b
віыиз европы или Канады вещаете?просто только кто выехал ,навязывает нам оставшимся воевать до последнего мужчины и границ 91-го года т.к ихним мужчинам это не грозит,а чужими руками очень легко