Тётя Хрюша• 09 июля 2023
У вас красивая кухня? Покажите кусочек?))
Я обожаю свою кухню, сидеть утром или вечером и чай пить)) когда уже чистенько и убрано за целый день🤗
Сегодня борщ, компот, пирог делала…
Сейчас чистота и красота. Наверное самое любимое место у меня в доме))
А у вас?
Сегодня борщ, компот, пирог делала…
А у вас?
Результат:
вже голосів:
145 (27.26%)
Нет, только готовлю там
134 (25.19%)
Большую часть, люблю
103 (19.36%)
Обожаю
91 (17.11%)
Тыц
59 (11.09%)
Приходится
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
З такими котами гості довго на кухні не засидяться
Кухня гарна👌
Дякую. Не повірите, але кицюнь дуже добра та гостинна, завжди до когось приходить на руки. Це я її спіймала коли вона полювала на залишену чоловіком відбивну. Памʼятаєте як були рік тому проблеми з бензином? Ото мене весь вечір не було, стояла в черзі на заправці, чоловік вечерю готував та залишив на столі для мене. Я приїхала та побачила «нічний дозор» 🙈
Тётя Хрюша
• 09 июля 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Фірма не в Києві випадково?
Ні)) обл.центр
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляViki_333
Мне уже надоела моя.Когда делали,то выбирала планировку и цвет за один вечер,вообще не думала)) сейчас бы по другому сделала
Мені подобається
Пешеходик• 09 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
В мене не до потолка, але колись побачила лайфхак і дуже зручно. Застиляти бумагами зверзу шафи. Не иреба нічого мити, періодично змінити бумаги і все. Їх там не видно.
В потолок кухні, якщо потолки високі, то здаються незатишними, громіздкими.
А зверху декорчик типу глиняних горшків і розписних ваз нормально виглядають. Але це тільки при високих потолках
Мне нет. У меня потолок 3 метра и вариант не до потолка никогда б не рассматривала.
Не представляю как там менять бумагу или тем более что то ставить для декора.
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляПешеходик
А я наоборот - вечером вообще ничего не делаю. Все с утра только
Всі ми різні. Але я люблю з вечора навести красу та ще трохи посидіти в тиші, іноді з чаєм чи айраном на ніч.
Пешеходик• 09 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
У меня тишина только утром
Вечером такого не бывает
Кофе в лобби• 09 июля 2023
Раз одела не бу• 09 июля 2023
Ответ дляПешеходик
Я бумагу змінюю 2 рази в рік, не лажу туди майже. Тільки за глиняними горшками, коли запікаю в духовці. В мене старі, ще від бабусі. Виглядають гарно. Ще кілька ваз розписних, одна з лавандою.
Але згодна, що нема зверху ніші, нема і проблем. Бо пил, паскуда, живе своїм життям
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляViki_333
Дякую,але зараз би напевно в класичному стилі зробила.
Ну це нормально як наступного разу хочеться щось інше та враховуються минулі недоліки. Я теж вже починаю мріяти про зміну кухні, хоча свою люблю та їй 5 років. Але побачила недоліки, розумію що наступного разу зробити інакше
Мяо мой мяо• 09 июля 2023
Ответ дляПешеходик
У меня гостиная с кухней . Поэтому конечно там много времени проводим.
супер! найбільшез усіх сподобалася
бифидобактерияЖоржик• 09 июля 2023
Ответ дляМамОмужа
Кусочек моей
Крайнее фото, ноябрь 22года
Ирпень?
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляПешеходик
У меня тишина только утром
Вечером такого не бывает
Молодша о 10 вкладається спати та в мене є приблизно година-півтори тиші. Це мій час.
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляКто крайний?
Я мечтала о такой))
А я мрію про килимок на кухні. Але в нас такий двіж 🙃 іноді чоловік готує, іноді обідом займається дорослий син, розігріває собі та сестрі, та ще й кішка. Мені здається, що той килимок за тиждень помре
Раз одела не бу• 09 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Я давно зрозуміла, що нема килимка - нема проблем.
Щовечора пилососом вжух, шваброй мах і чисто. А оті килими і брудняться, і пилососить ретельно
Тётя Хрюша
• 09 июля 2023
Ответ дляДресса
Так. Прованс. На протилежній стороні диванчик схожий на вашій))
Люблю людей з гарним смаком
👍
Пешеходик• 09 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
У нас все ложатся в 12 и встают в 10-11.
Поэтому мое время с 8 до 10
Гидроусилитель руля• 09 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Люблю людей з гарним смаком
👍
Та ладно, не смущайте мене))) недорога кухня звичайна. Як то кажуть не за всі гроші світу, он у дівчат які модерні, я не можу собі таке дозволити. Але радію тому що є.
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ось тому я й мрію. Знаєте як в тому анекдоті «так як же без мрії жити?». Ото і я так
Потішаюся• 09 июля 2023
Ответ дляПешеходик
Поэтому мое время с 8 до 10
Теж варіант
ХвостПистолетом• 09 июля 2023
Ответ дляДресса
Дякую. Нічим сусідство не заважає. Немає куди було його приткнути, ось її продовження, кутова, а біля іншого кута вихід. Незручно для холодильника
Дуже гарна
ви на заказ робили? Якщо не секрет де заказували?
Гидроусилитель руля• 09 июля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Дуже гарна
Дякую. Так. За моїм проектом. Я розробила, вони зібрали. Це було до війни ще, в Білій Церкві замовляла, на Киів привезли. Але нажаль контактів не зберіглося..
Пупуговка• 09 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Заздрю чистоті і красі, у мене в неділю ввечері завжди самий трешак
Кот🔥
Сидит, думает, за что мне всё это?🤣
Стріляний птах• 09 июля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Девочки, а в кухне как удобнее, шкафы верхние до потолка делать, или оставлять место?
Краще до потолка