Залатавая• 13 июля 2023

Меню на день народження - як вам?

Буде день народження у дитини, бабусі/дідусі і тітки/дядьки прийдуть привітати. Чимось треба пригощати. Щось бюджетне, в міру можливостей.
1. Шашлик
2. Скумбрія запечена
3. Картопля пюре
4. Теплий салат з баклажанів,перцю і помідорів
5. Салат з крабовими паличками
6. Брускета з хамоном і персиком
7. Нарізка сир, ковбаса
8. Нарізка овочі, оливки
9. Торт, желе для дітей
Таракашечка• 13 июля 2023
Чудове меню! Зробіть ще канапки, матіас на чорному хлібі з гірчичкою та зеленою цибулею)

Не будь КакСвета• 13 июля 2023
Жирненьке все таке... Я б додала щось легке і корисне, але якщо у вас в родині таке смакує, то чом би й ні?
ЛЮБА• 13 июля 2023
Может вместо пюре , запечь картошку в духовке большими кусками ( типа по селянски)?
автор Залатавая • 13 июля 2023
Ответ дляТаракашечка
Робила, особливо не їли
А_мій_самий_самий• 13 июля 2023
Бабуси разгрызут ваш шашлык, от жирного им не плохо? Тогда норм
personality• 13 июля 2023
Супер! Куди приходити?😂
Матраскин Брат• 13 июля 2023
Боже, можно я к Вам приду?)
автор Залатавая • 13 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Діти більше пюре їдять. Тому це заради них
автор Залатавая • 13 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Аж бігом. Там у бабусі зуби усі зроблені, як у голівудської зірки

Veronika_100k• 13 июля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Боже, можно я к Вам приду?)
Я иду с Вами. Встретимся у входа 😂
А_мій_самий_самий• 13 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Класс! Молодец она))
tereska• 13 июля 2023
Дорослі то натопчуться, а дітям тут що їсти?
ДН дитячий, а меню для дітей відсутнє.
Зазвичай Діти полюбляють якість яскраві канапки, можна просто наборі на шпажках, звичайні овочеві салати, смажені курячі крильця в соєвому соусі та пепсі, картоплю фрі чи по-селянськи можна типу такої приготувати. Домашні лимонади та компоти.
ЛЮБА• 13 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Так пюре с молодой картошки не очень .
неДоПриличий• 13 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
++
Только не пюре. Жесть какая...
Вакцениро Вона• 13 июля 2023
Нашо то пьюре??🤦‍♂️
Запечіть картопельку молоду, буде золотиста…або зваріть цілу з зеленню і маслом подайте. Яке пьюре на святковий стіл?))
Хамон і пьюре на одному столі.. Тіпа бідні (пьюре), але хочем по-боХатому (хамон) Картоплю можна і цікавіше подати))
автор Залатавая • 13 июля 2023
Ответ дляtereska
ДН дитячий, а меню для дітей відсутнє.
Домашній компот буде, мабуть ще крилець добавлю. По моєму досвіду,діти овочеві салати не дуже їдять. А от просто шматочок огірочка чи перчика з задоволенням
Все знаю від і до• 13 июля 2023
Якщо день народження дитини , до чого бабусі ?де дитяче меню, торт ?

На день народження пожрать ідуть ?що за менталітет що треба стол для бабусь?
ЛЮБА• 13 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Детям сказать что картошка по селянски с мака или кфс , думаю разметут )))
автор Залатавая • 13 июля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Нашо то пьюре??🤦‍♂️
Пьюре для дітей, минулого разу робила картоплю по-селянськи, не дуже їм

Перша на селі• 13 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
А вы думаете, все бабушки немощные и беззубые?
Я бабушка. Разгрызу. Не плохо.
Кринжова баба• 13 июля 2023
что за гнобление пюре)) если любят в семье? у меня вообще оно только на Новый год и все
Акукарача• 13 июля 2023
Вместо пюре лучше молодую картошку с маслом и укропом) А так, всего хватит
Кринжова баба• 13 июля 2023
у нас както на банкете подавали пюре из молодой картошки с тертым сыром и укропом, нормально было
ЛЮБА• 13 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Причем тут гнобление пюре , с молодой картошки пюре очень на любителя выходит , не вкусное короче .
А_мій_самий_самий• 13 июля 2023
Ответ дляПерша на селі
Я бабушка. Разгрызу. Не плохо.
Ну просто я сама поздний ребенок и у меня поздний ребенок и нашей бабушке 85. Поэтому да, представляю совсем старенькую)) Наша хотя и самостоятельная, и в путешествия еще катается, но шашлык уже все)) Лучше котлетку))
Вакцениро Вона• 13 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Спечіть, я ж кажу! Трохи часничку, куркуми, буде золота і запашна. Повірте діти будуть їсти і виглядати буде цікавіше, вони пюре і вдома часто бачуть у вас, я так розумію))
А хамон діти їдять? Теж далеко не всі діти його люблять, то що ж, зварите і його?))
Акукарача• 13 июля 2023
Ответ дляВсе знаю від і до

Может ребенок ещё маленький и бабушки с дедушками хотят прийти поздравить?
Протея• 13 июля 2023
Удалено администрацией...
В рот не ложи• 13 июля 2023
Можна, я теж прийду)
Меню - смакота!
Протея• 13 июля 2023
Удалено администрацией...