ПироженкА• 13 июля 2023
Хотели когда-то стать врачом и почему стали/не стали?
Что вас делает счастливым в работе и в жизни в целом?
И можно ли найти смысл, если не приносишь пользы обществу и не ощущаешь что делаешь что-то важное?
Фото для привлечения внимания)
Результат:
вже голосів:
41 (64.06%)
Хотела, но не стала
13 (20.31%)
Нет и никогда не хотела
9 (14.06%)
Я врач
1 (1.56%)
Хочу стать врачом
ПироженкА
• 13 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Чому? Всі лікарі з лікарні своїх пацієнтів та знайомих направляють до цього лікаря, бо довіряють саме його заключенню і попереджать про специфічність ( кардіореанімація як ніяк) можете не йти, в нього й так купа роботи.
Ну може колись знесуть, як ректора львівського, який дозволяв собі сексистські коментарі
І нове покоління буде вчитися не тільки лікувати, а і поважи пацієнтів і колег
ГоловнаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
кожного разу, коли я їду на роботу, молюсь, щоб якщо і потрібен буде лікар моїй дитині чи мені, то щоб він був таким професіоналом як я.
не дай Боже зустрітись з таким лікарем як ваш на своєму життєвому шляху.
Я не тону• 13 июля 2023
Ответ дляПироженкА
О чем речь?
Это ни в коем случае не профессионально.
И медицина не точная наука, врач сходу не может быть в чем то уверен. Это проф.деформация
І що з того? В нього буде менших пацієнтів, яких він витягує з того світу, бо інші емпатичні кардіологи мало розбираються в складних порушеннях ритму і краще уважно вислухають проблеми пацієнти
Я не тону• 13 июля 2023
Ответ дляПироженкА
Він не хабарник, просто така манера спілкування. Маю надію нове покоління буде гідно ставитсь до лікарів і дорого платити, і довго чекати, щоб почути висновок спеціаліста.
ГоловнаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
і тепер в нього виросла корона, він думає, що вхопив Бога за пазуху і має право принижувати людей?
Я не тону• 13 июля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Ні він так спілкується, є емпатичні люди, а є не емпатичні. Є професіонали, а є непофесіонали. Ось і все. Ви вибирете емпатичного непрофесіонала?
ГоловнаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
а є емпатичні професіонали.
ГоловнаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
25%
але вони є. тому підросте покоління нових лікарів і витіснить вашого профі з його короною на голові.
Я не тону• 13 июля 2023
Це нормально лікарю часом ненавидіти своіх пацієнтів. В мене знайомій гастроетерологу пацієнт приніс на прийом баночки з калом за 10 днів ( зберігав в холодильнику) і все це гівно виставив на стіл, щоб лікар в динаміці оцінала
Я не тону• 13 июля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Нове покоління лікарів виїде закордон, щоб мати достойні зп, в більшості країн ЄС вже спростили підтвердження спеціплізації, а через пару років, ще покращать умови. Може ви не в курсі, але лікарські спеціальносиі для емігрантів приривнюють з ІТ, що дає переваги при отриманні ВНЖ
ГоловнаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
де спростили? назвіть хоч одну країну, де дійсно щось спростили?
ничевока• 13 июля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
в мене мама працювала 20 років медсестрою в онкології, але вона не втратила співпереживання до пацієнтів.
Там и врачи такие. Знаю, мама лежала в онкологии. За меня врач переживала тоже, специально одну койку пустую оставили, когда маму перевели в палату после реанимации. Я ночевала, хоть толком и не спала, потому что в палате было 2е после реанимации, на следующий день ещё третья, но хоть не сидя. В других палатах родственники на стульях спали. Да и вообще отношение всех врачей, медсестр было хорошее ко всем, видно как переживают за каждого пациента.
Меня до операции вообще выгоняли врачи из больницы, я ещё и обижалась, а они мне едь домой, отдохни, потом лучше будешь сидеть. Причём никого не выгоняли, только меня
ничевока• 13 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
В мене купа знайомих кардіологів, які кричать на своїх пацієнтів, але вони такі профі! Медсестра надважлива професія, але вона не несе відповідальність за лікування пацієнта. В неї нема тягаря чи все вірно назначили, якщо помирають пацієнти - чи все зробили, чи викликали санавіацію, чи вчасно всіх підняли на вуха і добились переведення пацієнта і т.д.
У меня двоюродные все, династия врачей: пульмонолог (я у неё всё детство лежала в отделении), её муж анестезиолог, их дочь неонатолог. И 2 дочери другой тёти (стоматолога) решили стать фармацевтами, не врачи, но мед окончили.
Так вот тётя пульмонолог это что-то 😀 её боялись все: родители, дети, персонал. Я не боялась, знала покричит и всё, хотя мне доставалось побольше остальных, знала, покричит и всё. Единственное, я всегда скрывала, что она моя тётя 😀 потому что, когда узнавали, со мной не хотели общаться. Поэтому, когда меня ложили в больницу, я в первый же день тёте заявляла: относиться ко мне, как ко всему и мы не знакомы😀 но пару раз сдавали медсестры
Ванна Тазиковна• 13 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Розчарувалась в медицинв, після інтернатури покинула. Не жалію, бо 9 років в гуртожитку не айс. Зняти квартиру на 2 зп лікарів анріал. Хтось має фінанансово утримувати це хоббі - лікування людей. Купа знайомих з потоку що стали класними лікарями, але або живуть в батьківській хаті або чоловік-спонсор.
Да, ладно. Кто выучился на анастезиолог и хирургов живут припеваючи
СМСница• 13 июля 2023
Когда захотела, определилась, то уже стало поздноватенько, после 40. Причем все предпосылки были, бабушка акушер и старшая медсестра, дедушка ветеринар, я в детстве от скуки читала акушерский справочник и болезни кроликов, они поинтересней Карла Маркса были. Но в 17-18 не знала толком чего же я хочу от жизни и меня впихнули туда где блат был, это конец 90-х тогда еще так было.