Вподобайден• 10 июля 2023

Поезд ....верхняя и нижняя полка...вопрос

Где по правилам должен размещаться багаж верхнего и нижнего пассажира
Тільки не про гроші• 10 июля 2023
Где договоритесь
МЕСТО_Встречи• 10 июля 2023
в месте для багажа
Божа кульбабка• 10 июля 2023
место для багажа одно. Под нижней полкой)
Бяки-козяки• 10 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
И сверху над входом😉
автор Вподобайден • 10 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
То есть под нижнюю полку багаж обоих пассажиров?
Булку Дай• 10 июля 2023
Ответ дляБяки-козяки
И сверху над входом😉
Это если купе
Булку Дай• 10 июля 2023
Ответ дляВподобайден
Конечно )
Викасикрет• 10 июля 2023
Нижняя полка -отсек под нижней полкой. Верхняя полка - третья полка
Ку ка ку ка ку• 10 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Окей, под нижней полкой два места для багажа. Для двух пассажиров
Бяки-козяки• 10 июля 2023
Ответ дляБулку Дай
Это если купе
Если плацкарт, то 3я полка
Хома з пастою• 10 июля 2023
Ответ дляВподобайден
Обычно да. Если уж там нет места то на третью полку
автор Вподобайден • 10 июля 2023
Ответ дляБулку Дай
Это если купе
Блин , да про купе вопрос. Мне нужно знать права верхнего нижнего пассажира
maxi-tarakashka• 10 июля 2023
Ручна поклажа розміщується:

у пасажирських купейних, плацкартних та спальних вагонах:
пасажирів, які займають нижні місця,- в рундуках купе;

пасажирів, які займають верхні місця,- на третіх полицях плацкартних вагонів, у нішах купейних вагонів, на верхніх спеціальних полицях спальних вагонів;

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0310-07#n718
п. 15.2
Свідок Перемоги• 10 июля 2023
Ответ дляВподобайден
нет. вроде под нижней полкой багаж только для нижней полки.
для верхней есть 3 полка.
Божа кульбабка• 10 июля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
да) А что не так?)
автор Вподобайден • 10 июля 2023
Ответ дляВикасикрет
Выше обратное написали
Хома з пастою• 10 июля 2023
Ответ дляВподобайден
Обычно люди просто договариваются
Доставучая• 10 июля 2023
За правилами наче на третій полиці, але це капець як не справедливо, зважаючи на те, що ціна на квиток однакова)
автор Вподобайден • 10 июля 2023
Ответ дляmaxi-tarakashka
Ручна поклажа розміщується:

п. 15.2
Спасибо
Свідок Перемоги• 10 июля 2023
Ответ дляВподобайден
Выше обратное написали
здесь пишут что попало. разве вы не знали?
МЕСТО_Встречи• 10 июля 2023
Ответ дляВподобайден
есть правила
13. Ручна поклажа розміщується:
пасажирів, які займають нижні місця, - в рундуках купе;
пасажирів, які займають верхні місця, - на третіх полицях
плацкартних вагонів, у нішах купейних вагонів, на верхніх
спеціальних полицях спальних вагонів;
у пасажирських загальних вагонах:
пасажирів, які займають непарні місця, - в рундуках під
сидіннями;
пасажирів, які займають парні місця та місця з літерою ’а’, -
на третіх полицях купе;
Вумна, аж страшно• 10 июля 2023
Ответ дляВподобайден
ну автор, кагбє логічно, що якщо пасажир купив місце внизу, то воно все його) як ви собі уявляєте: вася з другої полиці навалив туда своїх торбів, і будить вночі петю, щоб дістати?))
по правилам- це тільки для пасажира першої полиці, але можна домовитись
Божа кульбабка• 10 июля 2023
Ответ дляmaxi-tarakashka
Ручна поклажа розміщується:

п. 15.2
Даааа, ехала я как то в плацкарте , и мужчиной с чемоданами на третьей полке. Не влезли под нижнюю полку. Ну его нафиг просыпаться от такого звука, вопля, и к счастью поезд тормозил, и по инерции чемодан свалился не на меня)
Ку ка ку ка ку• 10 июля 2023
Ответ дляДоставучая
,насправді такі питанні не повинні бути, можна попросити чоловіка із сусідів допомогти валізу закинути/зняти якщо вниз не вміщається вже. . Я б точно локті в боки не ставила з указом де чиє мєсто
Нафаня Маня• 10 июля 2023
Ответ дляДоставучая
Неспоаведливо всунути багаж під нижню полку, не попередивши, що тобі в 4 ранку виходити, і ти будеш піднімати людину помер ночі з їх полиці. Особисто я більше нікого не пущу щ багажем під свою полицю
Прилипало• 10 июля 2023
Я уже представила эту срачевню в поезде🙈 надеюсь, ваша точка назначения не за пределами Украины
Ку ка ку ка ку• 10 июля 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Тобто ви уявляєте як пасажир з другої полки буде щось діставати з валізи яка на третій полиці?:))))
Доставучая• 10 июля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Та ясно, що в реалі завжди можна домовитися. Але тут іноді як прочитаєш, які конфлікти у людей бувають, і починаєш думати: а що якщо?)
Мстящий за Зайца• 10 июля 2023
Автор, у меня всегда много вещей и всегда нижняя полка))) Редко, но случались споры с пассажиром с верхней полки по этому поводу. Вызывали проводника, он всегда на моей стороне был. По правилам, приоритет размещения вещей под нижней полкой принадлежит пассажиру этой самой нижней полки. Пассажир с верхней полки размещает свои вещи на т.н. третьей полке (плацкарт) или в отсеке над входом (купе). В Украине так, может в других странах по другому.
Даю справку• 10 июля 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
а як ви собі уявляєте затягнути чемодан на третю полку? це взагалі адекватно? не кожен мужик це зможе.
це взагалі технічно як зробити, стати на стола і звідти пхати чемодан на третю полку чи як?
а як на вас таку красіву, з вашим красівим місцем внизу той чемодан хренакнеться при русі поїзду, то ваші батьки потім втішаться, шо то все було по правилам і логічно.