Экспертиза• 12 июля 2023
Готелі в Східниці, порекомендуйте)
Які там є хороші готелі ,їдемо з дітьми 5 і 11 років, дякую
Кусюче сонечко• 12 июля 2023
Полно, все зависит от вашего кошелька. Три сини, Диана, Киевская Русь и т.д
Пекельнi Борошна• 12 июля 2023
Мне Диана нравится, Тустань. А вот три сыны и донька не советовала бы. Цена -качество не соответствует
Кудряшка Сью• 12 июля 2023
Осоння і таор
Знайомі їздять в три сини ( ті що 5 зірок), але мені там шумно і багато людей.
Мама Карло• 12 июля 2023
А ви житло знайшли? Порекомендувати?) Ви спочатку знайдіть вільне місце. Наприклад, в готелі , де я зараз, все забито і заброньовано. Я бронювала ще травні. Хіба що дорогі люкси. Рекомендувати недоречно, бо вільних місць практично нема.
Хотіла в Моршин і планувала- всі готелі забиті під зав´язку. Вілтну квартиру нормалтну, а не клоповнмк теж не знайшла навіть через моршинського ріелтора
Луноходик_Ик• 12 июля 2023
Можна винаймати не тільки готелі там майже все селище здає житло і є дуже гарні варіанти, буде вам навіть дешевше чим в готелі.
Рожайтретьего• 12 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Осоння і таор
Та таор же не в сходнице
Мама Карло• 12 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Воно то так.але залежить чи є місця. Липень -дуже поаулярний місяць. Я ось тут зараз. Що хороше - вже розібрано. Клоповники є. А достойне житло - все розібрано.треба ще пошукати, щоб під ті дати було вільно
Луноходик_Ик• 12 июля 2023
Ответ дляМама Карло
Та я впевнена , якщо поставити мету, то все можливо. Я раніше кожного року була в Східниці, то проблем з житлом не було.
Покращена• 12 июля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
А что именно не прнравилось в 3 сини? Мне показалось вполне адекватная стоимость. То что шумно и люде много, это правда. Мне напомнило турецкие отели. Но аквазона, сауны, питание, аквапарк вполне ок.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 июля 2023
Я зараз в Східниці. Місця є, на букінгу не знайдеш, але в готелях є. В Тустань, Київська Русь, Діана і Осоння місць до кінця липня/ середини серпня немає.
ЗдесяЯ• 12 июля 2023
Крона СПА Карпаты очень классный, Три сини, Киевская Русь. Если буквально чуть-чуть от Сходницы дальше, то очень нравится Осоння Карпаты-уже 2 раза ездила и опять хочу)
Кудряшка Сью• 13 июля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Та таор же не в сходнице
Біля осоння.
Якщо їхати не потягом то там відстань не велика, для мене те саме,що східниця. Але як вже вище писали місця там навряд чи є на літо.
Рожайтретьего• 13 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Біля осоння.
Это 10 км от сходницы.