Шаманю второпях• 12 июля 2023

Дівчата! Хто подорожує з Альф? Ви купуєте квитки через сайт?

Бо власниця апартаментів куди ми їдемо, порекомендувала перевізника. Автобус Альф. Я зв‘язалася через вайбер, согласували дати, вона скинула карту. Електронний квиток прийде за день до виїзду.
автор Шаманю второпях • 12 июля 2023
Просто це якась Марина з номером карти. Все.
marata• 12 июля 2023
Так, через сайт купувала. Зі мною звʼязувався їхній агент, але виставляв рахунок, а не номер карти
Ol-a• 12 июля 2023
Їхали з Альфом до Болгарії, але в нас пакетний тур. Квитки надіслали за день до поїздки. Самого перевізника після 36 годин в дорозі порекомендувати не можу: туалети зачинені, супровід ніякий,водії не досвідчені(але то нам так не пощастило, вони вдруге були на цьому маршруті). Автобус звичайний, єдиний, але великий плюс працюючий кондиціонер з комфортною температурою.
автор Шаманю второпях • 12 июля 2023
Ответ дляOl-a
Ого!36 годин до Болгарії? Стояли на кордоні?
автор Шаманю второпях • 12 июля 2023
Ответ дляOl-a
Дивно,Альф за сервіс скрізь нахвалюють
Ol-a• 12 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Так. Спочатку поїхали на інший кпп, там автобус не пройшов за габаритами.Коли приїхали на Порубне черга попереду була 8 автобусів, ще й перезмінка. Стояли в черзі з 17 до 1-ї ночі.
Ol-a• 12 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Дивно,Альф за сервіс скрізь нахвалюють
Але в коментарях частенько пишуть, що туалети під час подорожі закривають. А в нашому випадку дійсно не пощастило з командою. Один водій взагалі недосвідчений, здалося, що навіть габари автобуса для нього нові, тому на складних ділянках сідав інший водій. Ну і супроводжуюча також, ми так і не зрозуміли нащо вона в автобусі була.
автор Шаманю второпях • 12 июля 2023
Ответ дляOl-a
Ми коли їхали в Болгарію, не Альфом, то теж туалет неохоче відкривали, в крайньому випадку, переважно дітям, бо я так розумію через запах. Просили все ж такі старатися на сан. зупинках. Але супроводжуюча в нас була дуже хороша, бігала, кому що треба, кава, чай, плед. В мене дитину захитало на серпантині, так вона змінювала пакетики) виносила їх, хоча мені було не зручно) Потім пересадила нас на своє переднє місце, навпроти водія, поки не закінчився той серпантин і дитині не полегшало. І на протязі дороги ще підходила і питала, як ми. Тепер якщо в Болгарію, то тількі з ними.