Докладальниця• 11 июля 2023

Я в шоке. Как такое может быть?

Как 17 лет можно не замечать измену?? Как? Объясните мне, женщины?!
Тема автора, если интересно: https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-79543880
Но я просто в шоке, что бывают такие!
ИграйМойГормон• 11 июля 2023
Якщо жити як сусіди, мабуть можна не помічати. Хоча автор писала, що вона все одно підозрювала.

ИграйМойГормон• 11 июля 2023
Ответ дляkatya.r-ff
Спасибо, что уделили такое внимание моей теме. Да, возможно, я и полная дура, что все 17 лет закрывала глаза, но, я искренне и от всей души желаю Вам, не оказаться на моем месте.
Думаю, ваша тема багато кого шокувала... Це не означає, що хтось думає, що ви дурна, тим паче ви казали, що підозрювали. Дуже співчуваю, шкода, що чоловік ще сказав, що любить її((. Питання, чому тоді сам не розповів ще купу років тому, і не пішов?