Непонятно• 10 июля 2023
не ходити в школу чи дистанційна?
дитині в 1 клас.
ми до нового року (+-, але нічого не знаю точно) будемо закордоном, вона ходитиме в школу закордоном.
в Україні подавали документи в школу по прописці (маю на увазі, що не дуже школа, і планувала там тільки початкові класи).
в школі по прописці сказали, що дистанційної форми навчання не буде, а буде дистанційна школа, куди ходитимуть всі діти, які вчаться не очно на районі.
Як вважаєте:
1) іти в очну школу і просто домовлятись не ходити (ходити в закордонну той час),
2) це все але + Оптима (чи інша школа онлайн),
3) піти в ту дистанційну школу (але якщо там заняття будуть вранці, то дитина і там не ходитиме), ну і плюс при поверненні буде купу мороки з пошуком школи.
Що думаєте?
Як вважаєте:
Що думаєте?
Непонятно
• 10 июля 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Якщо плануєте повертатись, то потрібно вчитись за укр. програмою ці пів року. Інакше самій дитіні буде важко потім. Племінниця 7-річна у Шотландії пішла у місцеву школу (раніше до школи не ходила, вирішили віддавати з 7-ми років, не з 6-ти), не інтегрований клас, а повністю англомовний. І паралельно навчалась в Оптимі за програмою першого класу. Вона розумненька, все робить, навчається з легкістю. Наша програма важча за шотландську.
а яку саме програму брали в Оптимі?
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Просто ходити в школу за кордоном. Для чого дитині онлайн в 1 класі?
+
Джонсонюк• 10 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
:)). Пишите еще
Работаю секретарем в школе. По прописке (вернее по месту жительства) берут детей в 1 класс. Далее добирают на свободные места всех желающих. Школа заинтересована в полной комплектности классов.
Если со временем появляются дети, претендующие на школу по месту проживания, то их берут ТОЛЬКО на оставшиеся свободные места или по доброй воле (читай договоренности) директора. Никакого закона, обязывающего взять ребенка в 2-11 классы в конкретную школу-не существует. В 1 класс посреди года тоже, кстати. Только на свободные места.
Непонятно
• 10 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
дякую за інформацію