Тётя Хрюша• 09 июля 2023

У вас красивая кухня? Покажите кусочек?))

Я обожаю свою кухню, сидеть утром или вечером и чай пить)) когда уже чистенько и убрано за целый день🤗
Сегодня борщ, компот, пирог делала…
Сейчас чистота и красота. Наверное самое любимое место у меня в доме))
А у вас?
Результат:
вже голосів: 532
145 (27.26%) Нет, только готовлю там
134 (25.19%) Большую часть, люблю
103 (19.36%) Обожаю
91 (17.11%) Тыц
59 (11.09%) Приходится
Невгамовна Бу• 09 июля 2023
Смотрю на кухни, красивые....но как то все сейчас одинаково...хоть бы шторки в горошек у кого)....чет серо. Зелененькая кухня живенькая
МамОмужа• 09 июля 2023
Кусочек моей
Крайнее фото, ноябрь 22года
автор Тётя Хрюша • 09 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Краса🌹
А де кухонний гарнітур замовляли ?
Дякую))
Ми робили на замовлення , у нас є фірма, там меблі виготовляють які захочеш)) дизайн повністтю мій, я в Пінтересті знайшла схожу, і під свій смак ми намалювали, а колір обирали теж з каталогу, навіть не знала, який вийде на площі .
Ручки навіть знайти було проблемою, бо хотілось чогось цікавого.
МеняАЖтрусит• 09 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
А что за листочки на холодильнике, о чем они?)
Марафон похудения) меню по дням недели)
Мальдивирую• 09 июля 2023
Уже все кухни в этой теме узнала
Анонім-ка• 09 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Та ні, тож видно, що криво зроблено.
Хоч на кут гляньте.......
Я б вас запросила в гості,щоб ви переміряли, але нажаль зараз живу не в своїй квартирі 🤷‍♀️
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Головне, щоб чисто і затишно
Для мене просто це місце, де також люблю час проводити з сімʼєю, а часто і сама)
Ось. Фотографувала не кухню 😆
Пешеходик• 09 июля 2023
У меня гостиная с кухней . Поэтому конечно там много времени проводим.
Лепешечка• 09 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Заздрю чистоті і красі, у мене в неділю ввечері завжди самий трешак
Чем недоволен Абиссинчик?
Душка-свекрушка)))• 09 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Дякую))
Фірма не в Києві випадково?
автор Тётя Хрюша • 09 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Ось. Фотографувала не кухню 😆
З такими котами гості довго на кухні не засидяться
Кухня гарна👌
Ашолюдискажуть• 09 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Всі такі красиві кухні показують. Це що тільки в мене кухня 15+ років?
Вилизано бувє рідко, зараз так.
Але обовязково посуд має бути вимитий звечора, здохну, а помию. Бо вранці заходить на засрачену кухню, то в мене немає настрою на весь день
смешная вы ) у меня 15 лет назад даже квартиры не было
а у вас 15 лет уже и кухня и квартира
Все до блиску• 09 июля 2023
Ответ дляЛепешечка
Чем недоволен Абиссинчик?
Не знаю, чи то тим, що на 2 дні самого лишили, чи то тим, що в його квартиру повернулись
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Оооо, классс!! Ну, видно мама займається з дітками просто у мене вже підлітки, від цього також залежить стан кухні
Ваші підростуть- наведете красу а поки і так гарно!❤️
Підлітки то таке. В мене сину майже 20, іноді бувають кулінарні напади та на приготування однієї запечено картоплі посуду йде більше ніж в мене на 3 страви 😁
Раз одела не бу• 09 июля 2023
Ответ дляКидстаффовна
Моя малютка )
Дуже гарно, от тільку углові раковини не люблю, мені дуже незручні вони
Кидстаффовна• 09 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Да , согласна ( поэтому под раковиной посудомойка
Знову Я• 09 июля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Девочки, а в кухне как удобнее, шкафы верхние до потолка делать, или оставлять место?
До потолка
Viki_333• 09 июля 2023
Мне уже надоела моя.Когда делали,то выбирала планировку и цвет за один вечер,вообще не думала)) сейчас бы по другому сделала
Кидстаффовна• 09 июля 2023
Ответ дляМира всем
у вас чешка? покажите плиз всю кухню. у меня такая же и нужно делать ремонт.
Я не разбираюсь ( . Кухня маленькая , выход на балкон есть который общий с комнатой .
Напротив стоит стол и холодильник . Фото сделать не могу , уже улеглась и запустила робот-пылесос
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Вилизано бувє рідко, зараз так.
Я така як ви - з вечора наводжу ідеальну чистоту, щоб ранок починався красиво. В моєму випадку дуже допомагає посудомийна машина. Але до її появи я завжди обовʼязково весь посуд перемикала руками з вечора.
Кидстаффовна• 09 июля 2023
Ответ дляМира всем
И плюс к предыдущему сообщению , хоть она и маленькая , но поместилась и посудомойка и стиралка под столешницей
Таня мама Мотьки• 09 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
Знімаю
Не моя
Німеччина?)
Раз одела не бу• 09 июля 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
а у вас 15 лет уже и кухня и квартира
Це будинок, будував чоловік і свекри. Я прийшла на все готове.
Все свекруха обирала
Але в неї смак кращий за мій, що приховувать. І взагалі в усьому мені до неї дуже далеко.
Доречі, поки жили разом я в неї багато дуже навчилася, чому дуже вдячна
Дресса• 09 июля 2023
Моїй вже чотири роки. Не набридла, люблю дуже її
ХвостПистолетом• 09 июля 2023
Дівчата, такі у вас гарні кухні !

Крім тої, що тільки осколки залишились
Надіюсь що у кожного буде своя затишна і гарна кухня
ХвостПистолетом• 09 июля 2023
Ответ дляДресса
Гарна, от тільки не розумію сусідство духовки з холодильником.
автор Тётя Хрюша • 09 июля 2023
Ответ дляДресса
Гарний колір, і стіни👍 такий прованс, я б сказала
Дуже красива
Раз одела не бу• 09 июля 2023
Ответ дляЗнову Я
До потолка
В мене не до потолка, але колись побачила лайфхак і дуже зручно. Застиляти бумагами зверзу шафи. Не иреба нічого мити, періодично змінити бумаги і все. Їх там не видно.
В потолок кухні, якщо потолки високі, то здаються незатишними, громіздкими.
А зверху декорчик типу глиняних горшків і розписних ваз нормально виглядають. Але це тільки при високих потолках
автор Тётя Хрюша • 09 июля 2023
Ответ дляКлементина
Ага! Класно у вас
Дякую))
Пешеходик• 09 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
А я наоборот - вечером вообще ничего не делаю. Все с утра только