Доль Чекомбана• 07 июля 2023
Пробовала их тени и блеск, классные, мицелярка мне из-за отдушки не понравилась
LoveYouOrNot• 07 июля 2023
Олівчики для очей не подобаються, зайшов коректор під очі, блиск для губ норм. Але рівень середній, базовий.
ПазлШредінгера• 07 июля 2023
Тіні для повік, однушки в назві щось про воду, нереально сподобались, купила такі самі в іншому відтінку - повне розчарування.
Є тональний і консилер - звичайні, массмаркет
Виниловая пластинка• 07 июля 2023
Никак, какашка. Лак для ногтей - это вообще нечто, я такого кошмара в жизни не видела.
Тюрюнь_Тюнь• 07 июля 2023
Я все не пробувала . З того що пробувала , то як що . Деякі туші гарні , деякі зовсім ні. Тіні в палетці з 8-ми кольорів так собі , навіть розчарована . Помади - ті що за 1євро деколи бувають то варті своєї ціни , а не по тій що перепродують. Ще мала помаду, потім дочитала , що то бальзам з кольором і блискітками - виглядає досить гарно і стійкість нормальна, але по запаху , як якийсь одеколон. Можна купляти на знижках , коли -50-80%, тоді однозначно вартує
Почемучка• 07 июля 2023
кико милано? их магазины в трц? потестила, понты дорого-богато, дамочки с губами трутся, выпендриваются, тестят, толкаются) половины из тестеров нет в наличии.
Тоналки-замазки темные, карандаши-подводки как у орифлейма, помадки-блески тоже, правильно выше сказали.
Взяла тушь и карандаш для глаз. Кисточка для меня ужасная, только цвет коричневый - редкий сейчас. К карандашу рука не тянется, красит туго, плотный, стереть тяжело.
Совбез• 07 июля 2023
Є Помада за 4€- колір шикарний, натуральний, лягає добре, але через декілька хвилин стирається пятнами і виглядає як дешева помада.
Весотехник• 07 июля 2023
Коли я була підлітком kiko, здається, продавали з лотків біля переходів. Тоді мені дуже подобалося, зараз бачу їх красиві стенди в молах і аж тепло на душі)
Танцепесенная• 07 июля 2023
Не классная и не ужасная, такое себе... за эту цену есть лучше в других марках.
Да, я блондинка!• 08 июля 2023
Ответ дляВесотехник
это не то кико
Да, я блондинка!• 08 июля 2023
тушь вся что была - супер,
жидкая помада стойкая - не могла стереть
Незламна Україна• 08 июля 2023
Мені не зайшла. Купила помаду - страшенно сушить губи, а пігмент так в´їдається, що не змити милом.
Лак для нігтів поганий також.