Фізик-ядерщик заочно• 12 июля 2023
поколює в нижній частині живота
не кишківник, не нирки, в районі матки. час від часу, це нормально? чому таке буває??? можливо вагітна.
Смажена полуничка• 12 июля 2023
А що з цього приводу каже гінеколог? Чи ви думаєте ми тут здогадаємося.
Фізик-ядерщик заочно
• 12 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
до лікаря записана на суботу. можливо у когось таке було, тому і питаю
Курочка• 12 июля 2023
Мои беременности ничего не болело на ранних сроках в нижней части матки. Зато при опухоли иногда были боли, но после секса в основном.
Смажена полуничка• 12 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ну так причин може бути купа: вагітність, кіста, рак, ендометріоз, просто кишківник віддає, щось з нервами. Тому потрібно йти до лікаря, а не гадати на форумі.
Фізик-ядерщик заочно
• 12 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
маю ендометріоз, дуже давно, за всі роки такого не було
Смажена полуничка• 12 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Можливо якісь зміни там відбулися, в будь якому випадку, добре, що до лікаря йдете. Бажаю вам здоров´я
Фізик-ядерщик заочно
• 12 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
йду, бо з ендометріозом вічно по узд бігаю( дякую!
Фізик-ядерщик заочно
• 12 июля 2023
Ответ дляКурочка
у вас була онкологія? у мене не болить, тільки іноді щось там поколює, не напряжно
Курочка• 12 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Давайте не накручиваете себя заранее.
Сходите на прием и все станет понятно.