Коржик• 08 июля 2023
Альтернативний варіант вступу України до НАТО?
⚡️Після закінчення війни США будуть готові надати Україні гарантії безпеки на кшталт Ізраїлю, — Байден
Ізраїльська модель безпеки передбачає широку військову підтримку, в рамках якої союзники могли б надати Україні гарантії на надання зброї та передових технологій, але без участі у війні.
Такий варіант стане альтернативним вступу України до НАТО.
@smolii_ukraine
Результат:
вже голосів:
563 (51.04%)
Не приймуть ніколи
312 (28.29%)
Приймуть після війни
168 (15.23%)
Не треба нам та НАТА
60 (5.44%)
Приймуть ще до закінчення війн
Irina-5d24• 08 июля 2023
Ответ дляКоржик
Звідки дані про корупцію, якої не було 30 років? Чи вже забули подвиги молодшого януковича, котрий під себе цілі галузі підгрібав? Чи вугілля порошенківського жмуруку другана медведчука? До тих масштабів сьогоднішнім корупціонерам як до неба рачки.
Сьогоднішні всіх переплюнули. Ще нікому не приходило в голову робити гроші на повномасштабній війні. Це вам не сране вугілля чи якісь там галузі... смішно з такої наївності. Хлопці прийшли серйозні і просто так не підуть.
Irina-5d24• 08 июля 2023
Ответ дляUebersetzerin
А зачем вы собираете на дроны, а не добиваетесь того, чтобы из бюджета деньги шли на дроны, а не на брукивку?
Такие вопросы меня ставят в тупик. Как она должна добиваться? Активисткой стать? А вы почему не добиваетесь? Вас устраивает текущая ситуация или по приколу глупые вопросы на форуме спрашивать?
marydgayne• 08 июля 2023
Ответ дляКоржик
Мені здається ця заява не просто так. Можливо з пуйлом якісь торги йдуть непублічні, і США дала сигнал, що НАТО не розширюватиметься за рпхунок України…
автор, есть мнения ,что война идет к концу... Уже слышала не от одного источника. Дай Бог ,чтобы она закончилась! Но.. тогда очевидным становится ,что наши территории останутся оккупированными((( И да. Не зря Байден сейчас это вот выдал(
Leeloo_aloha• 08 июля 2023
Ответ дляУнция яда
Ну вы же совсем в вопросе не разбираетесь.
В НАтах куча кредитованых нищебродов, которые вообще без нато не смогут сдержать даже кучку придурков с оружием. Посмотрите только на кол-во армии в Черногории, Хорватии. Там численность от 2тыс до 20тыс. И все. А теперь скажите какая армия Европы вообще имеет реальный боевой опыт? Какова численность этой группы? Весь их опыт сводится к локальным конфликтам в Азии и Африке за последние 80 лет. Одно дело противостоять талибам в Афганистане с калашом и совсем другое регулярной армии с тяжелым вооружением. Наши ребята прошедшие обучение на натовских стандартах прямо говорят, что эти стандарты ничего общего с реальным боем на нуле не имеют ибо их структура заточена на совсем другие алгоритмы, начиная от принципов командования заканчивая тем как сопровождается бой у них и у нас.
Потому опыт который сейчас получает наша армия является для Европы очень и очень ценным, и они никогда в слух конечно эту ценность не подчеркнут.
Сила Нато в тому, що воно велике, багате, має ядерку і найсучаснішу зброю, як результат - воювати з нато ніхто не буде, його бояться, тому і військовий досвід їм не потрібен. Нашу війну вони вивчать вздовж і поперек в штабах і зроблять висновки, наша земля полігон для їх розробок.
Uebersetzerin• 08 июля 2023
Ответ дляБезникая
Саммит НАТО 11 июля
Вы на него полагаете большие надежды?
marydgayne• 08 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Не розумію чого ж так?
Чого нас футболять і не вважвють гідними і перспективними?!
Ми ж будемо з найбільшим сучвсним воєнним досвідом.
І загалом я от дивилася цикл передач про українців. І поо Ярослава Мудрого. Щось задумалась. ТОДІ киїіська Русь була такою міцною і вагомою в світі, що навіть Париж, куди звміж віддав Ярослав свою дочку Анну, був як село. Чогось мене це так вразило.
Як можна було все так просрать....обідно
Может когда у нас будет контрактная армия, когда мы действительно победим коррупцию и выйдем самостоятельно на европейский уровень, тогда и примут(( Но даст ли нам рашка это сделать? время покажет.. но сейчас действительно что-то решается...
Uebersetzerin• 08 июля 2023
Ответ дляIrina-5d24
Собрать деньги, которые непонятно куда идут вы можете, а собрать людей и добиться от власти того, чтобы бюджет шел туда, куда нужно вы не можете?
Меня не устраивает, поэтому я и не доначу. Считаю это глупостью народа - отдавать все из своих карманов, а власть при этом наживается на народе.
Leeloo_aloha• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Хтось каже про скасування або знецінення державної мови? Ні! Просто ніякого великого економічного розвитку без масової англійської не будет. Років 20 - 30 тому це було можливо, але не зараз.
Мова не має нічого спільного з економічним розвитком. А от рівень культури має.
Ви хочете, щоб Україна стала колонією Сша чи Англії?
Чого не німецьку вчити всім масово?
Навіть у великому ЕС нема однієї державної мови, кожна країна береже свою.
Чого не німецьку вчити всім масово?
Элли Иванова• 08 июля 2023
Ответ дляLidiyaZi
Я не сторонник влади. Але це дійсно важливе питання і зараз ще більш ніж раніше. А знаєте чому? - Бо багато поранених з сильними болями, в них страшні , травматичні ампутації, а на знеболювальних сидіти - то руйнувати і якість життя і здоров´я. А до війни були онкохворі з тими ж проблемами.
Було б непогано, якби наши люди, перед тим як критикувати хоча б трохи цікавилися темою. Не беруть нас всюду, корупція у нас, крадівництво і навіть війна через те що ми є тими ким є. Справа в нас, але визнавати це ніхто не хоче, тому тягнутися це все буде довго і нудно
Так вы сами и изучите вопрос. Медицинский каннабис - вообще не про обезбол. Это про бабло. В показаниях есть снижение мышечных спазмов, но от спазмов давно придумали миллион и тысячу других препаратов. При онкологии каннабис используют для купирования приступов тошноты - про обезболивание онкоболей там и речи не идёт.
Нам приказали - мы легализовали, чтоб дать возможность людям зарабатывать. Погуглите изготовилей того же набилона.
Leeloo_aloha• 08 июля 2023
Ответ дляVShpak
Інвестиції ? І у що ж захід зараз інвестує ?
У свою економіку. Будуються заводи по виробництву зброї. Яку ми купуємо. Нашими руками ослаблюється рф.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Чого не німецьку вчити всім масово?
Має.
marydgayne• 08 июля 2023
Девочки ,а вопрос не по теме.. сейчас прочитала в наших новостях, что в августе ожидается визит путина в Турцию! А разве его там не обязаны арестовать??? как же решение Гааги??
Ответ дляБлиск думки
Це знову ж таки раді олігархів. Вони скупили землю і тепер будуть вирощувати коноплю і експортувати її, а це величезні гроші. Тут знову мова не про турботу і простих людей. Бо ж закон про гомів і однстатеві пари не прийняв, з того не заробиш🤷🏼♀️
Ну хоть на цьому спасибі...
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляosna
Так це ще до війни за поранених потурбувались?
Був закопроєкт, але деякі мракобіси у Раді проти нього агресивно виступали ( особливо здивувало там наявність проєвропейських сил) Зараз знову за нього взялися. Почитайте про різницю між травою та ЦБД. А також про ефективність таких засобів. Краще на англомовних ресурсах, бо саме там значна кількість досліджень з цієї теми
Leeloo_aloha• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Франція величезна колишня імперія, яка в результаті свого впливу мала близько 250 мільйонів франкомовних
Китай був імперію і мав вплив ще до того як англійська стала впливою
Ми або почнемо спілкуватися зі світом зрозумілою для світу (економіки, науки, культури) мовою, або будемо приречені на другорядність.
Коли ми почнем виготовляти і продавати щось цікаве світу, то мануал перекладуть усіма мовами. Як це відбувається з японськими чи німецькими автомобілями наприклад.
А щоб такий завод у нас з´явився треба багато чинників, мова тут на 10 місці.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Взагалі порівняння не по темі. Німеччина: колишня імперія, багато століть впливу на світовий розвиток, 4 економіка світу.
Японія. Теж імперія, яка глобальний економічний вплив отримала до того, як англійська стала глобальною мовою
Але мова культурної, економічної та технологічної експансії Японії - англійська.
Vasilek-7076• 08 июля 2023
Ответ дляmarydgayne
Я теж сьогодні весь час думаю про цей ’візит’. Думаю, може хтось з наших відпочиваючих там його ’кокне’?
Ответ дляБася-Мася
Потому что у нас правительство - это не власть для людей. а фирма по закупке барабанов яблок по 500 грн. за кило. и прочих схем. Західні партнеры посмотрели на это. на людей. которых такая бидловлада устраивает и махнули на нас рукой. По вашему - отфутболили.
А чтоб жить как в вагомой Киевской Руси нам не хватает главного - Ярослава Мудрого. Найдется такой. перегрузит систему - и сразу позовут и в НАТУ. и в ЕС. и еще не пойми куда.
Як вважаєте хто з нинішніх фігур гіднтй і зможе стати тим самим Ярославом?
Чи ще не родився такий?
marydgayne• 08 июля 2023
Ответ дляVasilek-7076
так я не пойму просто.. когда он собирался в Африку, то не поехал иначе арестовать обязаны там. А что с Турцией не так?
Vasilek-7076• 08 июля 2023
Ответ дляmarydgayne
Можливо теж в останній момент відмінить візит.
kristi_ana• 08 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
В ес может и примут
И нахрен нам тот ЕС сдался, цены на все ещё больше поднимутся. Поспрашивайте как жили в Балтийских странах до вступления в ЕС и как сейчас.
Клементина• 08 июля 2023
Ответ дляУнция яда
Я продолжу вашу мысль
У нас на данный не только самая опытная армия в мире. Сирия и Афган были не настолько масштабны, а Вьетнам был давно.
Сейчас ещё в реальных боевых условиях тестируется оружие, что очень повлияет на оружейный рынок впоследствии.
Одно дело на полигоне что-то там несколько раз запустить, другое дело реальный бой
Всем известный пример рашкины несбиваемые кинжалы, оказались очень даже сбиваемы. Где бы ещё была такая возможность попробовать сбить кинжал петриотом?