Морковку дай• 05 июля 2023
і знову про США
Питання ось в чому.
Ми з чоловіком ще 1,5 роки тому вирішили для себе лишатись в Україні, хоча наше місто окуповане з першого дня війни. Тобто житла,ніякої нерухомості,зв´язків і друзів на новому місті ми не маємо. Орендуємо квартиру (кожен міс -600долл). Школа у дитини онлайн (але з наступного року їх клас розформують і треба вже шукати школу в цьому місті де ми живемо). Родичів також у нас тут немає. Тобто життя з чистого листа. Коли деокупують наше місто,ми розуміємо,що жити там перші роки буде небезпечно. Поки все розмінують,відбудують і тд...
Зараз у нас є можливість виїхати по програмі U4U в США. Де є родичі,які по цій же програмі і виїхали.
І тепер кожного дня я питаю себе,чи правильно я роблю,що лишаюсь в Україні. Що моя дитина в небезпеці. В тому місті,де ми живемо постійні тривоги і прилітає також часто.
Нас тут тримає любов до Батьківщини, віра в краще і робота. Вона не стабільна, але є.
Зараз багато з вас напишуть,а що ти від нас хочешь? Це твоє життя і вирушвати лише тобі. І це правильно. Бо я сама не буду обирати подальший шлях по відповідям з форуму.
Питання в тому,як при подальшій якійсь невдачі,не жалкувати,що не спробував? Розумію,що в США життя не мед. Ми звикли в Україні жити нормально. Там треба бути йти косити газони і мити посуд,щоб себе утримувати. Але можливо для дитини життя там буде перспективніше і краще....
Купа питань без відповідей.
Зоряний Шлях• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
так що нам тепер вибачитись за своє кучеряве життя?
чи тоді ми нічого не втратили,якщо винаймаємо кв за 600долл?
Автор, я Вас розумію, теж зараз знімаємо квартиру за 650.. додому поки страшно повертатись. Але, не хочеться півтора роки життя в клоповні, знімаємо гарну квартиру у Львові...
Ручки-Крючки• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
дякую))
чомусь і мені здається,що якщо ми туди потрапимо,то щось та й придумаємо... Але як я буду сумувати за Україною.... це біль.
Хоча коли копаюсь в собі,розумію,що я сумую за своїм минулим життям. Якого вже не буде,навіть коли нас деокупують....
Слухайте, я от прям 1 в 1 думала, зможете їздити в Україну, зараз всі говорять про законопроект щодо грінкарти приїхавшим по програиі, я скептик і мало в це вірю, але знаю на 100% що ми легалізуємось і отримувати американську пенсію на старості лишнім не буде + я багато зараз доначу і я горжусь цим, залишившись в Україні я б зараз стільки не змогла б собі дозволити, навіть половину б не змогла б
Морковку дай
• 05 июля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
У всіх різний рівень життя, мої батьки і в Україні живуть на 20 тис грн і їм вистачає.
А хтось звик жити ’добре’, їздити відпочивати по кілька разів на рік, дитині кружки всі, не економити на їжі.
Я працюю на іноземну фірму, і з цими коштами в Україні я можу жити, з цією зп там я не зможу і половини дозволити, що в Україні....
Всім треба різна сума для життя
отож...
так і є. У мене дитина тут ходить на 2 спортивні секції. Плюс у неї індивід.зайняття з англ.мови. А що я там зможу дозволити для неї? Хоча там є безкоштовні секції,здається??
Для мене прям супер важливо дати їй гарну освіту.
Морковку дай
• 05 июля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
так, життя іде.
в нас і так все забрали,а ще й в цьому себе обмежувати...
Морковку дай
• 05 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
кажуть,що сирійці по такій самій схемі легалізувались в США. Тобто все іде по ’накатаній’ схемі. Якщо реально через рік отримати грін карту США, то це супер круто. Тоді вже можно буде точно визначитись де лишатись жити. І не буде цієї в´язниці пов´язаною з документами.
Ручки-Крючки• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
І сирійці і афганці і багато хто, так схема накатана, нова лише назва все інше старе як світ. За рік нрінкарту навряд, але не легально не будете тут жити - гарантую.
Я просто за руками і ногами щоб в українців все складало якеайкраще, особливо в тих хто виїхав від війни.
Я просто читаю вас і всі мої минулорічні думки, мені прям смішно з того, а тоді це все дуже і дуже серйозним здавалось)))
Морковку дай
• 05 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
ну звісно серйозним))по іншому і бути не могло))
все ж таки змінити кардинально життя це треба мати сили,віру і трохи авантюризму))
Барабасиха• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
отож...
Безкоштовних секцій немає. Але є фінансова допомога, потрібно звертатися в спорт відділ (athletic department) старшої школи, до якої ви будете територіально належати. Секції дивитися там же. Інші секції не від школи будуть дорожче і незручно.
Балаболка• 05 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Маямі дуже невдалий штат для початку життя в США, Вашингтон ідеальний, щей як красиво тут, роботи з нормальними оплатами достатньо. Ви так і не відповіли в якому місті родичі ваші
Майамі не штат)) і навіть не столиця штату.
В решті з вами погоджуся: Флорида - ще то болото в усіх сенсах слова)
Балаболка• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
це також х пересадкою в стамбулі.
я ще от подумала,можливо ж від а/к залежить. Я дивилась Туркіш,а вони завжди були не самими бюджетними.
З Варшави ЛОТом прямий рейс в Майамі - від 750 до 850 дол в залежності від дати вильоту. Придивіться до цієї а/к.
Сундучок с каникулами• 05 июля 2023
Я впо с 14 года. Уже есть свой уголок в столице. Уже выехала только если б не дай бог негде было б жить.
Первый раз переехала, рыдала полгода, скучала ещё дольше. Второй раз я наверно буду дольше отходить, не могу уже.
Дело не в патриотизме, хотя у меня его много. Вам бы советовала ехать, вернуться успеете. Если б хоть зп и цены были как раньше, а так не знаю как бы выживали без своего угла сейчас.
Ручки-Крючки• 05 июля 2023
Ответ дляБалаболка
Та я знаю, я мала на увазі Флориду в цілому, це вже автоматично, говориш Флорида і в голові маямі, чи Каліфорнія = ЛА
Клин_Кляйн• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
нас троє.
дивилась виліт з Молдови.
а чому дивуєтесь? це дорого? Бо можливо якщо брати білети зазделегіть,то дешевше буде. Я дивилась на липень.
Про курси кажу по досвіду родичів,які там. Фудбанк вони отримують + 400дол на сім´ю. Як на мене це смішна сума,бо квартира їм виходе 1700(це тільки аренда). Я взагалі не звикла жити на допомогу,хочу влаштуватися працювати. Але куди і ким це для мене питання. Ще повторюсь,що мити посуд морально не готова((( коли в Україні жив добре...
дивилась виліт з Молдови.
Автор, я думаю, що якщо ви вмієте заробити гроші в Україні, то жити вам комфортніше в Україні. І житло тут зможете швидше придбати.
Не танцую- но пою• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
отож...
Если супер важно дать хорошее образование - то о чем вам ещё раздумывать? Посмотрите рейтинг даже топ 500 вузов мира. Не знаю найдете ли вы там хоть один украинский. С сколько там буде вузов США
Морковку дай
• 05 июля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
сумно...
Морковку дай
• 05 июля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
так,але для того щоб поступити у гарний вуз в США потрібна гарна школа.
а гарна школа в доброму районі.
а добрий район це квартира за немалі гроші.
там як карточний будинок все зав´язано.
а гарна школа в доброму районі.
там як карточний будинок все зав´язано.
Не танцую- но пою• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
а гарна школа в доброму районі.
там як карточний будинок все зав´язано.
а гарна школа в доброму районі.
там як карточний будинок все зав´язано.
Даже средний вуз США это на порядок лучше чем лучший вуз Украины. Я же не о лиге плюща вам говорю. 11 лет отличный возраст для интеграции. Дальше будет сложнее. У вас мальчик? Через пять лет уже будет в базе военкомата. Оно вам надо?
Зрадорозганячка• 05 июля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Всім треба різна сума для життя
Моя сестра вже має громадянство в Штатах, працює лише іі чоловік. Вона в декреті.
То оце все вами перечислене вона має.
А по такій же, як Ваша причина особисто я в Україні
То оце все вами перечислене вона має.
Последний вагон• 05 июля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Если при ваших данных что имеете решили мыть там посуду или за лежащими стариками убирать-тогда едьте. Если нет-дома. А ради ребенка всю жизнь быть там никем и ничем-такая перспектива. Вы тут ради ребенка ему достойную жизнь дайте:образование хорошее и перспективное
А оно у нас есть?...
Зоряний Шлях• 05 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
То оце все вами перечислене вона має.
До цього треба дійти, а я розумію що з нуля я буду ніхто...і чи готова я 5-10 років йти до того, що тут
Я такая наивная• 05 июля 2023
Ви взагалі не пишете, чим займаєтеся в Україні, просто вже налаштовані мити посуд в США. Дивна логіка. Ви на якомусь важливому виробництві?
Барабасиха• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
а гарна школа в доброму районі.
там як карточний будинок все зав´язано.
а гарна школа в доброму районі.
там як карточний будинок все зав´язано.
Ні, не потрібна.
Гарна школа потрібна вашій дитині, щоб їй не витрачати силина булінг. Або якщо дитина в молодшій-середній школі, щоб вона не звикала до цього булінгу і не привчалася з ним жити.
А для вступу потрібна погана школа
Тут усе працює трохи інакше і більшість все таки вибирає гарну школу, особливо з нашими мисленнєвими патернами, аніж вищі шанс на вступ, але умовно ’погану’ школу.
А для вступу потрібна погана школа
Барабасиха• 05 июля 2023
Наприклад
Є університети, дуже рейтингов,і у яких основна умова вступу бути в топі 1% за академічними успіхами у своїй школі. Усе. Більше нічого не вимагають.
Як гадаєте де легше потрапити у цей топ в ’поганій школі’ чи у топовій школі