Не цілуюсь з бодуна• 10 июля 2023
Переліт з пересадкою. На що звернути увагу?
Завжди старалась уникати перельотів з пересадками, але плануючи наступний переліт доведеться брати квитки з пересадкою. На що звертати увагу? Скільки часу має бути між перельотами? Наприклад, якщо це фоанкфурт на майні. Є рейси з пересадкою 1-1.5 години. Це мабуть малувато. Але більше є тільки по 7-12 годин. Це вже задовго.
Багаж же потрібно отримувати і заново реєструвати? Чи краще не брати, якщо є можливість і летіти тільки з ручною поклажою?
Raffaello mommy• 10 июля 2023
Можна брати багаж собою, з чим звичайно проблем не має, і пів тори години для пересадки це ідеально. Я літали з дітьми з трьома пересадками
Мавка• 10 июля 2023
Багаж краще ручна поклажа. Чимало випадків було, коли багаж не туди полетів на пересадці.....
Пацан к успеху шел• 10 июля 2023
1,5 часа ок, если одна а/к, вас подождут, а вот если 2 разные - не будут
АнтиТроль• 10 июля 2023
Мы летели в Доминиканскую республику с Польши. Пересадка была в Париже. Багаж не получали, он перегружался на самолет самостоятельно. С собой была только ручная кладь - рюкзак. Пересадка была 6 часов
Люблю_смаколики• 10 июля 2023
Была во Франкфурте стыковка 40 минут, успели, но бежали через аэропорт, а он длинный. Повезло, что самолет не опоздал. Обратить внимание на терминал, в который прилетаете, и из которого улетаете, исходя из этого планировать время стыковки. У нас так был попадос в Вене, и никто нас не ждал, потому что прохлопали рейс по своей вине. Перед носом закрыли стойку и сказали до свидания.