Стасько• 10 июля 2023

Повірка лічильників в інших країнах існує?

Цікаво, в інших країнах існує така тема як повірка лічильників? Чи це тільки українське ноу хау як додатково видурювати гроші в людей. А ще немає можливості відмовитись від гарячої води, якою людина не користувалася вже більше 10 років, але лічильник на неї повіряти треба, а як він не пройде повірку, то ще й міняти та встановлювати його за дурні гроші….
Seehund• 10 июля 2023
Да и даже меняют на другие.
автор Стасько • 10 июля 2023
Ответ дляSeehund
Да и даже меняют на другие.
За кошт власника житла?
ok1904• 10 июля 2023
Зараз не треба знімати і відводити лічилтники для повіки. Приходить фахівець, підключає цифровий пристрій до лічилтника, видає документ, що лічильник повірений . Що за кіпіш. Гарячої води немає, то не треба повіряти пристрій, данні з якого нікуди не вносять.
Seehund• 10 июля 2023
Ответ дляСтасько
За кошт власника житла?
Да. Тут капитализм.
автор Стасько • 10 июля 2023
Ответ дляok1904
Сер‘йозно? Мені в цкс сказали що нікого це не турбує. Лічильник є і його треба повіряти і вода теж є, а те що я нею не користуюсь, то мої проблеми.
Каллипсо• 10 июля 2023
Ответ дляok1904
Кто вам такое сказал? Можно ссылку, потому что у меня другая инфа. У меня бойлер больше 10 лет, а счётчик проверять обязательно
ok1904• 10 июля 2023
Ответ дляСтасько
В мене лічильник опломбований, у позиції вентиля’ закритий ’ давно і лічильник.
Каллипсо• 10 июля 2023
Ответ дляok1904
Аналогично. Можно ссылку на оф. источник?
ok1904• 10 июля 2023
Ответ дляКаллипсо
В мене немає подачі гар.води, опломбовпний давно давно вентиль
автор Стасько • 10 июля 2023
Ответ дляok1904
Раніше, 100 років назад так можна було, але потім ця лавочка прикрилась.
ok1904• 10 июля 2023
Ответ дляКаллипсо
Не посилання треба читати, а шукати рішення.
ok1904• 10 июля 2023
Ответ дляСтасько
Були на днях спеціалісти,питала, сказали, все в мене правильно. Водомір не рахує, акти є і в водоканал і в жеку.
Каллипсо• 10 июля 2023
Ответ дляok1904
А за доставку гор. воды платите?
Анна-3f64• 10 июля 2023
Ответ дляСтасько
Все правильно. У нас теж не було довго гарячої води, але передавали показання лічильника щомісяця, щоб не було нарахувань . І тільки коли будинок законно відключили від гарячого водопостачання і він навіть на сайті скс не вбивався за адресою , тоді вже лічильника не потрібно, але мені це підтвердили офіційно.
dajkiri-irina• 10 июля 2023
Да,в Польше. Бесплатно было у нас.
Свята• 10 июля 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Да,в Польше. Бесплатно было у нас.
Тоже считаю что должно быть за счет обслуживающей компании. Как и было это первый месяц ( или несколько месяцев). А потом опять платно
автор Стасько • 10 июля 2023
Ответ дляSeehund
Да. Тут капитализм.
А в якій ви країні?
jtywest• 10 июля 2023
Франция. Счетчик на воду не в квартире. В счете за воду никаких услуг по поверке пока не видела.
Волшебная палочка не для всех• 10 июля 2023
Я нахожусь не в Украине передаю нули по воде но срок годности поверки личильникапрошел как быть ? Будут считать по среднему?
Alysіa• 10 июля 2023
Я відмовилась від гарячої води. Старий лічильник зняли, новий не ставили.
Happy woman XXI• 10 июля 2023
Повірка лічильників - може ще якесь зернятко істини можна знвйти.
А ось абонплата за обслуговування - це пряма викачка грошей ні за що. Тобто ми всі платимо за те, що виконавець послуг рахує наші показники та гроши по своїм рахункам. Навіть коли квартира стоїть без мешканців та ніхто кран не відкриває роками, все одно з нас беруть гроші тількі за те, що ми їх клієнти.
Happy woman XXI• 10 июля 2023
Ответ дляAlysіa
Поточніть, в якому вигляді ця відмова виглядає? Маєте паперовий документ? На вводі гарячої води у квартиру є опломбована заглушка чи що?
автор Стасько • 10 июля 2023
Ответ дляAlysіa
Наскільки давно це було?
автор Стасько • 10 июля 2023
Ответ дляВолшебная палочка не для всех
Давно прошел срок? После этого платежки получали уже?
Ollka• 10 июля 2023
Ответ дляСтасько
Ми не корисиуємось ГВ з дня заселення - 13 років. Є бойлер. Написали про це інше платимо навіть абонплату.
Але лічильник повіряємо. Це 15 хв.
Прийшов майстер, на місці повірив, заплатила 300 грн, якщо справний і вони самі передають документи.
Якщо несправний - не платила нічого. Купила за 350 грн лічильник і чоловік сам встановив. Потім безкоштовно опломбували і все.
Немає там ніякої проблеми і дурних грошей. 300 грн ціна питання раз в 4 роки

А восени, коли світло відключали - бойлер згорів. Навіть реле не допомогло. Два місяці користувались ГВ.
От тут лічильник повірений і знадобився. Інакше платили б по повній за воду, а не по лічильнику.
Гликерия-b010• 10 июля 2023
Ответ дляСтасько
За кошт власника житла?
Заміна і повірка лічильників у будь-якому разі виконуються за кошт власника житла. Різниця може бути лише у тому, чи ці витрати включені до відповідного тарифу, і тоді ви оплачуєте їх поступово і « непомітно» для себе, або не включені і ви будете їх оплачувати у момент безпосереднього виконання послуги.
автор Стасько • 10 июля 2023
Ответ дляOllka
Але лічильник повіряємо. Це 15 хв.

Зараз ціни вже не такі як були 4 роки назад. Заміна лічильника обійдеться більше 1000 грн
Ollka• 10 июля 2023
Ответ дляСтасько
Ми минулого року повірку робили.
Якщо б 4, то вже повіряти пора було б
Alysіa• 10 июля 2023
Ответ дляСтасько
Наскільки давно це було?
Півтора року тому
автор Стасько • 10 июля 2023
Ответ дляAlysіa
Півтора року тому
Це в Києві? Не підкажете процедуру відмови? Куди звертатись?