Усім привіт!
А чи створюєте Ви ще хвилювалочки по ночам? Бо давно в цей час не заходила. А зараз бачу - немає теми, а області вже червонюють(((
bespe4na_mavpa• 13 июля 2023
Ответ дляТетяна-d41d
фото
Вы из Петровского? Видела этот интерьер и котика)
Тетяна-d41d• 13 июля 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ні)
freedom_2015• 13 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
О матрешки подтянулись !
бідні ’люди’.це ж насправді жахливо і позорно бути руським зараз ,а ці ще і за 2 копійки працюють
Тетяна-d41d• 13 июля 2023
Ответ дляtarveldy
А мене сьогодні патріотка в вату записала)))
В теме про русню на курортах?
Malinka Red• 13 июля 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Полтавская область...мы бля.. каждую ночь с тревогой 😩 Достало уже, сил нет, перехерачила бы всех кацапов, попалась бы возможность 🤬
Вот и я бы сейчас пораздирала этих сук, которые запустили на нас свои дроны. Каждую ночь этот ужас! да чтоб они удавились уже своими дронами и ракетами!
bespe4na_mavpa• 13 июля 2023
Ответ дляТетяна-d41d
Ні)
Значит, тут видела) больше котов нигде не смотрела))
Olesya Kim• 13 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Ай-я-яй, пузо не глажене не чухане ))) кожані зовсім облінились
Ага
Rosa Blanca• 13 июля 2023
Знов. Йопрст. Собаня підняла вуха в дивній позі, чим мене трохи налякала. Але то у нас є одна жіночка в сусідньому підїзді, яка щотривоги, в любий час біжить із розкладним стілтчиком до паркінгу. Збирається за 2 хвилини. Рівно 2 хвилини після сирени однаковий звук відкривання дверей - у нас з блекауту стоять засови металеві, бо не працювали домофони без світла. В 4 ранку, вдень...людина за 2хв збирається. Я дивлюсь у вікно і бачу, як вона тягне свій стільчик і біжить.
Тетяна-d41d• 13 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Это не жир, это комок нервов и стратегический запас !!!и вообще он пушистый !!!
Пушистый) но и жирный тоже