Серпневе кошеня• 11 июля 2023

купати цуценя після вакцинації заборонено, чи це міф?

в суботу робили цуценяті щеплення, перенесла важкувато(
в інтернеті інформація різниться.
Мамина квіточка• 11 июля 2023
Наш ветеринар всегда говорит что после прививки 3-4 дня не купать и не давать быть долго на открытом солнце.

Щира українка• 11 июля 2023
Автор, ну вы же делали прививку, значит выбрали ветклинику, позвоните и проконсультируйтесь с ветеринарами. С собаками так же, как и с детьми, если в чем-то сомневаетесь можно/нельзя - звоните врачу
No problems• 11 июля 2023
Ответ дляЩира українка
Первый раз такую рекомендацию слышу. Даже интересно. Спрошу след.раз у вета.
Автор, она испачкалась или зачем срочно купать? У вас она по идее на карантине должна быть.
автор Серпневе кошеня • 11 июля 2023
Ответ дляNo problems
вет сказав що можна на вулицю через 2 дні. що 2 тижні це старі протоколи, і необхідності у такому карантині немає. це остання цуценяча вакцинація була, наступна вже коли буде рік.

будемо робити фото на природі, хотіла її причепурити)
автор Серпневе кошеня • 11 июля 2023
Ответ дляЩира українка
так, у мене навіть є вайбер вета. але чомусь мені завжди незручно писати якщо випадок не критичний)
No problems• 11 июля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня

Мда? Ну не знаю...вету конечно виднее, у меня собаке 2 года (т.е. не так давно) в щенячем возрасте была рекомендация 2 недели карантина.
Щира українка• 11 июля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Пишите, не стесняйтесь
Щира українка• 11 июля 2023
Ответ дляNo problems
Вы о какой рекомендации? Насчет того, чтоб консультироваться с ветом, если в чем-то сомневаешься? 🤔
Щира українка• 11 июля 2023
Ответ дляNo problems
У нас так же было. Да и сейчас друг взял собаку йорика, она у них 2 месяца дома сидела

No problems• 11 июля 2023
Ответ дляЩира українка
Нет.
Я о том чтобы не купать)
автор Серпневе кошеня • 11 июля 2023
Ответ дляNo problems
Я ветам тим довіряю, бо вони навчаються постійно, їздять на конференції за кордон. Кажуть багато у нас дотримуються застарілих протоколів. Написала за купання, сказав також радять 48 годин, але враховуючи що порода маленька краще ще 2 дні додати.
No problems• 11 июля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Ну добре тоді, можливо що змінилися протоколи. Я зараз за кордоном, скоро буду проходити курси по новонародженим цуценятам. Подивлюсь, що вони скажуть)
автор Серпневе кошеня • 11 июля 2023
Ответ дляNo problems
Ой цікаво) ви хочете працювати потім, чи це просто для себе?
No problems• 11 июля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Я хочу зареєструвати розплідник своєї собаки. Для цього тут потрібно пройти курси чи по пологами, чи по догляду за цуценями чи по в´язці. Якісь на вибор. Ну і ще зібрати кучу паперів та пройти обстеження. Вже рік намагаюся, дві тєчкі пропустили із-зі цього. Ще пару кроків лишилося, сподіваюсь.
автор Серпневе кошеня • 11 июля 2023
Ответ дляNo problems
Не шкода вам собаню свою?( це ж постійно такий стрес для організму і психіки
No problems• 11 июля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Що ви маєте на увазі ´стрес´? Народжувати?
Значит надо• 11 июля 2023
Мой вет рекомендует неделю не купать после вакцинации от бешенства
автор Серпневе кошеня • 11 июля 2023
Ответ дляNo problems
так, звісно. це ж зношує організм
No problems• 11 июля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
так, звісно. це ж зношує організм
Ну по-перше це природньо, я не планую з неї вижимати всі соки, раз в два роки вполне норм.
По-друге в меня собака з гарним родовідом, має високі оцінки на выставках та має племінну цінність.
Мені шкода похеріть це все. Хочу передади її гени малюкам.
Тому не в´яжу її з ким попало и не продаю на базарі. А йду офіційним шляхом, хоча це довше і значно дорожче.