Воленс-неволенс• 08 июля 2023
Чи вгадають наш вік?)
Просто цікаво, на скільки років виглядаємо?)
Воленс-неволенс
• 09 июля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Вам 35, но стиль у всех странный
Чому дивний?
Добродійка• 09 июля 2023
Ответ дляМиззери
Поставить их в освещение как у автора и без ретуши будут такие как автор по возрасту
Типа вы не знаете как свет все меняет
Не будут.
НетЕщеНаверное• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
35, 35, 36) Дівчата-дівчата, що ж ви злюки такі) Виставили, нас, молодих жінок, бабулями з дряблою шкірою, нестильними і стрьомними
Знаєте я одразу подумала про такий вік-моі ровесниці😉
Чудово виглядаєте!
Морская свинка• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Чому дивний?
Автор, ви з Черкас чи Вінниці?
Білий Лосик• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Чому дивний?
Не обижайтесь, но у брюнетки штаны карлсона, блондинке совершенно не идёт эта чёлка, а малой - хвост.
Воленс-неволенс
• 09 июля 2023
Ответ дляМорская свинка
Автор, ви з Черкас чи Вінниці?
А що видає місце проживання? Локація чи манера висловлювання?
ЯблокоРаздора• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Гарно виглядаєте.
Я тільки що зайшла в тему і подумала,що десь +-30 років. Видно,що вже не 20,але точно не 40
Ті,хто пише про 40 + просто смішні
Добродійка• 09 июля 2023
Ответ дляМиззери
Ну так сначала фото надо в таком освещении а потом говорить будут или нет
Вы свое может покажете в плохом освещении ? Вы же явно моложе автора выглядите , да?
Вы адвокат автора? Чего стрелки на меня переводите? Не манипулируйте моей оценкой, попросили обсудить дам с фото, поэтому говорим о них. Я ж вас не прошу свое фото выставлять.
Викупана• 09 июля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Стилисты пожаловали в тему)
Морская свинка• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Може внутрішнє відчуття… якщо воно взагалі є, бо відповіді я не отримала
Воленс-неволенс
• 09 июля 2023
Ответ дляМорская свинка
Черкаси😊
ЯблокоРаздора• 09 июля 2023
А взагалі я помітила,що жінки завжди заср****ть інших жінок)))
Так,є і в 50 виглядають просто вау! Але вік все одно видно.
Тут же ясно,що цим дівчатам на фото немає ще 40
Ответ дляДобродійка
Можете и просить я знаю что выгляжу ровно на свой возраст и переубедить меня невозможно (что старше или моложе ) а вы явно уверены что выглядите моложе чем автор а чем я сомневаюсь если вы одного возраста
Автор с подружками выглядит на свой и вы на свой тоже , то что находите фото в хорошем свете с ретушью для примера вообще не аргумент
Мовчу, але хочу• 09 июля 2023
Ответ дляМиззери
Я так и написала
35-37
Я адекватно оцениваю
Всякая фигня типа локти, шея и прочее реально фигня
У меня на шее кольца Венеры с детства и носогубки тоже , тоесть мне б тут 50 дали в 16 видимо 🤣🤣🤣
35-37
Я адекватно оцениваю
Ну кольца Венеры это не вся шея
И локти почти никогда не врут)
Добродійка• 09 июля 2023
Ответ дляМиззери
Я уже сказала на сколько автор выглядит, и я знаю как девочки в 35 выглядят.
ЯблокоРаздора• 09 июля 2023
Ответ дляМиззери
Я думаю разные части тела выглядят по разному
У меня на лбу морщин нет например а носогубки с детства , ну такое
Вибачте, це Ви така красива блондинка з гарними зубами?) Чи я переплутала 🤭
Воленс-неволенс
• 09 июля 2023
Отже, висновок такий: потрібно вільно почувати себе у будь-якому віці і НІКОЛИ не запитувати про це на жіночому форумі🤣😉
Добродійка• 09 июля 2023
Ответ дляМиззери
Я тоже знаю на сколько выглядят в 35 и вот автор на эти года и выглядит
Автор выглядит на 45+-.
ЯблокоРаздора• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
На 45? Реально?
Ну це просто смішно і все
Які 45???
Ну це просто смішно і все
Які 45???
Морская свинка• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Черкаси😊
Ок, тоді скажу, -дівчина зліва схожа на мою бувшу колегу з вашої області, мабуть розповсюджений типаж у цій місцевості. Дівчина справа схожа на родичку з Вінниці)
Подтяжка• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Те, кто пишет 35-37, вы вообще видели, как женщины выглядят в этом возрасте? Тут теткам хорошо за 40.
Фу такой злобный быть.
Топтунша• 09 июля 2023
35 років, як я і мої однокласниці виглядаєте
Але фото може старити, можливо, і скоріш за все вживу молодше. Сорі, якщо образила
Добродійка• 09 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
На 45? Реально?
Ну це просто смішно і все
Які 45???
Ну це просто смішно і все
Які 45???
Ну в 45 тоже ж еще не старушки. Вот так и выглядят.
Мовчу, але хочу• 09 июля 2023
Ответ дляМиззери
Разные - да, но не локти
Топтунша• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Капець! Я завжди відгадую!
Я в шоці. В мене дар якийсь)))