Пустощі-веселощі• 12 июля 2023

Как укладываете на сон младенца +- 6 месячного возраста?

Зоя Жорівна• 12 июля 2023
Оййй, моїй рік і 10 і ті вкладання, то біда. Зі старшою все було просто, вона на гв була. З малою кошмар. Зараз взагалі треба всі двері закривати, постійно біжить кудись. Може товктися 30-40 хвилин (знаю що це плюс мінус норма, але поки вкладеться я сива).
На денний сон +/- ще можна вкласти в качалку бебібйорн, але вона вже майже виросла з неї
Царевна в уггах• 12 июля 2023
Кладу на бочок, удерживаю, чтобы не мог слишком активно двигаться и шепчу на ушко.
Їжак в панчохах• 12 июля 2023
волшебной сисей
автор Пустощі-веселощі • 12 июля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
волшебной сисей
Я вот хочу заменить это волшебство каким-то другим способом
автор Пустощі-веселощі • 12 июля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
В 6 месяцев?
Їжак в панчохах• 12 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
нууу... это будет сложно, если укладывать будете вы
Электричка• 12 июля 2023
В 6 місяців було гв, в 9 перейшла на суміш та прикорм, засинав після пляшечки одразу, десь в 10-11 місяців одного разу заснув просто лежачі поруч зі мною, так потім і пішло - була поруч, гладила, щось розповідала.
Джем Шакіри• 12 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Соску
dahashutka19• 12 июля 2023
В таком возрасте гладила и лежала рядом
Царевна в уггах• 12 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
В 6 месяцев?
Так практически с рождения
автор Пустощі-веселощі • 12 июля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Соску
Не берет
Анастасіяко• 22 июля 2023
Удалено администрацией...