Chaterbox• 05 июля 2023
Відчуваю що це не ок для мене, але не дуже розумію як бути
Була посередником між замовником і виконавцем в довгому проекті.
Півтора роки я їх супроводжувала покроково, вирішувала усі нагальні питання і отримувала за це оплату. Тобто замовник одразу вніс мені оплату і далі я розподіляла щось собі, щось виконавцію згідно наших з ним домовленостей.
Далі проект закінчився, ми розійшлися, задоволені одне одним.
Через якийсь час виконавець став задавати питання з приводу проекту- а де те зробити, а на якому етапі проекту потрібно ось те робити, а я як оту проблему вирішувати?
Я кілька разів відповіла, потім вже дстала морозитися і тут з´ясувалося, що виконавець і замовник працюють напряму, але виконавець усі деталі намагається дізнатися від мене, щоб використати це в своїй роботі.
Це було неприємно, я намагаюсь не відповідати, але він ображається - тобі що, шкода сказати? Воно тобі ніц не вартує сказати де ти робила те або те.
Як би ви повелися в такій ситуації?
Стрекоза любви• 05 июля 2023
Вибач, я зараз зайнята новим проектом. Декілька місяців буду вся завалена роботою. Якщо питання буде актуальне через декілька місяців, звертайся. А наразі, вибач, біжу працювати, замовник вже чекає.
Chaterbox
• 05 июля 2023
Ответ дляЗабагаловка
сказати, що будь яка інфа вартує грошей
відповідає - це жлобство і не по людські, тобі сказати в кого ти щось там робиш - ніц не варте, я ж не прошу за це платити чи домоволятися.
Ромашкинная• 05 июля 2023
Сказати що то ваша робота, і те вартує грошей, а якщо він таких хитродупий і хоче сидіти на двох стільцях то хай сам шукає те все де інде.
Organic• 05 июля 2023
Ответ дляChaterbox
я б відповіла, ну ок, я жлоб. якщо це нічого не варто, шукай сам
Забагаловка• 05 июля 2023
Ответ дляChaterbox
то хай сам знайде що і в кого треба замовити.
дуже люблю таких блаженних
Матраскин Брат• 05 июля 2023
Ответ дляChaterbox
Скажите пусть тогда сама ищет.
Думаю, что вы -дизайнер интерьера. Вам заказчик оплатил сопровождение. Сейчас заказчик спелся с прорабом. Но хотят исключть вас из схемы.
Просят контакт поставщика? Дайте. Пусть прораб делает просчеты)
В чем проблема то? Будьте доброжелательной, тогда клиенты будут рекомендовать
СкумбріяП8• 05 июля 2023
Ответ дляChaterbox
Сказати, що це не жлобство, а база даних. Ваш власний досвід та напрацьовані роками зв´язки. А будь яка база даних коштує грошей. Хай сам напрацьовує як позитивний, так і негативний досвід. Ви нікому нічого не винні. Може він ліпше і дешевше знайде. Хай ринок опрацьовує. Послуги, то такий самий товар)))
Chaterbox
• 05 июля 2023
Ответ дляMurzeelka
Взагалі не та галузь і близько не та ситуація. Я за цей другий проект не отримала ні копійки, а контактами третіх особ з якого дива маю ділитися?
Каляка маляка• 05 июля 2023
Ответ дляChaterbox
це люди, яких я знайшла не з першого і не з третього разу, ми працюємо з ними на взаємовигідних умовах, вони не будуть працювати з третьою особою, все тільки через мене
РокерША• 10 июля 2023
Ответ дляMurzeelka
А вы тот прораб?
Ну так и ищите поставщика
В чем прон?
Ну так и ищите поставщика
В чем прон?
РокерША• 10 июля 2023
Ответ дляChaterbox
Не отвечайте и морозтесь
Пусть сами ищут