Просто Фіфа• 07 июля 2023

Порадьте автобусний тур

Можливо хтось їздив цього року в автобусний тур? Син просить Польща Морське Око, але лякає що там далеко йти.
Порадьте хто бус у цікавому турі Європою.
И_В_офигительных_штанах• 07 июля 2023
Рекомендую тури від Адріатик тревел, організація на висоті, дивіться гарантовані тури і до чого душа лежить. Зараз можна комбінувати тури екскурсії і відпочнок на морі.

Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ви їздили з ними?
Мизимец• 07 июля 2023
Ездила от Феерия мандрив в Хорватию, очень понравилось. В этом году у них морская часть тура в Брелле, там вообще шикарно
Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляМизимец
Много экскурсий кроме моря? Как это происходит, если жара на улице?
Мизимец• 07 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Я ездила в сентябре, была отличная погода и для экскурсий и для пляжного отдыха и туристов в разы меньше чем летом. У них на сайте все расписано, какие экскурсии
Кукарикуууууу• 07 июля 2023
Феєрія мандрів. Все супер! Їздила ще з 2007 року з ними.
Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляМизимец
Только для автобусного тура слишком крутая цена

Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Вы работаете на турфирму?
Кукарикуууууу• 07 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Вы работаете на турфирму?
Я мандрівник з досвідом. Їздила і з інкомартуром, теж непогано
И_В_офигительных_штанах• 07 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ви їздили з ними?
так і не один раз, ще мандрувала з аккордом і Феєрія мандрів (найдорожча на цьому ринку) Мені Адріатик тревел більше сподобався, Феєрія трошки кращі готелі і не такий насичений графік, все більш розмірено.
Мизимец• 07 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
В прошлом году было дешевле, я заплатила 22 тыс грн за 12 дней. Но Хорватия и недешевая страна
И_В_офигительных_штанах• 07 июля 2023
Вам в спеку буде важко ходити по екскурсвям, тому і пишу про поєднання відпочинку і екскурсій, в минулому році я була з сином в Італії 10 днів, 5 днів на морі. В містах на екскурсіях було важкувато через спеку.
Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляМизимец
Так там все туры дорогие. Я не понимаю, почему так дорого.
Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Как думаете, можно найти такой тур, чтобы просто на море отвезли и назад?
И_В_офигительных_штанах• 07 июля 2023
Ответ дляМизимец
в этом году Феерия еще дороже стала, я раньше была фанатом Феерии и ездила только с ними, в этом году решила рискнуть и проверить туры от Аккорда и Адриатик тревел, теперь у меня в рейтинге на первом места Адриатик тревел, очень профессиональные гиды и программа хорошая, нет смысла платить больше. У Феерии уже перебор
автор Просто Фіфа • 07 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Впринципі так про це не думала, але просто на море теж не хочу. Дивлюсь всі тури такі насиченні, немає якихось « спокійних»
автор Просто Фіфа • 07 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Зараз на все такі ціни🤷🏼‍♀️ те що ми відпочивали втрьох до війни щараз на одного не вистачить
И_В_офигительных_штанах• 07 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
якщо я б зараз обирала, дивилась би озера Італії (Комо, Гарда, Маджоре), Закопане, або в Хорватію
автор Просто Фіфа • 07 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В Італії напевно теж спекотно. Я хочу середина серпня. Син просить Польща і Італія.

И_В_офигительных_штанах• 07 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
мене ще лякають зараз черги на кордоні, по 10-12 годин в спеку, ще той квест. Всі у відпустку, черги страшенні...........
Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Вы бы заплатили за автобусный тур 800 евро?
автор Просто Фіфа • 07 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Купа таких турів в мене батьки так в Грецію їздять. Тільки море
автор Просто Фіфа • 07 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ні звичайно, я дивлюсь до 300 євро. Але коли починаєш рахувати екскурсії та харчування😭
И_В_офигительных_штанах• 07 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Італія - казкова країна, Польща ні в яке порівняння не йде. Від Італії будете в захваті. На озерах можна відпочинати, купатись.....
Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Где найти такие? Везде смотрю, куча экскурсий, мне не надо, просто море, хороший автобус и отель.
автор Просто Фіфа • 07 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дякую зараз гляну туди тури.
Мизимец• 07 июля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Вы работаете на турфирму?
Не, просто сама всегда ищу отзывы когда еду куда нибудь, с ними ездила дважды и ожидания даже превысили реальность
И_В_офигительных_штанах• 07 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
в автобусних турах завжди математика така ціна тура помножена на 2 - це мінімальні витрати на тур в цілому
Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Так есть туры без основного питания, кто ездил, объясните мне, почему они так много берут?
Я тут Живу• 07 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Если будет жарко, какое восхищение.