Советчица Года• 11 июля 2023

Нормальна вартість на трьох?

Тур на 10 ночей, 1+2. Автобусом. 49500 грн. Греція. Замовила, тепер сумніваюся, може щось краще є. Був варіант Італії самостійно, ще висить бронь. Діліться своїми бюджетними варіантами.
Прагматик флегма• 11 июля 2023
По моему очень дёшево если с питанием.

західний_діалект• 11 июля 2023
Так у вас очень бюджетно
personality• 11 июля 2023
Оплатили?
Дама_с_коготками• 11 июля 2023
Это с проездом и питанием?
Моя улюблена страшко• 11 июля 2023
Как по мне, то дёшево. Это на завтраках?
Леннон_Жив!• 11 июля 2023
Послушаю не нахожу бюджетных
ОноВамнадо• 11 июля 2023
Нормально,
Затишне кубло• 11 июля 2023
Дешево, но наверное без питания. Тогда норм
Робот Вертер• 11 июля 2023
1000 евро с небольшим на троих, это бюджетно

Лапка• 11 июля 2023
А как мы должны определить дорого или дёшево? Это 5* олл инк или 2* на завтраках?
personality• 11 июля 2023
Є така математична задача- називається Задача про перебірливу наречену. Суть в тому, що переборі варіантів складно зупинитись, бо здається що наступний точно буде краще.
Видихайте і перестаньте моніторити, якщо вже оплачено.
Санта Барбара• 11 июля 2023
Автобусом дорого. Я все жду когда подешевеет на олл инклюзив, самолетом в дорогой отель с 60 хоть до 55.))
Санта Барбара• 11 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Автобусом ?
Рассказница• 11 июля 2023
Италия вышла 40000 на двоих. При чем это очень бюджетно, в основном сама готовила.
автор Советчица Года • 11 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
По моему очень дёшево если с питанием.
2 разове - сніданки, вечері.
автор Советчица Года • 11 июля 2023
Ответ дляpersonality
Оплатили?
30%, якщо передумаю, то ще можна повернути зі штрафними санкціями, решту за 2 тижні до поїздки потрібео внести.
бифидобактерияЖоржик• 11 июля 2023
Думаю нормально,у нас Италия на 10 дней, Римини. Три человека,проезд туда -обратно и отель с завтраком 60.000
автор Советчица Года • 11 июля 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Сніданки, вечері.
автор Советчица Года • 11 июля 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Послушаю не нахожу бюджетных
Мені моя турагегт скинула цей варіант.

Нехай щастить• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
2 разове - сніданки, вечері.
Шара ціна, не слухайте тих, хто катався по жєлєзним портам з мультиварками, в тепер з пасобій нашкріб на іспанію))
Гарно відпочити вам!
Фоточки нема• 11 июля 2023
а что за тур, дайте плиз ссылку, недорого
автор Советчица Года • 11 июля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Это с проездом и питанием?
Так, проїзд автобусом, 2 разове харчування, страховка, трансфер самостійно ще.
автор Советчица Года • 11 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
З харчування.
personality• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Покажіть готель? Звісно якщо хочете.
автор Советчица Года • 11 июля 2023
Ответ дляЛапка
Ні напівпансіон, 4*.
автор Советчица Года • 11 июля 2023
Ответ дляpersonality
Є в мене така фішка, заважає нормально жити (((. Дякую.
Затишне кубло• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
З харчування.
Ага, уже прочитала, с едой это очень бюджетно, на самом деле. Мы в Болгарию вчетвером едем, у нас только проезд 14000 выходит, отель еще 50000, 7 дней, а Греция дороже, и дней у вас больше
personality• 11 июля 2023
Ответ дляНехай щастить
Гарно відпочити вам!
Якби мене попросили описати совєтчицю, я б показала цей коментар.
автор Советчица Года • 11 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Мені літаком тяжко зараз, нерви тріпаєш. Ну і готель мені таке, головне, щоб дах над головою. Ми його не бачимо практично того готеля.
personality• 11 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
До речі це дуже хороша ціна для такого харчування. Готель скоріш за все буде не фонтан, та й взагалі греки ліниві жопи, це вам не турки, які на оллінклюзів готові зірку з неба дістати.