Амбасадор щастя• 12 июля 2023

Лопати, шланги, граблі… Ого скільки треба мати в приватному будинку

Де на це кошти берете?? Якщо будинок новий, і ніякого інвентаря садового немає, це ж півквартири купити можна😂чи ремонт невеличкий)) Будинок, навіть якщо новий, то це дуууже витратно, бо постійно щось треба)))
А утримувати , доглядати це все?
Будинок, таки для багачів? Так чи ні?
(Йдеться про новий, хороший будинок від 2015 року , а не хатка в селі в 90х побудована)
Сегодня я не я• 12 июля 2023
ну дивно, що на будинок грошей вистачило, а на шланг вже нема
А Я Самая Самая• 12 июля 2023
А ще сапки, мітли, вила -- всього не перелічити. Але задоволення зривати власний урожай персиків, як я вчора, -- воно того варте)
автор Амбасадор щастя • 12 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Воно то так, але будинок міг будуватись до війни, це 1-2 назад… його ж не за місяць будують.
А життя ох як може змінитись за рік😵‍💫
автор Амбасадор щастя • 12 июля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
А де це все зберігаєте? Маєте підсобні приміщення?)
Ви таки куркуль, скільки у вас всього😂
Новопоштинская• 12 июля 2023
Все приобретается с годами. У меня на даче 3 лопаты, 2 граблей, 2 для листьев, миллион всяких совочков и маленьких грабелек для сада, метлы. Шланги для полива. Инструменты всякие, топоры и прочее
А Я Самая Самая• 12 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Ви таки куркуль, скільки у вас всього😂
Так, є комора і хозблок.
До речі, прадіда ’розкуркулили’ в сорокові роки. Видно, голос крові в мені є і я продовжую сімейні традиції)
автор Амбасадор щастя • 12 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Ціле господарство) це дійсно круто!
Новопоштинская• 12 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Ціле господарство) це дійсно круто!
Даче скоро 40 лет. Обросли всякой утварью.
ПочтальЁнша• 12 июля 2023
сварочный аппарат, болгарка, пилы, еще что-то.... много чего. Метлы - это так, цветочки
Манка Я• 12 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Ціле господарство) це дійсно круто!
В сарае лопата,грабли,веники,купила все в Эпицентре,не так и дорого, секатор,лейка, стол,стулья во двор, навесной зонт.
Новопоштинская• 12 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А газонокосилка еще )
автор Амбасадор щастя • 12 июля 2023
Ответ дляМанка Я
Ну не порівняти з витратами в квартирі…)))
ПочтальЁнша• 12 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
А газонокосилка еще )
точно ж!))
parele• 12 июля 2023
А ещё веткорез, снегоуборочная машина, газонокосилка, и конца-краю всему этому нет))
Кстати, лопаты, грабли и прочий инвентарь советую покупать качественный, потому что дешевый очень быстро выходит из строя.
parele• 12 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
И этого тоже три громадных полки в гараже. А потом ещё на все это сигнализацию, чтоб не сперли))
Фляшунька• 12 июля 2023
Мы несколько дней назад начали строить
Это очень дорого, а что делать
LisX• 12 июля 2023
А пробить скважину, выкопать кессон, оборудовать биостанцию, выровнять участок, установить купленную теплицу, только шуршат тыщи)) Я уже молчу за растения из питомника, бассейн и прочие излишества. 🤪
автор Амбасадор щастя • 12 июля 2023
Ответ дляparele
А когда успевать этим всем пользоваться, и ещё работать, в доме тоже полно работы, во дворе подмести, в беседке…

Только нанимать? Или самим можно справиться?
Манка Я• 12 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Это дорого?
А Я Самая Самая• 12 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя

Можна й найняти когось, але це такий кайф -- робити все самій!) Принаймні для мене, людини, що виросла в квартирі) В мене таке відчуття, що я тільки тепер і почала по-справжньому жити... Вчора пила чай у дворі ввечері, поруч нявчали сусідські коти, випрошували смаколиків, малий бігав по садку, а я спіймала себе на думці, що так і виглядає щастя...
parele• 12 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя

Ну смотрите: я сегодня приехала с работы, и пошла не отдыхать, а гортензии поливать на террасе, потому что листья опустили. Потом подмела дорожки.
Зашла домой перекусила, сейчас полежу минут 15, надо идти лаванду обрезать.
Муж полдня в винограднике ковырялся.
В выходные надо клумбы прополоть, муж будет траву косить.
И это у нас огорода почти нет, немножко только огурцов с помидорами и зелень.
Огород в наш график уже не впихивается, ещё и дом же есть, в котором тоже нужно порядок поддерживать)
parele• 12 июля 2023
Ответ дляМанка Я
Это дорого?
Одноразовое.
parele• 12 июля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Даааа)))
Пупс• 12 июля 2023
Наче не в нових будинках не треба це все купувати?
В нас хатка дісталася стара, купили дві лопати, три відра, новий шланг ( вони не вічні) плоскоріз , секатор і тп
Точная копия плова• 12 июля 2023
По 1,мені вистачає на роки.
Усміхайлик• 12 июля 2023
Хм. Хотела б я, чтобы дело закончилось шлангами и лопатами. Компрессоры, генераторы, инверторы, бетономешалки, паяльники для труб, горелки, насосы, аккумуляторы, ой... Полная бытовка, гараж, хозблок и кладовки
МашМааш• 12 июля 2023
У нас огорода нет, хвойные, газон и несколько молодых деревьев.
Во двор покупаем потихоньку. В одном месяце газонокосилку, в следующем лопату и секатор, по ом лестницу и тд. Пара тысяч максимум в месяц выходит на все
Это же все разовые покупки, обновлять почти ничего не надо много лет
Ну и н какие мы не богачи) хотя с минималкой, конечно, не потянули бы такое
Міс Всесвіт• 12 июля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Та ну!(
Коли постійно треба щось шкребти, смикати, сапати, садити, вибирати, переробляти, думати, куди подіти те, що добре зародило - не хватає ні часу, ні сил на задоволення від персиків.

Тим можна побавитись пару днів, типу приїхавши на дачу. Але постійно так жити, при цьму ходити на роботу, займатися хатними справами, сім´єю, і ще й сад-город - то не життя.

До речі - сапати, садити, полоти треба вчасно і швидко, а не коли буде настрій і час(
А Я Самая Самая• 12 июля 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Та ну!(

Мені нормально, я все встигаю) Городина посаджена вчасно, і сапається теж вчасно і регулярно, бур´янів немає) Вже зібрала врожай цибульки-кущівки, зимового часнику, салату, наморозила кропу і петрушки, їли з дитиною смачнющий домашній зелений горошок, на підході червоні буряки і морква, на осінь планую посадити саджанці сортової малини, смородину, абрикоси. Ніби з усім поки що справляюся)
Міс Всесвіт• 12 июля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
А у вас який режим праці? Скільки часу можете виділяти на домашнє господарство (сад, город) в тиждень, наприклад?