хутряна володарка• 05 июля 2023

Купи собі той довбаний букет

Тема про книгу) Автор Тара Шустер. Хто читав, поділіться, будь ласка, враженнями.
СпайдерВумен• 05 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Невже ніхто не бачить, що справа саме в ’довбаному’ букеті? Тобто справа не в ’люблю квіти, тож при нагоді купую свіжий букетик’.
А в тому, що ти чекаєш-чекаєш від когось той букет (як виявлення почуттів, хтось правильно вище сказав), а його все нема й нема. І тоді ти йдеш і купуєш собі той букет не для того, щоб відчути той аромат чи ту естетику,а щоб показати собі, що як ніхто тебе не любить, то хоч сама себе любитиму.

Ось такі емоції в мене викликала назва книги. Про що там сама книга не знаю. Але назва не викликає бажання прочитати її.
А для мене назва саме проте, що годі чекати,що хтось має тебе ощасливити. Ти можеш легко зробити це сама

Начальник Анонимов• 05 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Тренд кинути цього чоловіка і знайти того хто підходить, а не канючити увагу у цього, розумієте різницю? Якщо дівчина не щаслива у відносинах, то потрібно купити собі букет і піти у нове життя
Гарні речі ви написали, правильні)
Мудрецыха мира• 05 июля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Навіщо? Хіба це не форум для загального обговорення? Чи в усіх думки мають співпадати з вашою?
А тепер ще раз свої пости прочитайте? Ви агресивно кидається на людей що це все феміністична хрінь, і так далі, щось на висловлювання своєї думки це не схоже.
Цвіпканя• 05 июля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Купивши довбані квіти? Шось довбане взагалі може ощасливити? Довбана робота, довбаний чоловік, довбані квіти, довбане життя?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 июля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Отчасти согласна. Но вы же понимаете, что эту книгу счастливые читать не будут. И название ’Купи собі цей довбаний букет’ - это ж не про приятные мелочи. Название книги кричит: Да, тебе не повезло, нормального и любящего тебе не досталось, поэтому наслаждайся тем, что доступно. Научись покупать сама себе цветы и не хотеть внимания мужчин.
А у меня другое восприятие названия - отбрось стереотипы и живи как хочется.
СпайдерВумен• 05 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Може ощасливити подолання дивних стереотипів. Довбаних стереотипів
Начальник Анонимов• 05 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Зрозуміло) Всі не тільки повинні мати однакову з вами думку, ще й подача має вам подобатись. Чи не забагато у вас вимог до оточуючих?))
Я з вами діалог не починала, це ви до мене причепилися. Я ж не винувата, що ця тема для вас болюча.

Цвіпканя• 05 июля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Яким чином? Якщо це чисто стереотип, то нашо взагалі купувати собі той букет, який (згідно з його описом) явно не викликає в авторки позитивних емоцій? Хіба це подолання стереотипів? Не навпаки?
СпайдерВумен• 05 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Це одне в те саме. Не вистачає букета для щастя- купи його. Не чекай,не дратуйся,не рефлексуй, просто купи
Цвіпканя• 05 июля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Ні не одне. Авторка вважає той букет довбаним (не ароматним, не красивим, не тендітним і яким там ще). Довбаним! Але все одно його купить. Навіщо? Який стереотип вона цим подолає?
А наступна книга буде називатись ’Заведи собі вже того довбаного чоловіка’ (це з романтичного)?
і ’Відведи вже тих довбаних дітей в довбаний садок’(це з щасливосімейного)?
СпайдерВумен• 05 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Довбаний він саме тому, що відсутність його псує життя, на його відсутності зациклені всі нещастя . А виправити це- справа 1 хвилини, розумієте?
Цвіпканя• 05 июля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Відсутність чого псує життя? Не букета ж. А відповідного почуття. І хоч десять букетів самих гарних і дорогих собі сама купи, вони будуть пахнути, милувати око, але саме того почуття так і не дадуть. І будуть додатковим нагадуванням того, що ’сама, люба, сама’
автор хутряна володарка • 05 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя

А може навпаки про жіночку, яка все життя все найліпше чоловікові, дітям, онукам... Комусь іншому, а вона в себе на останньому місці. І шкодує купити чи дозволити щось собі, навіть дрібничку, навіть квітку. То купи вже нарешті, ті довбані квіти і отямся) Ой, у мене фантазія. То про українську жіночку) книга явно не про це
автор хутряна володарка • 05 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Ви підписниця Квіткової,автор?)Книжка не та,мабуть,що дійсно треба читати.Більше розпіарена блогерами.
Взагалі ні. Недавно замовляла книги в інтернет магазині, то реклама і вилізла)
автор хутряна володарка • 05 июля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Прочитавши усі коментарі, доведеться таки прочитати книгу, щоб з´ясувати, а про що ж там насправді))))
автор хутряна володарка • 05 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Наступна буде про довбану собаку, свекруху, сусідку) а класна ідея, є куди рости)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Действительно )) куча комментариев о книге, которую никто даже не читал )
Цвіпканя• 05 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
І стереотипи можна класно поламати. Всі шукають принців, а ти принципово шукаєш довбня. У всіх діти няшки-умняшки, а ти хочеш ...
автор хутряна володарка • 05 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Там є окремий розділ про ті довбані квіти))) Але, я, таки читатиму повністю

Анонім Завгосп• 05 июля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Цікаво, що має відчувати жінка, яка змушена сама собі купувати букети...
Назва книги - суцільна антиреклама.
Хм. А що на вашу думку жінка такого страшного має відчувати?
Начальник Анонимов• 05 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Страшного? Чого ви вирішили, що страшного?
Цвіпканя• 05 июля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов

Классно подловили))))