Лукава_Кiшка• 07 июля 2023

Пітніє голова під час сну в дитини 3 роки

Кімнату провітрюю, засинає дитина під теплою ковдрою, бо її любить. Далі замінюю на простиню. Пітніє шия і волосся. І взагалі відчуваю, що голова гаряча. Температуру декілька разів міряла - все ок.
Пацан к успеху шел• 07 июля 2023
Ну жарко же...

мадам Везувий• 07 июля 2023
Сколько градусов дома?
автор Лукава_Кiшка • 07 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Сколько градусов дома?
Десь 25
Лама_мама• 07 июля 2023
Что у ребёнка под подушкой?
У моего ребёнка потела голова и шея, когда была натянута наволочка на синтетический наперник (синтепоновая подушка). Я сверху того наперника начала оборачивать 3 наволочки х/б - проблема ушла.
мадам Везувий• 07 июля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Десь 25
Як це десь? Що нема в домі термометра?
автор Лукава_Кiшка • 07 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Як це десь? Що нема в домі термометра?
Є. Один. Знаходиться у кімнаті, де сонячна сторона. То там 27 градусів. Дитина спить у більш прохолодній
мадам Везувий• 07 июля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Жара у вас, через те й пітніє.

МинерАлочка• 07 июля 2023
У нас те ж саме. Обмотую подушку махровим полотенцем 100% хлопок велика щільність , тоді не пітніє так сильно голова. У свекрухи подушки пухо-пір’Їві, то на них взагалі не потіє.
dahashutka19• 07 июля 2023
Жарко же...включите вентилятор
Оце так цабе• 07 июля 2023
У сына так все детство было. Перерос. Но волновалась я сильно в свое время.