Дама с заначкой• 09 июля 2023

Жіночий алкоголізм

Не знаємо що робити
Свекруха п´є і по ходу давно. На вигляд і не скажеш, виглядає норм, ходе на роботу, але коли приходить то вживає горілку плюс на вихідних цілими днями. Ми не розуміли з чоловіком спочатку, бачили що якась дивна, але подумати не могли що таке може трапитися, молоді дурні. Коли чоловік завів з нею цю тему вона накричала і сказала щоб він не ліз в її життя, у нього є своя сім´я. Тобто вона не визнає що в неї алкогольна залежність.
І вживає вона не мало, близько літру горілки за добу. Ми прослідили. Порадьте що робити, просто вже в шоці, чоловіка жалко, адже це його мати...
Василина Семеніч• 09 июля 2023
Не может она литр водки в сутки выпивать и при этом работать..
Это физически невозможно..

Цідило правди• 09 июля 2023
З подругою моєї мами була історія 1в 1 дуже розумна жінка, хороша сім‘я і тут таке сталось, причин багато основна недомовки з чоловіком.
Ну що робити- виводити її на розмову і підшивати
ПодругаМужа• 09 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Это физически невозможно..
Може , моя мама так багато років пила, ніхто не здогадувався , знала лише я і пару близьких
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Это физически невозможно..
Може. Я випивала 0,7 коньяку щодня, працювала досить успішно, вела бізнес і при тому через день хєрячила в залі не на шутку.
Вилами по Воде• 09 июля 2023
Ничего Вы не сделаете.
У меня бабушка,мама, родственники бухают.
При этом работают. Смеритесь .
Кусман Сиру• 09 июля 2023
Можно порадоваться только за маму, здоровье конское, литр выпивать в сутки.
Додаю напруги• 09 июля 2023
Вы б лучше не слежку устраивали,а больше ей внимания уделяли.

автор Дама с заначкой • 09 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Так а шо ви робили? Вона на відріз не хоче слухати нічого
Fashion_besties• 09 июля 2023
Почему тему назвали «женский алкоголизм», что хотели подчеркнуть?
автор Дама с заначкой • 09 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
І як ви позбулися цієї звички? Це ж не норма
автор Дама с заначкой • 09 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
А як назвати по вашому? Це не алкоголізм??
ПодругаМужа• 09 июля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Що лише не робила , все не дієве, потім сама зав´язала через проблеми із здоров´ям
Мурнетка• 09 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Это физически невозможно..
Может, моя мама так пьет каждый вечер.
С утра на работу как огурчик, хотя 53 года
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Говорю як є, я реально дуже розумна, талановита, в мене хороша пам‘ять і смикалка, те що іншим дажться дуже важко, я маю позамовчуванні, от я зрозуміла що можу набагато більше і просто вбиваю себе. Просто з розумінням ситуації перестала пити, в мене хороша сила волі і дисципліна завдяки спорту.
Fashion_besties• 09 июля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Какая разница мужской или женский.
Ничего не сделаете без ее осознания и желания. И даже с ее желанием будет непросто.
Кроме как похитить ее, увезти в глухие джунгли/горы и заставить работать, чтобы переключить фокус, а там и привычки - других вариантов нет. А нужна ли вам статья, думайте сами
Мурнетка• 09 июля 2023
Ничего не поможет, увы.
Если человеку комфортно пить, то он будет пить
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ дляДама с заначкой
По перше поговоріть, подруга моєї мами відразу пішла на контакт і попросила допомогу, просто не мала сили зізнатись нікому, діти забили, теж махнули рукою, мама підняла кіпіш, зараз вона не п‘є зовсім- підшита, але пройшло десь 1,5 роки поки до цього дійшло
Патика-мотика• 09 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Какая разница мужской или женский.
Разница есть, у женщин не хватает каких-то ферментов, и они быстрее попадают в зависимость. И им сложнее выйти из нее. Это уже научно доказано, я читала на эту много, т.к родственница алкоголичка со стажем, но все отрицает
Зажуженная Жужжа• 09 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Як у вас серце витримувало

Знову Я• 09 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Может, моя мама так пьет каждый вечер.
Та це ж на ранок перегарище яке. Ну не вірю, що так буває. Багато часу вона так?
автор Дама с заначкой • 09 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Да, у нашої перегар сильний
Постійно їсть лимони і огірки, і близько не підходить
Знову Я• 09 июля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Да, у нашої перегар сильний
А ким працює?
автор Дама с заначкой • 09 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Краще вам цього не знати. Ми теж не вірили, це просто в голові не вкладається!
Але це правда
І не знаєш що зробити, як допомогти людині
Боїшся думати що буде далі
автор Дама с заначкой • 09 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
А ким працює?
Бухгалтер
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Як у вас серце витримувало
Чесно, я не знаю, зі здоров‘ям слава богу все ок, із зовнішністю теж, вчасно зупинилась
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
Є люди в яких взагалі немає перегару
Зажуженная Жужжа• 09 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Є люди в яких взагалі немає перегару
Це ще залежить що пити. В мене після білого вина нема, а от після шампанського або коньяку чую сама випаровування алкоголю, коли по поводу вип’ю )))
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Позоджуюсь, в мене і після вина капєц який перегарище, як і п‘янію просто жуть від вина і шамп, віски, коньяк, горілка я могла випити 0,7 і бути злегка випившою
Anna Sl UA• 09 июля 2023
Это жизнь её и её ответственность. Она имеет право сама решает как работать и как отдыхать.
Цідило правди• 09 июля 2023
Ответ дляAnna Sl UA
Обожнюю такі коментарі з прибабахом.
До чого ви це написали?