Frejehka• 08 июля 2023

Носова перетинка. Оперування. Хто в темі?

Декілька місяців назад зробили доньці операцію в Житомирі по вирівнюванню носової перетинки. Результату нуль. Поїхали на обстеження в Медіком Київ, сказали, потрібно переробляти. Хотіла б почути відгуки про цю клініку від киян. І чи є якась достойна альтернатива, де можна зробити, щоб третій раз не переробляти.
МатьЧасть• 08 июля 2023
Може на Зоологічну в лор інститут на консультацію?
Хоча мій друг робив,теж результат нульовий
автор Frejehka • 08 июля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Дякую. А лікаря можете порадити?
Мама Чели• 08 июля 2023
Зверніться в Київ на Зоологічну, там роблять. Мій чоловік там робив, то стан значно поліпшився (2 переломи носа в юності)
Лікар Гайдук. Там ще є завідуючий, вже не пам’ятаю прізвище, погугліть
автор Frejehka • 08 июля 2023
Ответ дляМама Чели
Порадьте лікаря, будь ласка
МатьЧасть• 08 июля 2023
Ответ дляFrejehka
Дякую. А лікаря можете порадити?
На жаль, ні
Але інститут радила б хоча б для альтернативної думки. Ну і оперуватися у них теж можна
автор Frejehka • 08 июля 2023
Ответ дляМама Чели
Дякую
автор Frejehka • 08 июля 2023
Ответ дляМатьЧасть
На жаль, ні
Дякую
Пушап Мі мі• 08 июля 2023
Чула хороший лор-хірург Запорожець Тетяна, у Києві. Але цін не знаю і особисто не оперувалась у неї, лише відгуки знайомих хороші.
автор Frejehka • 08 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Дякую, а де вона приймає?
Подтяжка• 08 июля 2023
Вашей дочке мешает дышать как есть сейчас? Если нет, то нет смысла делать. У меня 2 перелома, один с раздроблением и потом закладывало одну ноздрю. Сколько я всех обошла и все говорили ’можно попробовать’, но никто не обещал результат. В итоге после ещё одной травмы мне ее вправил лор в поликлинике, одним движением. Заложенность прошла, визуально есть дефект, но то такое.

Я к чему, что эти операции редко решают проблему, если она незначительная.
автор Frejehka • 08 июля 2023
Ответ дляПодтяжка

Так, вона не дихає вже багато років. Але паскудно від того, що операція нелегка, намучилась, перемучилась, під час операції почалась кровотеча. І все б нічого....а результату нуль. І як виявилось, перегородка так і не вирівняна та і ще купа супутніх проблем
НеВРотик• 08 июля 2023
Ми робили в Рівному в лікаря Тарасюка і ще двоє знайомих. Все супер. 2 дні і відпускають додому. Але спитайте чи він робить дітям. Лікар, який на своєму місці і доречі не дуже дорого. Знаю, що з Києва до нього багато хто їздить, бо дешевша операція виходить
автор Frejehka • 08 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
Дякую, супер. Донці 20 років, доросла.
НеВРотик• 08 июля 2023
Ответ дляFrejehka
Дякую, супер. Донці 20 років, доросла.
Тоді взагалі рекомендую на всі 200%, він і як лікар і як людина дуже хороший, клініка чистесенька, все стерильно, персонал привітний, палата на 1 людину, є кафе, дуже смачно готують. Тільки домовтеся попередньо, бо прийом тільки по запису і територія закрита. 067 312 70 00
автор Frejehka • 08 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
Дякую!
неДоЖиру• 08 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
А як клініка називається?
НеВРотик• 08 июля 2023
Ответ длянеДоЖиру
А як клініка називається?
https://list.in.ua/258478/Медичний-центр-лікаря-Та...
Марафетчица• 08 июля 2023
Можна спитати причину операції? У мене викривлена перегородка, дихати не заважає, але один лікар побачив на знімках фронтит і рекомендую теж робити операцію з вирівнювання.
Не против• 08 июля 2023
Я б вам рекомендувала військовий шпиталь у Києві, де робила сама, але не знаю чи вони зараз приймають. Можна зателефонувати. В лор інституті набагато вище ціни та амбіції лікарів
автор Frejehka • 09 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Багато років закладеність носа, нежить. Вона без крапель не живе.
автор Frejehka • 09 июля 2023
Ответ дляНе против
Дякую, буду дізнаватись
автор Frejehka • 09 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Мені здається, якщо ви дихаєте, не робіть. Це нелегка операція, ще й, бачите, не завжди вдала, як у нас
Марафетчица• 10 июля 2023
Ответ дляFrejehka
Дякую за відповідь!