Плекаю думи• 06 июля 2023

Я в шоці від цін

Зарплатню вообще с такими цінами не видно. Нічого собі дозволити не можу , а ціни ростуть і ростуть . А зарплата не змінюється . Як жити далі ?!!! Знущання над людьми просто
хутряна володарка• 07 июля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Много. У большинства если не минималка, то 12 -15, на семью этого очень мало.
Ну у какого большинства? Среди моих знакомых никто так не получает. Все зависит от круга общения, это же очевидно

AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Вот да
Ноют пенсия маленькая. Кошмар. И потом оказывается, что та пенсионерка сдает пару квартир и ещё где-то ребенка со школы забирает и на карате водит.
Ну вообще то это не редкость

Или квартиры убирает

Или готовит на заказ
Крихітка на всі• 07 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Где упали? Киев, огурцы от 40. Картошка от 30.
Можна вважати, що впали. Місяць тому огірки були по 80 грн. 30 грн це можна сказати дуже бюджетна ціна.
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Водит, забирает, а в квартирах, если таковые имеются, дети и внуки живут!
А с чего вы взяли что только своя квартира имеется, одна
Наталья-249d• 07 июля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
В мене не має знайомих з птахофабрики
Але у слюсаря в цеху електричних машин зарплатня 23 тис
Это много?Если есть семья, двое деток например то это слезы ,А не зарплата
КохайтесьЧорнобровi• 07 июля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
В мене не має знайомих з птахофабрики
А у меня есть знакомые на птицефабрике. Нет там минималок. Работа тяжёлая, в холодном цеху, но туда фиг попадёшь- все держаться за свои места и работа считается престижной. До 20 зп. Для села, пгт и райцентра - очень хорошие зп
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
не возможно прожить на минималку
пусть это будет женщина с ребенком в облцентре
без сьема
минимвлуа чистыми 5393
коммуналка в среднем 2000
пусть детсад чтгбы ребенок хоть с голоду не умер - примерно 1200 в месяц
пусть проезд 20 гнивен д дуеь - 400 за 20 рабдней
осталось 1693 гривны на питание одежду обувь косметику лечение и тп
это дня на 3 примерно
остальные 27 что делать?
Детсад у одинокой мамы будет намного меньше, если он вообще есть и проезд если совсем маленькое пгт это велик
AmazingLady• 07 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Я звичайно розумію, що всі хотять гарно жити, але яких таких особливих знань і умінь потребує бібліотекар, щоб його зп була хоча б тис у. о?
Ну вообще-то зачем то пять лет учат на того библиотекаря в вузе
Повітруля• 07 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Мінімальна
Вот я сыну постоянно говорю: Учись , сынок, хорошо, чтобы потом не сидел на минималке и мне не жаловался!

Повітруля• 07 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Вчера на ярмарке в Киеве свеженькие маленькие по 25 грн продавали, кабачки - по 15 грн.
Вся в кредитах• 07 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Меня угнетают цены на жилье( ощущение, что надо работать три жизни, чтобы двушку в большом городе купить. А смотришь ворк юа, то максимум 30 тысяч гривен. И это на вакансии с 15+ опытом условно говоря. Диссонанс
Недавно был прикол, обычный, в стиле эйджизма. Опыта нужно лет 10. Возраст до 30. И чтоб без груза в виде детей. Прям в лучших традициях
Кили и Манджаро• 07 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Ну тут кажуть що мінімальна у всіх
Кому сльози, а нормальні робочі ще стільки ж в чорну зароблять ( електрики, слюсарі, будівельники )
Вся в кредитах• 07 июля 2023
Ответ дляКарусель-весель
А где, в какой из развитых стран мира можно купить квартиру в большом городе с пары средних зарплат? утрирую конечно, но посмотрите зп и цены на жилье где угодно, ситуация плюс минус такая и есть. Жилье в большом городе это роскошь ещё та, обычным работягам не особо доступная.
Есть ипотеки с нормальными условиями. Либо программы для граждан страны.
Белая и пушистая• 07 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Я працюю більше, ніж на 60, але далеко не розбіжишся все одно.
А у всьому собі відмовляти, то нащо таке життя то
Що пропонуєте? Йти втопитися?
Белая и пушистая• 07 июля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
В мене не має знайомих з птахофабрики
Я теж вважаю, що вони вже дуже заганяються, роками не піднімати зарплату.
Вся в кредитах• 07 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Ну даже если вдвоем 80 в большом городе. Минус аренда ( не бомжатника), минус еда, которая офигеть какая дорогая сейчас, минус быт химия, болячки, и мелкие расходы. То не сильно то и много отложишь. Особенно если в доллары перевести. А квартиры не по дням, а по часам дорожают
Меня феномен подорожания недвижимости в воюющей стране удивляет.
Белая и пушистая• 07 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
У меня тоже нет знакомых на птицефабрике. Но у технолога на молзаводе в у нас в городе зп 30-34 тысячи
Це просто капєц. Ну а в нашого технолога 10.
Де цей молокозавод?
Бо отримала ці копійки і не знаю де їх притулити.
Кили и Манджаро• 07 июля 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Тут повністю погоджуюсь
Загалом будуть платити таку зарплату, поки будуть бажаючі за неї працювати
Русні здаПи• 07 июля 2023
Ответ дляУжеВотДа
Взагалі я думаю що автор троляка, я серйозно
Чому Ви так думаєте? Я от в Україні через те що немає роботи в моєму місті займалась нелегальним ’бізнесом’ і ще продавала одяг з секонда. Ну немає роботи , а я з дитиною ще. Іти пахати на повний день і дитини не бачити ні грошей? За років 3 заощадила 5000$. І реально заощаджувала. А тепер в Англії, купую що хочу і за 10 місяців заощадила більше ніж за роки в Україні. Працюю в готелі і care home. Але зарплати хоч вистачає на жити а не виживати

УжеВотДа• 07 июля 2023
Ответ дляРусні здаПи
Я вже 6 разів відповіла, тому що людина жила на мінімалку і зватало, а тут перестало хватати і шок від цін?
Белая и пушистая• 07 июля 2023
Ответ дляПуки-куки
Любой труд- это хорошо. И я уважаю любую работу. Но, простите, что такого делает няня в саду, чтобы ей платили 5 тысяч долл?
Няня дивиться за моєю дитиною, вкладає її спати і підтирає попу.
Ніхто не пише за 5 тис. дол. Але відправляти дитину до няні з мінімальною зп страшно, бо в неї немає ніякої мотивації шось робити. ’як платять так і робить’ і виходять ті діти на прогулянку розстібнуті, потім хворіють.
Та і взагалі, ви б пішли на роботу де 25 маленьких дітей?
В мене майже мінімалка і, звісно, я хочу більше. Але діти, багато маленьких дітей, де одне плаче, друге кудись лізи, третє когось б´є. Я б не пішла на таку роботу за 15, бо вона вартує більшого!
Чорт і Шо• 07 июля 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Ну а в мене так і було. Я прийшла на роботу 4,5 роки тому. На зарплату 6800. Мені вистачало. Правда вистачало. Бо 4,5 роки тому цибуля було по 6 гривень, а зараз по 60. І я не можу її купити, бо зарплата 6800.
зато зараз ви знаєте,що ота ’епоха бідності’ закінчилася,і почалась епоха барабанів.Барабанять,аж свистить..
Русні здаПи• 07 июля 2023
Ответ дляУжеВотДа
Ну закономірно , ціни на все піднялися , і на комуналку і на їжу. А зарплата ні. Зараз це треба думати в чому собі відмовити ,щоб зарплатні вистачило.
Наталья-249d• 07 июля 2023
Блин:(Минималка на то и минимален что б на нее не шиковать,Но позволить именно тот минимум какой по закону положено не могут
Белая и пушистая• 07 июля 2023
Ответ дляУжеВотДа
Так 4,5 роки тому 6800 це не була мінімалка, мінімалки теж ні на що не вистарчало
Не була. Я про те, шо зарплатню не піднімають, бо ж війна.
А те ,що яйця тоді були 15 , а зимою 60? Чого так, війна ж! То продавайте по 15, щоб люди могли купити на свої зарплати які не піднімають через війну. І так все!
Замулена ріка• 07 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
вдвоем надо работать) или чтобы у одного была з/п за двоих.
Isa Dora• 07 июля 2023
Ответ дляРусні здаПи
Ну 5000 уе в Англии и в Украине вы же заметили огромная разница.
За эти деньги в Украине можно и жилье никакое купить а там?

Так что не нужно про сладкую жизнь за бугром
Русні здаПи• 07 июля 2023
Ответ дляIsa Dora

Тобто в Україні співвідношення зарплата-витрати,
-ціни, соціальне забезпечення, і загалом рівень життя кращі ніж ’за бугром’?
Ліньки гуглить• 07 июля 2023
держслужба, у нас взагалі йде скорочення штату, частину тих кого не звільнили - відправляють за свій рахунок :( зп знизили майже на 50%
Белая и пушистая• 07 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Може на м´ясі?
На яйцях саме такі зарплати, я там працюю, лошара(
Але так, село, поруч маленьке містечко, люди тримаються навіть за ці зарплати і чекають щоб закінчилась війна. Бо ж нам пояснюють що зп не піднімають через війну. І не пояснюють чому зарплати довоєнні, а ціні на яйця не довоєнні.