Пукимончиг• 05 июля 2023
Магічне мислення. Вірите в таро, ворожіння і т.п.? Чому?
Є знайомі: одна медик, інша економіст з двома освітами.
Як починают росказувати про посил думок до космосу, слова матеріальні і тому подібну тему то я аж гублюся - не знаю що і казати. Вони мене переконують що є таке, а те що я не вірю то ще просто не пізнала життя. а я заводжуся, бо я не розумію як люди які мають освіту можуть в таке вірити...
Як ви ставитесь до такого?
короткопамятна• 05 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
В мене так не працює😃
Уявляйте кінцевий рещкльтат завжди
Не те, яким чином досягти того
А просто наче вже воно є у вас
Відчуйте як вам кайфово
Так і буде
Коли ви зробили замовлення в кафе - то впевнені що вам його принесуть
Ви ж не бідкаєтесь як там його готують чи є продукти
Замовили і чекаєте своє блюдо
Не те, яким чином досягти того
А просто наче вже воно є у вас
Відчуйте як вам кайфово
Так і буде
Замовили і чекаєте своє блюдо
Звоночек• 05 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
Какие научные и проверенные опытом?
Опыт личный в плане того что сбылось что на момент расклада казалось просто бредом и невозможностью... А про научную сторону вопроса долго не хочу растекаться мыслью по дереву. Главное это все отлично укладывается в один из основных законов физики по которому мы все существуем. Закон сохранения энергии далее это уже детали. Кстати есть ещё такая теория информационных полей. В мое время о ней уже говорили в универе.
Детские_Будут?• 05 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
одного бажання недостатньо) потрібна ще віра
Дуже хочу побачити море, хочу хоть раз за кордон, але не готова витрачати кошти, їх немає зайвих. Я уявляю себе в літаку, але мрія не здійснена
ПодругаМужа• 05 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
ото я дивуюсь з людей.
тут науку гризуть, а тут магічні танці танцюють.
як вони в голові це вкладають
Наука науке рознь, если человек юрист или даже медработник это не говорит ни о чём)
С магическим мышлением многим намного удобнее и проще жить
Вот, выше, написали, про то, что руки медработники не мыли, но не задаются вопросом кто придумал астрологию, таро итд, и как давно
Пукимончиг
• 05 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
))Психологія - це наука, а не магія.
Це ви до чого?
ото магічне то психологія?
от не смішить мене. Максимум то парапсихологія, но воно не наука.
ото магічне то психологія?
Чтооооооооооо?• 05 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Уявляйте кінцевий рещкльтат завжди
Не те, яким чином досягти того
А просто наче вже воно є у вас
Відчуйте як вам кайфово
Так і буде
Замовили і чекаєте своє блюдо
Не те, яким чином досягти того
А просто наче вже воно є у вас
Відчуйте як вам кайфово
Так і буде
Замовили і чекаєте своє блюдо
Вам не повірять) Люди не вірять, що може бути все дуже просто, а тому вибирають складні шляхи))
КрестьянинДиор• 05 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
В мене так не працює😃
Бо це як їзда на велосипеді - треба цьому навчитися і практикувати.
Брюльтик• 05 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
И как это все относится к эзотерике? Которая существует с тех же времен и до сих на практике не как не подтверждена?
Ви так пишете до сих пір, як наче це якась вершина тих ’пір’) Ми розвиваємося і ще багато чого буде відкрито в майбутньому.
Мікроби існували тисячі і коли їх відкрили? а радіацію? все це буквально сталося якихось нещасних 100-200 років тому.
Так шо багато відкриттів ще попереду.
Чтооооооооооо?• 05 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
Це ви до чого?
ото магічне то психологія?
Магія тут ні до чого. До речі, ви так і не відповіли на запитання, що вам відомо про можливості підсвідомого?
Брюльтик• 05 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
Дуже цікаво.
Ви взагалі якусь науку вчили, науковців читали, слухали?
Повірте, не так багато загадок залишилося в цьому світі.
Я багато вчила наук, читала і слухала, шоб ясно зрозуміти-людство має лиш дуже загальне і приблизне уявлення про те як влаштований наш всесвіт. Так сказать вопросов больше чем ответов.
ПодругаМужа• 05 июля 2023
Ответ дляЗвоночек
Да верю, есть основания как научные так и проверенные опытом. Если что я по образования магистр по биомедицинской электронике. Знаний достаточно, чтоб сделать вывод. Но каждый сам для себя решает верить или нет и во что.
Нет никаких научных подтверждений этому
Есть теория вероятностей, все может быть, а может и не быть
Брюльтик• 05 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Уявляти себе треба відразу на морі, бо можете опинитися в літаку звичайно, але летіти зовсім не на море.
Ну якшо постійно думати шо мрія нездійсненна, то краще й не починати, ви сама собі перекриваєте дорогу на море. Так нічого не вийде.
ПодругаМужа• 05 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
Дуже цікаво.
Загадки остались, я тоже интересуюсь этими вопросами, но , согласна, это не говорит о каком-то вмешательстве высшей силы итп
Пукимончиг
• 05 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Багато чого.
Наприклад що визначення ’підсвідоме’ це не науково (застаріле визначення яке ще Фрейд придумав), а ось ’несвідоме’ є таке поняття.
Я психологію вчила дуже довго і навіть диплом маю)
Детские_Будут?• 05 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Уявляйте кінцевий рещкльтат завжди
Не те, яким чином досягти того
А просто наче вже воно є у вас
Відчуйте як вам кайфово
Так і буде
Замовили і чекаєте своє блюдо
Не те, яким чином досягти того
А просто наче вже воно є у вас
Відчуйте як вам кайфово
Так і буде
Замовили і чекаєте своє блюдо
Я вже так про коханого чоловіка 5 років мрію, в деталях, мені так жить приємніше. Ніби я його зустріла.
Чтооооооооооо?• 05 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Нет никаких научных подтверждений этому
теорія вірогідності тут взагалі ні до чого)) наше підсвідоме і його можливості - це не магія. Але саме воно керує вашим життям, ваші установки і погляди на життя формують вашу реальність. Всі ми дивимось на цей світ суб´єктивно) Тому ваша реальність буде завжди підтверджувати вам те, у що ви вірите. І ви будете сприймати це за об´єктивну реальність)
Пукимончиг
• 05 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
В мене, навпаки, інше враження.
Що всесвіт взагалі дуже просто працює)
Рву и мечу• 05 июля 2023
Ответ дляЖдушечка
Знайома юрист таро розкладає)) Тобто критичне мислення і освіта не завжди поряд...
тато з двома вищими освітами пересилає листи щастя щотижня
Детские_Будут?• 05 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
Я хочу в літаку летіти, Я хочу все це спробувати, як воно. Якщо хтось подарує путівку то мрія здійсниться.
Братья Капли• 05 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
Так шо багато відкриттів ще попереду.
Вы пока пишете пока про воздушные замки и ни одного факта и научного подтверждения в отличие от лекарств и вай фая.
Брюльтик• 05 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Ну якшо так то да, уявляйте і в літаку.
тільки не треба придумувати шляхи здійснення -виграти в лотерею, хтось подарує путівку, просто уявляйте кінцевий результат, а всесвіт сам розбереться як вас до нього підвести.
Чтооооооооооо?• 05 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
Багато чого.
а яка різниця як це назвати - підсвідоме, несвідоме, душа, довгострокова пам’ять і т.д. Має значення тільки те, як установки, які містить наше підсвідоме впливає на наші думки, які як формують наше сприйняття реальності, почуття, настрій, діїї (або бездіяльність), поведінку, характер і врешті -решт долю.
Рву и мечу• 05 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
ви знаєте, я собі теж навіалізувала роман з першим коханням. збулось...чи це співпадіння чи ні-не знаю
Брюльтик• 05 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
от якби ви на початку 20 століття почали розказувати про вай фай, то з вас би довго сміялися, а може навіть в дурку здали б)
ПодругаМужа• 05 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Всё верно, вы ощущаете этот мир субъективно и , соответственно, подсознательно действуете в том иои ином направлении, а результат может быть или нет
Ошибка выжившего- почитайте об этом
Детские_Будут?• 05 июля 2023
Ответ дляРву и мечу
В мене в думках чоловік незнайомець. Я люблю під таку мрію засинати. На жаль я одна
Детские_Будут?• 05 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
Ну якшо так то да, уявляйте і в літаку.
Дякую
Пукимончиг
• 05 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
характер то теж вже неактуальне поняття.
вже науковці довели що як такого характеру людина немає)
доля то теж таке. немає її)
Братья Капли• 05 июля 2023
Ответ дляЗвоночек
Мысью по дереву, а не мыслью) Не увидела в вашем комменте ничего научного кроме псевдотеорий. Закон сохранения энергии в этом контексте вообще не в тему, но многие сейчас любят его приплетать надо не надо.
Братья Капли• 05 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
Причем здесь это? Вы совершенно нелогично проводите аналогию.