Звоночек• 12 июля 2023
В якому віці ваші діти перестали спати вдень?
Донька 4 роки, встає у 8 ранку, лягає о 22:00. Вже десь тиждень перестала спати вдень. Мені здається що в такому віці ще потрібен денний сон
СКИБИДЫШь• 12 июля 2023
Все зависит от нервной системы и от режима дня.
Если ребёнок днем особо не активничает, то с какой радости он будет спать днем?
А если у него активный день, то естественно будет желание поспать
БеллаДонна• 12 июля 2023
В 2.8 перестали спати, старший спав с 21_22 до 8. Дочка сонько, с 22 до 10
Я такая - жду трамвая• 12 июля 2023
Старша в 2,5, менша ось 2,2 і спить удень вже раз в неділю.
Є діти, які сплять до школи, все це норма.
интайм_не_предлагать• 12 июля 2023
До двох ровків ще. Режим виробився 12 годин спить, 12 гуляє. Але дитина не гіперактивна, тому не заморювалась. Вкласти було неможливо, а якщо вкладалась вдень то пів ночі не спала.
Як_наготую...• 12 июля 2023
Не переживайте, в 45 она опять начнёт хотеть поспать днём, а то и раньше)
Директор Пляжу• 12 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
🤣
Мои в 15 уже захотели))
Директор Пляжу• 12 июля 2023
Укладывайте вечером раньше, 22 - это поздно для 4 года и днем не спит.
Конфиденциальность• 12 июля 2023
у меня после года перестал днем спать. поначалу пыталась днем уложить. и по несколько часов с ним лежала. уходила куча нервов. в итоге перестала мучить и его и себя.
personality• 12 июля 2023
Ответ дляФуліганка
Вкладайте раніше спати
Справа не в цьому. Ліпше більше гуляти, ходити, щоб втомлювалась. Але тут варто знати міру, бо від перевтоми будуть псіхи
Конфиденциальность• 12 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
у меня в 40 уже началось))
Екатерина27• 12 июля 2023
Младший около 6 лет, но до 7 еще периодически мог днем уснуть ( на море например, когда подьем в 7), старший в 6 перестал
Ленне-Рейма• 12 июля 2023
Моя дочка уже в 2 года спала днем только тогда, когда ее укладывал мой бывший муж
ПироженкА• 12 июля 2023
В рік і 6 місяців. Саме тяжке, це був садочок - кожного ранку сльози, що не хоче лягати спати в садочку.
Я супер-пупер• 12 июля 2023
Ответ дляpersonality
Я перестала спати у рік.
Гуляла багато, бо жила з бабусею у селі.
Вставала у 8, засинала у 21:00.
Влітку весь день гасала. Город, собака, коти, дерева. Де мене тільки не носило.
Старший мій спав вдень до 2 років.
Менший спав до 2,5 і то я забрала денний сон, бо почав засинати з 14, спав до 17 (раніше не виходило розбудити), а потім не спав до 2 ночі.
Причому навіть на морі я не могла їх вдень вкласти. Після 2-3 годин плавання ми з чоловіком хотіли спати, вони ні.
Вставала у 8, засинала у 21:00.
Старший мій спав вдень до 2 років.
Первая ласточка инфляции• 12 июля 2023
Ответ дляВредняжка
В 3-4 роки. Дитячий садок-то був страшний сон, бо там заставляли спати.
Ну і як вони заставляли?
Моя лежала весь час і тихо плакала, але не засинала. Як можна заставити?
Якийсь брєд з тим сном. Не спить то хай грається собі чи малює. Через це толком не холили