Великий сатирик• 10 июля 2023
Є хто подавав заяву на компенсацію 100т.грн за цивільну людину в полоні?
Є всі документи з підтвердженням взяття в полон цивільної особи. Не можу знайти адресу на яку потрібно надсилати запит на розгляд. Можливо хтось стикався. Підкажіть, будь-ласка.
Також буде цікаво дізнатись як довго триває процес рогляду і на яке рішення взагалі можна очикувати.
Дякую.
вАлнуюся сильнА• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Круто, хочу здатися сама в полон
Ви хвора?
Кумася• 10 июля 2023
Автор, тут не можна вставити посилання. В телеграмі є група адвоката називається «Дарʼя Панфілова» там є ціла гілка відносно військовополонених і я зустрічала інформацію щодо цих виплат, все детально.
Знайдіть цю Панфілову можливо у фейсбуці і вона сама дасть посилання на групу.
Просто Фіфа• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Круто, хочу здатися сама в полон
Искренне желаю, чтобы ваша мечта сбылась во всех красках!
Тишком_нишком• 10 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Удалено администрацией...
вАлнуюся сильнА• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Точно хвора. Ви хоть уявляєте, що з вами можуть зробити в полоні? Струм, голод, згвалтування, побиття, нащо ще задні москалі ми навіть іноді і не уявляємо (
вАлнуюся сильнА• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Цікаво, з якого міста пишите?
Свисток ля-минор• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Круто, хочу здатися сама в полон
Ви дурна?
Кумася• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
То поїдьте воювати в там здайтесь: нехай вам електрострум до генеталій привʼяжуть, голодом морять, бʼють , катують, зуби вибивають, гімн рашиків підучете - рідні якраз сотню отримають- буде або вам на реабілітацію або на памʼятник.
Свисток ля-минор• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Я так розумію, що чоловік не воює і ви живете в спокійному регіоні?
Своего не предлагать• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Круто, хочу здатися сама в полон
Боже яке дурнувате🤦🏼♀️
Голубец• 10 июля 2023
Ответ дляКумася
у автора цивільні.
Голубец• 10 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Напишіть мені в особисті.
Подруга подавала. Брат в полоні.
брат цивільний?
Своего не предлагать• 10 июля 2023
Кумася• 10 июля 2023
Ответ дляГолубец
у автора цивільні.
Я думаю, там теж є відповіді на ці питання, в любому випадку, юристи краще проконтролюють.
ХтоЯкщоНеЯ• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Круто, хочу здатися сама в полон
скільки в нас неадекватів... аж не віриться
ХтоЯкщоНеЯ• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
бажаю вашій мрії здійснитись
Біле пальто• 10 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ви дурна?
Человек скорее всего просто в отчаянии( возможно в депрессии
Аноним_1857• 10 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Удалено администрацией...
Ви не моя колишня бухгалтерша, яка заздріла нашим співробітникам, що вони страховку отримають після того, як в аварію попали?
Своего не предлагать• 10 июля 2023
Ответ дляАноним_1857
Боже
Тут в пані складніший випадок
Скоро_вчера• 10 июля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ви хвора?
Знак питання навіщо? Відповідь очевидна.
пьЯНА• 10 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
Да это просто тупорылая матреха
Аноним_1857• 10 июля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Боже
Тут в пані складніший випадок
Звичайно.
Але мені, як дружині одного з хлопців, було дуже ’приємно’ це чути, носячісь між лікарнею та роботою
А автору теми, так взагалі (((