ГоловнаЯ• 14 июля 2023

Сон що повторюється багато разів. Не можу зрозуміти

Сниться що ми придбали сім´єю житло. (Не купили, але є розуміння що ми там власники за законом.
В різних снах різне житло. Але завжди є однакова деталь.
1. Житло має якусь несуразну і незрозумілу площу. Чи то балкон гострезним кутом на який не можливо зайти. Чи кімната з підлогою що ходить ходуном і на неї не можна ступити. Чи сходи на горище якого по суті немає (сходи є а за дверьми стіна)
2. Завжди присутні люди сторонні які вільно пересуваються в нашому житлі. То якась жінка готує на кухні, чі чоловіки п´ють в вітальні. Мені це не подобається але я знаю що не можу вигнати цих людей.

Мені ці сни почали снитись років за 3 до війни.
І зараз знову наснилось.
Я така бойова• 14 июля 2023
это значит что вы не умеете говорить НЕТ

автор ГоловнаЯ • 14 июля 2023
Якщо що власне житло є. В зоні можливих бойових дій.
А. Ми зараз впо
автор ГоловнаЯ • 14 июля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Да? А мені в житті кажуть що , навпаки різка та егоїстка.
Аміна-2506• 14 июля 2023
Этот сон не нужно воспринимать буквально - в прямом смысле. Скорее всего это вы видите какие то ситуации свои или кого то другого. Можно долго объяснять.
Я така бойова• 14 июля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
мало вводных данных
Не гавкаю- но охраняю• 14 июля 2023
Автор, мені снився такий сон багато років. Це закінчилося тим, що я неочікувано змінила житло. Можна сказати, що і не зовсім по своїй волі.
ПешитеБесАшипок• 14 июля 2023
Мне много лет снился мой дом. Хотя собирала на квартиру. Во сне заходила постоянно в одну комнату, двойные двери, 3 окна, знала всегда, что стены кирпичные. И никогда не могла понять, что за планировка такая странная. И в каждом сне искала туалет и не находила.
Вышла замуж, уже с мужем купили дом, когда зашла в спальню - мой сон сбылся. А туалет был на улице до ремонта
Попа как у Кардашьян• 14 июля 2023
Мне такое вечно снится к переезду
Пищалка• 14 июля 2023
Мені часто снився сон суть його одна і таж. Що я живу через декілька домів від свого кума. І бачу його двір з своїх вікон на другому поверсі. Цей сон мене задовбав, снився часом декілька років. З кумом після розлучення з кумою вона була моєю подругою ми довго не бачились. І ось одного разу на кладовище прийшла з сестрою сиділи чекали автобус, підійшла жінка дала поминальне, і каже я вас знаю. Я глянула і кажу я тоже ви мама мого кума. Так я дізналась що в кума помер брат і його могила не далеко від могили моей мами і племінника, і його могилу видно . Після цього сон більше не снився.

Фрекен бок• 14 июля 2023
Очень удивительно, нам с вами снится один и тот же повторяющийся сон. У меня обычно что то типо такого. Мы купили новую квартиру, а старую продали, о чем я жалею. Жалко старую квартиру. Новая всегда чем то лучше, но всегда что то очень странное, то бетон вместо пола, то лестница шатается, то первый этаж и через балкон спокойно заходят толпы незнакомых людей..
Деметра-c3d4• 14 июля 2023
В мене багато років хворів чоловік.
І сниться мені сон, що мій чоловік повністю здоровий, одягнутий в зимовий одяг готується до переїзду в інше житло.
Мій чоловік помер 27 січня. Була зимова, морозна, сніжна зима.
Ось так і змінив житло.
Соня-сонятко• 15 июля 2023
Автор не одній Вам.Теж один і той же сон сниться уже давно,причому кожну ніч.Сон про високі дома( як новобудови покинуті) і без людей.