Смайликівна• 11 июля 2023

Хто поіхав в США - ваші діти продовжують навчатися в Украіні?

Влітку переіжджаємо з дитиною в Америку, дитина закінчила 2 клас.
Повертатися, принаймні станом на зараз, не плануємо.
По програмі можемо перебувати 2 роки. Але маю рідного брата з громадянством, сподіваюся якщо і не приймуть закон, для продовження перебування-зможемо зробити воз´єднання сім´і або ще щось.

Питання як бути з украінською школою - чи продовжувати навчання.
А якщо ні - то як далі бути, забирати документи зі школи ?
Цікавий ваш досвід
Невидимка Майя• 11 июля 2023
зачем вам украинская школа, если вы планируете возвращаться? ладно бы еще старшая школа, но 2 класс... С какой целью вы хотели бы продолжить обучение в украинской школе?

Леска• 11 июля 2023
Самі пишете що 2 роки мінімум, а то й назавжди. Навіщо вам укр школа? Тим паче велика різниця у часі і з вересня не буде дистанц навчання.
автор Смайликівна • 11 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
а якщо не продовжать програму і доведеться повертатися, що тоді?

а документи в школі видадуть?чи як це правильно робити?
вчитель у відпустці, на дзвінки не відповідає
Леска• 11 июля 2023
Ответ дляСмайликівна

Приїдете і подасте документи заново. В чому проблема?
Щас ухожу• 11 июля 2023
Программу не продолжат , а возможно и укоротят и через два года все дружно поедут домой . Вариантов остаться, только брак с американцем , остальное долгие годы ожидания.
Їжак в панчохах• 11 июля 2023
якщо ви не плануєте вертатись, буде дуже складно у 2 школах. Дочка тут закінчила 2 клас, але паралельно займалися по укр програмі, сімейне навчання. Більше ні я, ні вона не хоче продовжувати. Тим більше в штатах вчитися набагато легше та цікавіше. Більше творчих работ, різних есе, малювання, доклади. Українські уроки були як тортури. На цей рік, якщо не повернемось, я не буду продовжувати.
Їжак в панчохах• 11 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
ви так впевнено про це кажете, але є інша інформація, стосовно українців.
Невидимка Майя• 11 июля 2023
Ответ дляСмайликівна

вы же написали, что если программу не продлят, то вы будете искать способ остаться все равно... В этом году все, кто не забрал документы со школы, должны были написать заявление на семейное обучение. В каком режиме они учились - я честно говоря не знаю, но на уроки они не ходили (та и не было у нас особо дистанционки). Соответственно, их место в классе сохранилось. Часть детей уже вернулись и с сентября будут ходить в школу. Что будет в следующем году - неизвестно. Разрешат дли снова написать заявление на семейное обучение или заставят забрать документы или вернуться? Идите к заучу и выясняйте
автор Смайликівна • 11 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
значить американцю доведеться одружитися, дякую

Щас ухожу• 11 июля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Никому вы там не нужны. Придет время и увидите .Лучше в другую страну ехать , больше смысла и то .
Щас ухожу• 11 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Да , это реально 100% способ , ещё и родить быстрее , тогда все возможности у вас будут.
автор Смайликівна • 11 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
У мене вже 2 пари родичів виїхали - і вони всі потрібні, а ви кажете...
Щас ухожу• 11 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Ну пока программа то да. Байден там тоже на полоске и программа под вопросом .
Їжак в панчохах• 11 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
я якщо буду вертатись, то тільки додому, мені інші країни не потрібні, я в США у сестри живу. Є інформація, що українцям подовжать програму, як афганцям, з можливістю отримання грін карти, є законопроект. Але мені все одно, я планую додому.
Хочу наколоти губи• 11 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
еще один адепт секты ’Вам не продолжат,вернётесь домой’
Сама купляю квіти• 11 июля 2023
Брат мужа выехал год назад. Все дети школьного возраста (4 ) бросили украинскую школу. Учатся только в американской. Возвращаться не будут.
Сама купляю квіти• 11 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Умные люди выехали и родили там ребёнка. Теперь могут там жить до его совершеннолетия
автор Смайликівна • 11 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Колись, як мій брат з дружиною виіжджали як біженці-то теж на форумах мені писали що через рік їх повернуть назад - а вже ,як бачите, громадяни США. Тому дякую за вашу думку, але у мене інше бачення
Хочу наколоти губи• 11 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
зачем Вы так жестоко с человеком, пусть бы себе думала, что всех скоро прогонят

КошкинДом• 11 июля 2023
Вам не потрібно продовжувати обидва навчання і пресувати дитину. Їй й так буде не солодко
Орієнтуйтеся на ваші плани.
Ви хочете залишатися, значить вам потрібно інтегруватися, вивчити американську систему освіти. Якщо вам здається залегко, вчать не те і не так, поцікавтеся програмами для талановитих і зосередьтеся на тому, щоб дитина пройшла тест у кінці навч року. Не розпорошуйтеся.
Українська школа вам потрібна в Україні. В Америці - вам потрібна американська школа.
Полтавська галушка• 11 июля 2023
А як ви плануєте навчання дитини? Різниця в часі з Україною 7-10 годин в залежності від узбережжя. Уроки починатимуться в 1-4 годині ночі за американським часом. Чи ви плануєте взагалі не відвідувати заняття?

Донька вже не школярка, студентка універу. Півроку мучилась з нічними парами, нічними заліками та екзаменами, вирішила кидати універ, хоч і на бюджеті, бо неможливо суміщати нічне наачання і повноцінне денне життя.
автор Смайликівна • 11 июля 2023
Ответ дляКошкинДом
Орієнтуйтеся на ваші плани.
Щиро дякую.
Я завжди знала, що вона буде в Америці, тому вона і отримала ім´я відповідне з народження.
Дуже дякую за коментар. Так, дійсно, нам потрібна американська школа
автор Смайликівна • 11 июля 2023
Ответ дляПолтавська галушка

Є щось типу сімейного навчання, дек ти самостійно освоюєш матеріал. Але погоджуюся, це погана ідея)
Злива інформації• 11 июля 2023
Ответ дляСмайликівна

Зачем вам документы и какие документы. В США вам для школы нужна карта вакцинации и подтверждение места жительства. Все. Никакие документы из украинской школы вам не пригодятся.
автор Смайликівна • 11 июля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Мені здається, потрібно повідомити школу, що дитина не буде продовжувати навчання. Чи ні?
Злива інформації• 11 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Уведомить да, нужно, но какие-то документы забирать необходимости нет.
Щас ухожу• 11 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Вы разницу не понимаете между беженцами и по программе ? После конца программы , все аннулируется и остаётся как нелегал только.
автор Смайликівна • 11 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Доля тих, хто по програмі наразі не визначена.
Крім того, так як мій рідній брат громадянин Сполучених Штатів - сподіваюся, буде можливість лишитися і без програми.
А так як я ще молода та гарна - то можливо і заміж вийти)
Успокойся_Успокойся• 11 июля 2023
Я вчитель. У мене в класі є дівчинка,яка в Америці. Навчається ця дитина в двох школах на ’відмінно’. Закінчила 1 клас. Планують продовжувати навчання і далі
Голубец• 12 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Автор, нажаль, щоб возєднатися з братом чи сестрою потрібно чекати 10-15 років. Швидка черга тільки для дітей, чи батьків громадян, приблизно рік.