Советчица Года• 11 июля 2023
Нормальна вартість на трьох?
Тур на 10 ночей, 1+2. Автобусом. 49500 грн. Греція. Замовила, тепер сумніваюся, може щось краще є. Був варіант Італії самостійно, ще висить бронь. Діліться своїми бюджетними варіантами.
Советчица Года
• 11 июля 2023
Ответ дляРассказница
Италия вышла 40000 на двоих. При чем это очень бюджетно, в основном сама готовила.
Це дешево, в мене висить десь за 70, правда на 13 днів і це ще без оренди авто. Теж планувла сама готувати, тут плбс, що не потрібно цього робити.
Советчица Года
• 11 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Думаю нормально,у нас Италия на 10 дней, Римини. Три человека,проезд туда -обратно и отель с завтраком 60.000
Для Італії круто теж.
Советчица Года
• 11 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ага, уже прочитала, с едой это очень бюджетно, на самом деле. Мы в Болгарию вчетвером едем, у нас только проезд 14000 выходит, отель еще 50000, 7 дней, а Греция дороже, и дней у вас больше
Тут сам готель 36600 коштує, якщо, наприклад самому їхати.
Там все розмивчато• 11 июля 2023
Дуже дешево. В мене одна дитина їздила недавно, 600 євро+125 євро аквапарк і дві екскурсії.
Советчица Года
• 11 июля 2023
Ответ дляpersonality
До речі це дуже хороша ціна для такого харчування. Готель скоріш за все буде не фонтан, та й взагалі греки ліниві жопи, це вам не турки, які на оллінклюзів готові зірку з неба дістати.
Відгуки хороші, мені грецькі готелі подобаються, кухня смачна. Сервіс ненав´язливий, не люблю арабів з їх підхалімством за $.
Лапка• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ні напівпансіон, 4*.
Нормальная цена в сезон, вы только проезд на троих посчитайте туда-назад, даже автобусом, хоть в Грецию, хоть в Италию
Советчица Года
• 11 июля 2023
Ответ дляЛапка
В Італію 16000 тис проїзд, в грецію лесь 14 тис виходить.
Лапка• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ну вот, отель с полупансионом меньше 90€ в сутки на троих
ПрипоРошенная• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
А де знаходиться готель? Яка назва, далеко від пляжу?
personality• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Є таке. Але у греків сервіс настільки ненавʼязливий і непомітний, що інколи можна сказати що його нема.
Редісон, 5*, самі домахались до нас влаштувати нам романтичну вечерю над морем. Усадили нас за столик і благополучно за нас забули. Через годину, коли чоловік пішов нагадати, прибігли і вроді все було супер. Прийшов адміністратор, дуууже вибачався і сказав що рахунок оплачувати не треба, мол їх косяк. При чекауті нас попросили оплатити 😂😂😂. Це було в 2021.
Прагматик флегма• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
2 разове - сніданки, вечері.
Нормально. Даже дёшево.
Дама_с_коготками• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Так, проїзд автобусом, 2 разове харчування, страховка, трансфер самостійно ще.
Супер, как по мне.
Поделитесь где брали тур, что за отель
Прагматик флегма• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Автор, а если не секрет то в каком городе в Италии?
А то я сейчас все что не смотрю то 2000 евро за 2 недели не нахожу даже.
Но я Лигурию смотрю.
Рассказница• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ми на тиждень їздили. Авто би ні за що не взяла. Були на Сіцилії, таке відчуття, що права їм дарують на свята, їздять усі як хочуть
бифидобактерияЖоржик• 11 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Но я Лигурию смотрю.
Начинают разбирать сразу после нового года, искать летом это утопия
Прагматик флегма• 11 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я знаю.
Но вы ж понимаете что в этом году что то заранее планировать - это .... Пи пи пи ...
Я всегда планировала заранее
Но не сейчас.
Я даже не уверена что сможем поехать.
Хочу хотя бы присмотреться.
Я всегда планировала заранее
Но не сейчас.
Я даже не уверена что сможем поехать.
Хочу хотя бы присмотреться.
Шпондєр• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
10 ночей это с дорогой или 10 ночей в отеле?
Морская свинка• 11 июля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Автобусом дорого. Я все жду когда подешевеет на олл инклюзив, самолетом в дорогой отель с 60 хоть до 55.))
Який готель?
Морская свинка• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Мені моя турагегт скинула цей варіант.
Можна посилання?
Гопница-Советчица• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Араби в Туреччині)))
Стопясят раз обсуждала• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
80 км від Афін
Отличная цена,а сколько лет детям?
Потішаюся• 11 июля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Расскажите как вам Римини
Перемелица• 11 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Расскажите как вам Римини
Нічого доброго там немає. Море страшне, типу нашого Азовського в його найгірших місцях. Адріатика в Італії не варта уваги
Потішаюся• 11 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Чого питаю, бо минулого року туди завіялась і була в шоці від цього курорту італійського. Більш того, це елітний кури в Італії вважається) тому розумію ваші враження.
4есотка• 11 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
2 разове - сніданки, вечері.
Дёшево, это эти антикризовые туры?
бифидобактерияЖоржик• 11 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Та мені не так важливо гріти тєлєса на тому пляжі , я хочу подивитись Рим,Венецію.