ротцвеники• 09 июля 2023

Розкажіть свої мотивуючі історії про вихід з декрету

Почну я, моя родичка вийшла з подвійного декрету в якому з двома дітьми не працювала 6 років одразу в велику міжнародну компанію. Працює вже декілька років, подорожує
МУСЯкомарова• 09 июля 2023
Якось виповнилось дитині 3 роки. І я пішла на роботу.

автор ротцвеники • 09 июля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Це зрозуміло, всі виходять. Але цікавлять історії при яких і карьєра не страждає і зп не змінюється в гірший бік
МУСЯкомарова• 09 июля 2023
Ответ дляротцвеники
? А до чого тут вихід із декрету?
автор ротцвеники • 09 июля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
? А до чого тут вихід із декрету?
Декрет часто ставить карьєру на паузу. Не у всіх, але часто
Печенюшка• 09 июля 2023
Подруга,15років декрету, вийшла на посаду помічника менеджера,те-се пару місяців,а потім забрали в сусідній департамент стажером,працює вже 2 роки. Досвід до декрету був після універу кілька років.
автор ротцвеники • 09 июля 2023
Ответ дляПеченюшка
15 років декрету? Хвора дтина чи що?
Тушьмушьнюшь• 09 июля 2023
Мене чекали з декрету, але перевели в інший відділ, який треба було розкрутити, зп більше, але проблем... голова сива і назад дороги нема, в конкурентів зп в 3 рази меньша...

comeonbabyloosecontrol• 09 июля 2023
По образованию врач. До декрета работала неофициально. Когда ребенку исполнилось 4 месяца начала писать статьи для мед.сайтов, где требовалась верификация диплома. Потом переехала в другое жилье, разобщалась с соседками на площадке, одна позвала меня к себе копирайтером в магазин для взрослых. В итоге с 2019 по нынешее время работаю там, очень выросла в обязанностях, навыках и зарплате. Скоро предстоит второй декрет, но работу не брошу, было бы глупо с моей стороны.
автор ротцвеники • 09 июля 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
О, тема копірайту в декреті ще та ))) на який рівень доходу вийшли якщо не секрет?
автор ротцвеники • 09 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я в такому випадку кажу - назад, це тільки в пісочниці
Добрая свекровь• 09 июля 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Це дурість неймовірна. Була лікарем, пішла працювати в магазин для дорослих і дуже пишається собою. Невже такі люди бувають, тобто ’сповнені розуму’?
comeonbabyloosecontrol• 09 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Именно в этой конторе начинала с зарплаты 5 тысяч, вышла на ставку 13 тысяч + доплата за другие виды работ, например, если надо сделать описание товара на английском для итси, это мне оплачивают отдельно.
Тут как тут• 09 июля 2023
Просиділа 10 років в декреті і вийшла на роботу в 39 років в круту компанію, де могла зробити кар´єру :) але прийшлось переїхати з Києва. Роботу маю, до роботу хожу пішки, зп не дуже велика, але не напрягаюсь. Так що може і на краще все склалось :)
comeonbabyloosecontrol• 09 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Удалено администрацией...
Конфиденциальность• 09 июля 2023
Боялася декрету класичного, тому в нього толком і не виходила. Просто зробила паузу в роботі на кілька місяців, але і там навчалася та підвищувала кваліфікацію , в компанії чекали, вийшла, працюю.
автор ротцвеники • 09 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Людина пише про другий декрет, може вона з першого не вийшла ще, а ви одразу її звинуватили. Лікарем була і є, а підробіток ніхто не відміняв
Тут как тут• 09 июля 2023
Ответ дляротцвеники
15 років декрету? Хвора дтина чи що?
Ну в мене 10 років. Одна дитина, потім 2. Різниця у дітей 3 роки. Помічників не було. Садочок, діти багато хворіли, потім перший клас так і промайнули 10 років :)
автор ротцвеники • 09 июля 2023
Ответ дляТут как тут
І як ваша карьєра склалась після декрету?
Тут как тут• 09 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Я вже описала. Читайте вище.

автор ротцвеники • 09 июля 2023
Ответ дляТут как тут
Я вже описала. Читайте вище.
О, вибачте, пропустила
НЛОша• 09 июля 2023
Ответ дляротцвеники
извините, но источник вашего интереса лишен всякого смысла
Печенюшка• 09 июля 2023
Ответ дляротцвеники
15 років декрету? Хвора дтина чи що?
Так
Света С Приветом• 11 июля 2023
Ответ дляротцвеники
15 років декрету? Хвора дтина чи що?
Ну я не работаю уже 11 лет, ребенок здоров. До 8-9 лет ребенок не настолько самостоятельный, чтобы его оставлять дома одного. Ну и 3 года в поиске работы, глухо как в танке((