Лінива, не каюсь• 08 июля 2023
У кого діти навчаються в УКУ, поділіться досвідом
Чи є якісь гранти? Навчання взагалі варте таких грошей? Донька хоче вступати наступного року, поки що не розумію за що платити такий контракт.
Чижик Пижик• 08 июля 2023
МЧ моєї дочки там навчається. Він геній. Аби хто й не потягне навчання там. За гранти не чула, він підробляє і платить за навчання.
Лінива, не каюсь
• 08 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
В якому сенсі геній? А що дає навчання саме там? Де працювати потім? Це ж звичайний диплом державного зразку
Чижик Пижик• 08 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
У розумовому. Просто геній. Мегамозок. ЗНО (зараз 3 курс закінчив) всі по 198, 199, 200 балів без особливого напруження. Пам´ять як у процесора якогось. Аж страшно іноді 🙉🙊🙈 але хороший хлопчик.
Чижик Пижик• 08 июля 2023
Що дає - не знаю. Але роботодавці вже у черзі щоб переманити до себе (він вже працює, айтішнік звичайно).
Лінива, не каюсь
• 08 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую за відповіді)
Леся Українка• 08 июля 2023
Знайома на магістратуру поступала.
Дуже задоволена. Багато прикладних знань. Але вона йшла уже з базою, досвідом роботи. І майже всі одногрупники такі.
Тобто, якщо у дитини є потенціал, то звісно вона там отримає добрі знання.
Розбещена цяточка• 08 июля 2023
Тут на днях писали, что Притула у них диплом купил, не мог он сам закончить типа.
Лінива, не каюсь
• 08 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Серйозно?
Залатавая• 08 июля 2023
Так, варто. Стипендії є, син мав 2 роки 100% вартості навчання + проживання в колегіумі. Щоб ви розуміли, чи варто, то як приклад: через 3 місяці навчання з першої спроби пройшов на стажування в Google, реферил викладач УКУ. Тобто там не старі діди , що ледве пересуваються, але все одно викладають, як в КПІ чи КНУ, а топи. І дуже великий +, як на мене, це відсутність хабарів. Ти вчишся, викладачі допомогають максимально ( до 21:00 на повідомлення відповідать миттєво), ти здаєш. Жодного варіанту вимагання грошей немає!!! Щодо Притули, то брехня, вчився як усі і на сесії ходив з усіма. Єдине, з ним постійно сфотографуватися намагалися)) Без ілюзій, вчитися важко, багато призерів міжнарів і навіть їм складно на 1 курсі
Лінива, не каюсь
• 08 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Дякую!
Залатавая• 08 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Дякую!
Якщо чесно, мене трохи бентежило ’ католицький’ . Насправді релігійного нав´язування там немає зовсім) Звісно, якщо ваша дитина не обирає саме цей напрямок.
я знаю, що з другого курсу видеться викладання на англійській мові (комп’ютерні спеціальності), перший курс там дуже і дуже активна англійська+ після уроків є гуртки англійської. Викладачі - дієві сеньйори та архітектори (по слухам), і підхід абсолютно протилежний нашим державним вузам. Багато практичної командної! роботи, що дуже важливо в іт-сфері. Також з першого курсу роблять проект (програму, додаток і тд...), яку реально розробляють пару років і викладають в плеймаркет
А я з косою• 08 июля 2023
там дуже високий конкурс, наскільки я розумію? В мене син ще тільки в 7 класі, але потроху цікавлюсь питанням
Не прохожу мимо• 08 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Добре підробляє. 110000 за рік заплатити, ще й лишитися на прожиття та дівчину має. Заздрю
Не прохожу мимо• 08 июля 2023
Знайдіть Педана, його дочку та группу ПеданЕдьюкейшн. Може там щось цікаве буде. Дочка закінчила 1 курс. І була оглядова програма УніверЧек. Професії. Соціолог
Розбещена цяточка• 09 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Да насчёт Притулы писали, что якобы никто не видел его ни на парах, ни в Зуме.
Сяду на шию, дорого!• 12 июля 2023
Зайдіть у відгуки про університет.Є різні.Одні хвалять,інші-не дуже.Нам там спеціальності не підходять.Плануємо в мед.
Та й вартість навчання не для укр.зарплат.