Дама с заначкой• 09 июля 2023

Жіночий алкоголізм

Не знаємо що робити
Свекруха п´є і по ходу давно. На вигляд і не скажеш, виглядає норм, ходе на роботу, але коли приходить то вживає горілку плюс на вихідних цілими днями. Ми не розуміли з чоловіком спочатку, бачили що якась дивна, але подумати не могли що таке може трапитися, молоді дурні. Коли чоловік завів з нею цю тему вона накричала і сказала щоб він не ліз в її життя, у нього є своя сім´я. Тобто вона не визнає що в неї алкогольна залежність.
І вживає вона не мало, близько літру горілки за добу. Ми прослідили. Порадьте що робити, просто вже в шоці, чоловіка жалко, адже це його мати...
Anna Sl UA• 09 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Обожнюю такі коментарі з прибабахом.
До чого ви це написали?
А что непонятно написано?

Всё просто. У человека есть выбор что ему делать и как ему делать.

Если Вас не устраивает это. Тогда вопрос к вам. Почему вы решили, что имеете право решать кому и как жить?

У вас ваша жизнь, у неё своя. И каждый живёт как считает нужным.

Знову Я• 09 июля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Бухгалтер
Нічого собі, шей головою працює
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ дляAnna Sl UA
А что непонятно написано?

Іноді людям потрібна допомога, розуміння, поштовх до кроку і підтримка в ньому, для того і існують близькі люди. Але ви живіть так як вам подобається, щоб нікому не було до вас діла
Anna Sl UA• 09 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Спасибо, вашим советом никогда не воспользуюсь.
месяцкие• 09 июля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Можно порадоваться только за маму, здоровье конское, литр выпивать в сутки.
Да, меня только от одного слова водка мутить начинает.
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ длямесяцкие
Водочка на сонечку
месяцкие• 09 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Водочка на сонечку
Фя.

Кроме шуток - водка говно, смакуйте нормальные напитки.

Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ длямесяцкие
Фя.

А що ненормального у водуі?
месяцкие• 09 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
А що ненормального у водуі?
Від неї нудить і вона несмачна.
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ длямесяцкие
Від неї нудить і вона несмачна.
Горілка є різна і кого нудить а кого ні, тому дивно писати що це не нормальний напиток
месяцкие• 09 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Скільки людей на ній себе згубило.
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ длямесяцкие
Скільки людей на ній себе згубило.
Люди гублять себе не на горілці, а на алкоголі загалом. Ви ж радите пити нормальні напитки, для багатьох горілка є нормальним напитком
Зажуженная Жужжа• 09 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Позоджуюсь, в мене і після вина капєц який перегарище, як і п‘янію просто жуть від вина і шамп, віски, коньяк, горілка я могла випити 0,7 і бути злегка випившою
А скільки вам років? Я в більш молодшому віці не п’яніла, а після 40ка почала і не можу багато випити і то по поводу - старість))
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мені 40, але я вже не п‘ю, взагалі не подобається алкоголь і часу на нього немає.
Правда, коли хочеться випити що буває раз в рік то п‘ю шампанське, але потім совість мучить, башка болить, живіт.
Мурнетка• 10 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Та це ж на ранок перегарище яке. Ну не вірю, що так буває. Багато часу вона так?
Нет перегара на утро, она спит вечером, просыпается ночью и занимается делами до работы.
Да, долго, лет 30 уже
месяцкие• 10 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Я раджу смакувати, тобто вживати якісне і відповідально потроху.
Мурнетка• 10 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Обожнюю такі коментарі з прибабахом.
До чого ви це написали?
Это самый адекватный совет.
Невозможно изменить жизнь другого человека насильно, если его все устраивает.
Она сделала свой выбор и просит оставить ее в покое