Трільчиха• 07 июля 2023

Порадьте сорт малини

Дівчата, яка у вас росте смачна малина? І щоб урожай давала великий.
Пік Антна• 07 июля 2023
Обычную лесную посадила, аромат и вкус обалдеть, ни с одной малиной не сравнить.
Кудесница_с_пургеном• 07 июля 2023
Важливий не тільки сорт, а й полив, правильна посадка, загущенність, добрива. Я б вибирала безшипну якусь ремонтантну.
Дуболом• 07 июля 2023
Джоан джей, дуже класна. Не колюча, не висока, дуже врожайна, дає врожай в червні та восени другий. І головне- на смак це солодка, ароматна ’малинова малина’, якщо розумієте, про що я. Зараз багато сортів, які мають простий солодкий смак без малинової ноти, а ця саме малинова малина))
УраганнаЯ• 07 июля 2023
літня Глен Емпл!!!!
Украиночка• 07 июля 2023
В мене росте ’Фенікс’. Рясна, ягоди великі, смак гарний. Кущі високі, колючок нема, зимує добре (Київська область) без укриття, врожай на пагонах другого року. Я її вибирала, бо вона посухостійка, не істерична до поливу.
Кудесница_с_пургеном• 07 июля 2023
Ответ дляДуболом
В мене теж є така малина, вона раніше за інші сорти на неділю поспішає, смачна ягода і дуже багато навішано.
Дуболом• 07 июля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
літня Глен Емпл!!!!
Чим подобається, напишіть, будь ласка
УраганнаЯ• 07 июля 2023
Ответ дляДуболом
Чим подобається, напишіть, будь ласка
красиві кущі),без колючок,ягоди величезні і багато,відносно рання,коли дуже спілі ягоди-солодкі,ми,зазвичай,з´їдаємо кисло-солодкими)).
Туся муся• 07 июля 2023
Крепиш, огромна солодка ягода. Можу осінню поділитися.
Дуболом• 08 июля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Дякую)