Вбигудях• 07 июля 2023
Як вчити англ з дитиною
Доброго вечора, підкажіть, будь ласка, за якими посібниками ваші діти вивчали англійську у першому класі. Дуже потрібно починати вчити, бо ми закордоном і дуже-дуже вже відстпли по усім предметам.
Автопортрет нурофена• 07 июля 2023
Учили по Оксфорд. Был индивидуальный репетитор. Мы покупали, что она говорила. С 6 лет.
Ласковая_львица• 07 июля 2023
Для початку почніть дублювати всі прості речення які кажете дитині. Йди їсти, що хочеш на обід, вдягни шкарпетки і т.д.
Вбигудях
• 07 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
Розмовляйте з дитиною англійською
Ми зараз вчимо французьку ...
Вбигудях
• 07 июля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ми зараз це робимо французькою, бо країна франкомовна.
Потринділиця• 07 июля 2023
Ответ дляВбигудях
Ми зараз вчимо французьку ...
Ну так нащо вам срочно англійська, якщо країна франкомовна? Можна ще китайську зразу вчити, а можна дати дитині вивчити хоча б основи потрібного на зараз
Вбигудях
• 09 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
Для того, що предмет такий в українській школі.