Прагматик флегма• 07 июля 2023

Ретровілль укриття

Плануємо святкувати дитячий ДР в Ретровіллі. От думаю, що мені робити з 7-ма дітьми на випадок повітряної тривоги. Чи є там укриття? Або яке поблизу? Дякую.
Добродійка• 07 июля 2023
Сам трц не буде працювати

автор Прагматик флегма • 07 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Сам трц не буде працювати
Дякую. Це все через дорогу, виходить. От блін.
Добродійка• 07 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ми колись міряли одяг і нас попросили з примірочної
автор Прагматик флегма • 07 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Так, я розумію, що ТЦ закриють, думала може в них є облаштоване укриття
Добродійка• 07 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
На їх сторінці вказано що треба йти в найближчі, значить немає
ЧукИГеки• 07 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ну откуда там укрытие? Это ж ТЦ из, простите, г..на и палок, а не стратегический объект времён союза.
Наверное, лучше заранее глянуть, какое состояние укрытий по адресам с сайта.