Морковку дай• 05 июля 2023

і знову про США

Питання ось в чому.

Ми з чоловіком ще 1,5 роки тому вирішили для себе лишатись в Україні, хоча наше місто окуповане з першого дня війни. Тобто житла,ніякої нерухомості,зв´язків і друзів на новому місті ми не маємо. Орендуємо квартиру (кожен міс -600долл). Школа у дитини онлайн (але з наступного року їх клас розформують і треба вже шукати школу в цьому місті де ми живемо). Родичів також у нас тут немає. Тобто життя з чистого листа. Коли деокупують наше місто,ми розуміємо,що жити там перші роки буде небезпечно. Поки все розмінують,відбудують і тд...
Зараз у нас є можливість виїхати по програмі U4U в США. Де є родичі,які по цій же програмі і виїхали.
І тепер кожного дня я питаю себе,чи правильно я роблю,що лишаюсь в Україні. Що моя дитина в небезпеці. В тому місті,де ми живемо постійні тривоги і прилітає також часто.
Нас тут тримає любов до Батьківщини, віра в краще і робота. Вона не стабільна, але є.
Зараз багато з вас напишуть,а що ти від нас хочешь? Це твоє життя і вирушвати лише тобі. І це правильно. Бо я сама не буду обирати подальший шлях по відповідям з форуму.
Питання в тому,як при подальшій якійсь невдачі,не жалкувати,що не спробував? Розумію,що в США життя не мед. Ми звикли в Україні жити нормально. Там треба бути йти косити газони і мити посуд,щоб себе утримувати. Але можливо для дитини життя там буде перспективніше і краще....
Купа питань без відповідей.
JENYABEST• 05 июля 2023
Я бы при ваших данных рискнула.
Сама сижу жду что все будет хорошо....

Красота неземная• 05 июля 2023
Если при ваших данных что имеете решили мыть там посуду или за лежащими стариками убирать-тогда едьте. Если нет-дома. А ради ребенка всю жизнь быть там никем и ничем-такая перспектива. Вы тут ради ребенка ему достойную жизнь дайте:образование хорошее и перспективное
На циголках• 05 июля 2023
600 долл в месяц аренда?!
Пасти Ла• 05 июля 2023
раз у вас возник такой вопрос, то вы точно хотите уехать и попробовать. Сейчас вы переживаете, что будете жалеть, если попробуете. А потом когда останетесь, то будете жалеть, что не попробовали. Все эти прикрывания детьми - это чисто отмазки на мамском форуме. Вы сами хотите пожить в США. Поедьте попробуйте! не вижу проблемы и предательства
забиякина• 05 июля 2023
Їдьте, повернутись завжди можна . А як чоловіка випустять?
Йосип_молодий• 05 июля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Это какое образование ?
автор Морковку дай • 05 июля 2023
Ответ дляКрасота неземная
я просто реаліст.
знаю,що новоприбулим іншої роботи немає там(( І це зовсім не те що я хотіла. До війни ми відпочивали за кордоном 2-3 рази на рік. А тепер втратили все... то мені і морально буде дуже важко посуд мити,як розумієте((
автор Морковку дай • 05 июля 2023
Ответ дляНа циголках
600 долл в месяц аренда?!
так,і це маленька двушка
Йосип_молодий• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
так,і це маленька двушка
Это где такие цены ?

автор Морковку дай • 05 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
більше не хочу,бо не бачу себе там миючи посуд. Це якщо чесно. Поки є робота тут і я заробляю на життя, то і сиджу в Україні. Але програма може скінчитись, робота може скінчитись, ядерка може бути,війна на роки і тд.
Всі ці питання не дають спокою. І звісно дуже вибило те,що ми і в Україні бомжами лишились,бо дім в окупації.
Ручки-Крючки• 05 июля 2023
Автор, все залежить від вашого бажання і того як ви себе налаштуєте. Ми могли обрати любу країну Європи, але обрали США, основна причина тому - швидкий розвиток в країні, можливість заробляти. Основна причина виїзду те що чоловік поки ВС не може заїхати в Україну.
Я приїхала сюди в жовтні без мови ( дуже примітивний рівень) але вивчила мову, знайшла як на свій рівень чудову роботу, бо не налаштовувала себе на посуду мийку і газони. Приїхали ми сюди не з космічною суммою, мали максимум 5 тис$ га все. Нормально влаштувались, купили машину.
Знаю що 90% дітям які виїхали тут дуже подобається, дорослим не всім.
Особисто ми плануємо повертатись в Україну, чоловік прям марить поверненням.
Не дописала, в мене хороший бізнес був в Україні, перед тим зороші посади, а зараз низькокваліфіковану роботу я сприймаю як етап який потрібно пройти і все. Планую відкрити бізнес, по маленьку готую грунт
автор Морковку дай • 05 июля 2023
Ответ длязабиякина
та я б не сказала,що це так легко - повернутись. Нам тільки на білети потрібно 4 тищ долл + орендувати там житло близько 2х. Продукти, одяг ,облаштувати квартиру(бо там здають голі стіни).Дитину у школу влаштувати. Самим піти на мовну курси (наші родичі вже там 4 міс і досі курси не почалися)І коли ти в усе все це вклався ,то будеш сидіти там до кінця.... Це не в відпустку злітати((( І ще й роботу ту втратити яку не яку. Хоч вона і не стабільна,але винаймати тут житло+жити вистачає
автор Морковку дай • 05 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Это где такие цены ?
південь нашої Неньки
Из Кукуева я• 05 июля 2023
Если будете ехать с мужем, то нужно пробовать. Самой, конечно морально очень тяжело...
Вы ничего не теряете, насильно в США вас никто держать не будет.
Как минимум для языковой практики и опыта жизни в другой стране
Марфа Українівна• 05 июля 2023
Если бы муж не служил и его выпускали бы из Украины, то давно летели бы в Канаду волосы назад
Йосип_молодий• 05 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А чего в Канаду ?
Марфа Українівна• 05 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А чего в Канаду ?
Мы планировали туда ещё до 24, доки собирали
автор Морковку дай • 05 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
дякую за ваш досвід.
дуже цікаво.
Але ж такі головні для мене слова - що все одно плануєте повертатись. То чого і вагаюсь. Краще мені не рипатись,не втрачати тут роботу тоді. Бо в мене робота специфічна. Ніхто мене не зустріне знову,якщо я вирішу повернутись через рік два....

А ким працюєте зараз?
Ручки-Крючки• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
4 тис на білети?
Вас скільки і звідки ви летите?
Мовних курсів безкоштовних тут дофіга, можна на 3 відразу ходити. На продукти дають допомогу + футбанк .
Щодо мови то я ще займаюсь онлайн з нашим репетитором 400 грн за заняття.

Пасти Ла• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
у меня, конечно, есть козырь - я в Киеве, и моя квартира так и есть, поэтому советы свои я не очень имею право вам советовать... Но я, имея возможность уехать в Краков (меня перевозил работодатель) и в США (тоже по Ю4Ю) выбрала вариант жить дома. Когда мы уезжали из Киева во Львов, мой ребенок очень плохо воспринял этот временный переезд. Поэтому когда мы вернулись домой и он ожил, выздоровел и стал прежним собой, стало ясно, что мы никуда не будем ехать больше. Ну и я привыкла быть с мужем, бабушками, которые очень мне помогают. Одна с ребенком - это не мой вариант
ТочноБудет• 05 июля 2023
Ми вже повернулися із США, хоча були в гостях у брата. Але всеодно вдома краще. Але в мене інша ситуація і місто вже давно звільнили, тобто є куди повертатися. Звичайно, там треба працювати, щоб мати змогу сплачувати житло та інші потреби. А це не маленькі кошти. Мова звичаййно потрібна, без мови ніяк. Ну і самі розумієте, що маєте самі про себе дбати, там не Європа і ніхто нас не чекає .
Настасья Пицун• 05 июля 2023
Мечта моего мужа туда уехать . Уже работу ему там нашли , уже есть спонсор который ждет от нас решения. Я не хочу . Муж сказал поедет сам
автор Морковку дай • 05 июля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
так,начебто правильно говорите.... Але втрачаю роботу. Дуже переживаю з цього приводу(
Йосип_молодий• 05 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
А кем Вы устроились и в каком городе живете ? А дети есть ли у вас, как они ?
Из Кукуева я• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
дякую за ваш досвід.
дуже цікаво.

А ким працюєте зараз?
Про роботу
Пишу особисто наш досвід
У чоловіка була робота в відомій компанії в його сфері, мали гарні перспективи
Розуміли що буде війна, але питання виїзду у нас не стояло, бо боялись втратити роботу.
В підсумку після 24 числа ця компанія працює на 10% від своїх можливостей, залишилося декілька співробітників.
Чоловік роботу втратив і виїхати вже не зміг.
Для нас висновок - ніколи не надіятись на стабільність наявності роботи в Україні.
автор Морковку дай • 05 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
4 тис на білети?
Вас скільки і звідки ви летите?
нас троє.
дивилась виліт з Молдови.
а чому дивуєтесь? це дорого? Бо можливо якщо брати білети зазделегіть,то дешевше буде. Я дивилась на липень.
Про курси кажу по досвіду родичів,які там. Фудбанк вони отримують + 400дол на сім´ю. Як на мене це смішна сума,бо квартира їм виходе 1700(це тільки аренда). Я взагалі не звикла жити на допомогу,хочу влаштуватися працювати. Але куди і ким це для мене питання. Ще повторюсь,що мити посуд морально не готова((( коли в Україні жив добре...
Ручки-Крючки• 05 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
дякую за ваш досвід.
дуже цікаво.

А ким працюєте зараз?
Ми плануємо повертатись не тому що щось тут не так, щось заважає залишитись і тд. В мене чоловік іноземець і він просто помішаний на Україні, він от просто ніде в світі не хоче і не бачить себе, навіть в себе на Батьківщині.
Я працюю в аеропорту, складаю та перевіряю складені контейнери для літаків, те що стюардеси возять між рядами в дітаках. Дуже нормальна робота, хоч для мене трохи нудна, але я тверезо оцінюю свій рівень і ціну на ринку праці
Яйцеголовая• 05 июля 2023
Я просто не нахожу ответов когда люди не хотят уезжать из Украины , я б уехала , будь у меня хоть где то родня и хоть какая то зацепка .
Ну шо не так?• 05 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Это где такие цены ?
На ЗУ
Так само живемо.
автор Морковку дай • 05 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
дякую,що поділились.
мені дуже близька ваша позиція.
Якщо б мій дім не був в окупації,то навіть цієї теми не було б тут.
А так....от і виникло питання. І чи не буду жалкувати,що не поїхали.