Леди_Мэри• 05 июля 2023
Передбачення перемоги? Вірите? А так хочеться знати , коли закінчення війни.
Взимку дивилася передбачення: "Переможна весна. Все! Чекаємо на перемогу"
Зараз літо. Натрапила на відео: "В осени все скінчиться". І так в декількох передбачувальників.
Я розумію, що потрібно вселяти оптимізм.
Нам вже говорили, що ракети у рашистів уже закінчуються. Але якось 1,5 року стріляють.
Чи все ж таки налаштовувати себе, що це не на один рік?
Camomile-Anna• 05 июля 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Поживем-увидим. За почти 10 лет я столько наслушалась,не верю. Верю только своей интуиции. Она меня ещё не подводила
Що ваша інтуіція каже?
Ответ дляМахлебан
Конечно не скоро. И не будет победы во всем смысле. Вообще ничьей победы не будет. Все смерти были ради наживы.
Говорю как жена военного, по его рассказам. Все кто кричит здесь до последнего украинца, никого не ждут с войны. Правда намного страшнее
Співчуваю, вам. Очікувати з війни - це важко.
Ответ дляMellisa
а про нашу экономику не читали? поинтересуйтесь величиной внешнего госдолга и дефицитом бюджета. Убирают льготы, которые были для предпринимателей во время войны (требование МВФ, наш спонсор), плодородные земли заминированы, тарифы растут и тд. Я б не надеялась на то, что наша экономика сильнее параши.
Наша экономика изначально была слабой, совершенно не ровня. Я писала о том, что у них громадный дефицит образовался.
Ответ дляCamomile-Anna
Не вірю. Буданов казав, що кінець активних бойових дій ( поріанював з футбольним матчем) наприкінці минулого місяця. У мене в календарі стоїть питаннч на цю п´ятницю ’ Чий Білгород?’, то обіцяли його взяти у травеі, коли Шебекіно руські партизати бомбили і ......???? Нічого не здійснилося...
Чого?
Росіяни отримали нашу зброю від союзників
brenda2305• 05 июля 2023
Ответ дляmar minor
А что грустного , если последнюю ракету которая в Кривом Роге упала , ее разобрали а у нее все чипы американские :))) тоесть обход санкций рулит .
думаю, это закрывание глаз на обход этих санций. Американская пресса пишет, что и теневые танкеры ездят по миру с рос нефтью....
brenda2305• 05 июля 2023
Ответ дляМахлебан
держитесь. Я с вами согласна полностью. И с выводами вашего мужа. Только за такое еще зимой банили(((
Ответ дляbrenda2305
Лукашенко фасовал импортные креветки и все было нормально. Хаб, после санкций на счет Крыма. Никаких санкций из-за подрыва Каховской ГЭС, запад не знает кто это сделал.
brenda2305• 05 июля 2023
Ответ длячир
именно. Запад не такой белый и пушистый, и однозначный, как всем нам хотелось бы того
VivaForever• 05 июля 2023
Ответ дляVittoria66
А до 19 року Вас не цікавить, що відбувалося з оборонним виробництвом України? У розвалі армії та здача ядерного арсеналу так само діяча влада винна? Я не знаю ні одної людини, яка би була задоволена владою - люди не сліпі. Але, коріння всього, що відбувається, тягнеться саме з 90-х, в які і утворилась кланова система з корупціонерів та злочинців-крадунів. Та ще і поповнювалися та посилювались їх лави новими людьми, яких приводив з собою кожен президент.
Я собі навіть не уявляю, як можна зламати цю систему злодіїв та хабарників, які ніколи не нажеруться. Їх навіть війна не зупинила, а лише заохочує до нових «схематозів». Тут всіх під ноль вичистити треба, звільняючи зверху до низу, щоб зламати хребта системі - іншого виходу, особисто, не бачу. Хоча і розумію, що це утопія.
Удалено администрацией...
VivaForever• 05 июля 2023
Ответ дляsherlusha
А крым кому?
крым нам не отдадут. и боевых действий там не будет. будет какой то особый статус
Перечитала тему и есть что сказать)
Во_первых, кацапы чего не поперли масштабно в 2014?
Они готовились к санкциям(ну не настолько же тупые, в конце концов)
А сейчас они с этими санкциями прекрасно себя чувствуют, уж поверьте, знаю о чем пишу
Нам, конечно, об этом не рассказывают, но тем не менее...
brenda2305• 05 июля 2023
Ответ дляmar minor
Думаю так и есть , поэтому войну россия не сворачивает , нет никаких признаков этого .
так, а рф и не будет сворачивать войну. Они ж развернули ВПК, строят заводы. как раз рф выгодно тянуть эту войну годами. Они то ее не выиграют, но нас обескровят в конец - такой план. Я так понимаю.
и я уже задавала вопрос местным патриоткам - как они представляют себе военную победу Украины без полного разгрома российского впк?...непонятно
Татьяна_М5• 05 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
Забейте в гугл, там много новостей на эту тему.
Официального источника от наших властей, естественно, нет
Интересно, а почему в Украине до сих пор ничего не строят? Ну кроме новых дорог
Ответ дляpeterman
Перечитала тему и есть что сказать)
Моя знайома з раші встигла тільки три тижні ’постраждати’, що улюблений французький кремчик не купити. А зараз нічого в її житті не змінилося. Все на місці.
Да і робичі мої звідти нічого не відчули ще економічного. Ціни зросли? Так вони по світу їздять і кругом зросли.
Rina_europa• 05 июля 2023
На днях читала что в Татарстане производят для срашки дроны-шахеды.
О каких предсказаниях речь и во что верить?
Татьяна_М5• 05 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
Выше написали, что строят завод байрактаров. Может и правда😄
Так написали же ниже, что не далеко от москвы, а не в Украине
Vittoria66• 05 июля 2023
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
А, зрозуміла. Не слідкувала раніше за дописами Реверанс, тому не знала.
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
Нащо переходите на особистості?
Аргументів нема?
Речник Повітряних сил ЗСУ - Юрій Ігнат:
- Якби ми мали оперативно-тактичний комплекс ’Грім-2’/’Сапсан’ з дальністю ураження 500 км, аеродроми РФ, з яких нас атакують, були б під нашим прицілом, війни б взагалі не було.
Коротко і ясно.
Позиція офіцерів наших Повітряних сил.
І це абсолютна правда. Якби ми мали оперативно-тактичні і крилаті ракети сотнями, то мали б можливість у випадку вторгнення просто роздовбати ворогу аеродроми, бази ГСМ, оті велетенські військові бази з технікою під кордоном на супутникових знімках директора ЦРУ, а кримський міст вже плив за течією Середземним морем.Але ці ракети після приходу Зеленського до влади в 2019 році поховали. Це зроблено за його підписами під рішеннями РНБО, в яке нам пхали обісцяних Сівох ті самі люди, що призначили кулінічей на всі посади. Бо цим людям треба було організувати з Богуслаєвим поставку вертолітних двигунів для дохлого виробництва РФ. А не ракет - нам.
Аргументів нема?
Речник Повітряних сил ЗСУ - Юрій Ігнат:
Коротко і ясно.
Позиція офіцерів наших Повітряних сил.
Ответ дляmar minor
Подтверждаю
2 Искандера-что в жилой дом под Днепром, 3 июня, лично видела кусок ракеты, дата 04.2023
Чипы-сша
Все там есть и свежее
Чипы-сша
Все там есть и свежее