Позаземний розум• 05 июля 2023
Посещаете косметолога летом? Какие процедуры делаете?
Триндю-бриндю• 05 июля 2023
делаю чистку и пилинг, но это надо обсуждать с косметологом, потому что не всем можно делать пилинг летом, да и не всем он нужен. поэтому чужой опыт не всегда актуален для всех
хутряна володарка• 05 июля 2023
Ходжу до косметолога Ващишин Олени раз на рік, контролюю стан шкіри. Дуже професійна жінка, вона має медичну освіту за профілем косметолг-дерматолог. В мене була дуже проблемна жирна шкіра, багато прищів особливо влітку, вона відаправила в лабораторію Ескулаб здати аналізи на гормони. Виявився підвищений тестостерон... з цим пішла до гінеколога та призначила ліки, як пролікувала гормони, прищі зішли. Потім з Оленою Петрівною підібрали догляд кожного дня креми з вітамінами К і С і СПФ, а на ніч ретиноєву кислоту.. результатом дуже задоволена.
Зроблено у 80-х• 05 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
А як ви знизили тестостерон?
Мені казали тільки ок, і що це не лікується