Крию матом страшно• 12 июля 2023
Проїзд з Украхни в Хорватію без авто
Порекомендуйте варіанти проїзду в Хорватію і приблизну вартість з власного досвіду. Хто їздив автобусом, цікавить тривалість і вартість. Якщо летіли літаком, звідки і скільки коштують квитки.
Шикаю і викаю• 12 июля 2023
Качайте положения с автобусными и авиа билетами и смотрите цены и длительность путешествий.
Мовчу, але хочу• 12 июля 2023
З Любліна літає wiz air до Спліта
Ціни різні, ми платили 179 зл туди і 299зл назад.
Крию матом страшно
• 12 июля 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
З Любліна літає wiz air до Спліта
Квитки без багажу?
Масяня Я• 12 июля 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
З Любліна літає wiz air до Спліта
а до Люблина как из Украины лучше всего добираться?
Мовчу, але хочу• 12 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Автобус
Мовчу, але хочу• 12 июля 2023
Або є потяг Київ-Варшава з зупинкою в Любліні(є зупинка в Свідніку, де і є аеропорт)