Оскорбляю всячески• 14 июля 2023

Кому вдалось скинути 15-20 кг?)

Просто цікаво послухати, в кого була зайва вага, і як вам вдалось позбутись зайвих кг, і за який термін)Рік тому я теж сіла на дієту, була 90 кг в лютому, в травні вже 78, спочатку їла помала, не переїдала, потім перейшла на двохразове харчування, в вересні вже була 71. Потім в жовтні від самотності і нудьги почала роз´їдатись( зараз я знов свинка 90 кг😢. Не можу побороти себе, наче і сідаю на дієту, але максимум 4-5 днів і здаюсь( при тому що їм лише те, що люблю і в міру.
На паровозе• 14 июля 2023
Не їм після 16

Святатабожа• 14 июля 2023
Считаю калории.
-14 пока
Стрибну в гречку• 14 июля 2023
Вам правда интересно как?
На кладбище пошла, дары хозяйке и хозяину оставила, попросила показать могилу, показали сработало, за 2 недели ушло 23кг. аппетит есть, мясо не ем и не буду кг.ушли
Звожу з розуму• 14 июля 2023
Скинула 17 кг за 6 міс.Була 65,стала 48.Ну це 10 років назад після пологів рознесло.Зараз 54-55.Ім не багато,мучне не ім,торт рідко-свято.
Кому там слова не давали• 14 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Вам правда интересно как?
А що це за ритуал? Розкажіть!
Valechka-mk• 14 июля 2023
Если заедаете, то разбираться стоит с причинами заеданий и как можно по другому справляться с переживаниями
Зам. зав. Анонима• 14 июля 2023
10 років тому скинула на системі -60 десь 22-25 кг.
Кому там слова не давали• 14 июля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
І в мене ця система працювала. Також скинула.
Кринжова баба• 14 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Вам правда интересно как?
Чью могилу показать?

Масяня Я• 14 июля 2023
Не пропускати сніданки;
Пити багато чистої води;
Вуглеводи у мене переважно тільки на обід;
Принцип дефіциту калорій з нормою (хоча б приблизно) бжв;
Ну і так як я сова, то вечеря у мене пізно) Але не пізніше ніж за 3 години до сну. Це завжди тільки овочі та щось білкове (риба, мʼясо, морепродукти). Не розумію цих не їсти після 16/18:00.

Ну і основне - не голодувати. Тоді зриви забезпечені. Просто намагатись готувати максимально здорові страви, притримуючись норми бжв.
Стрибну в гречку• 14 июля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
А що це за ритуал? Розкажіть!
Это не обряд
Кому там слова не давали• 14 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Это не обряд
А что это? Расскажите
Милота• 14 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Вам правда интересно как?
Ничего не понятно …

А по теме,еле еле сбросила 10 кг за полгода и дальше никак,а надо еще 15
Фея_3уровень• 14 июля 2023
Якось після травми і гіпсу на нозі набрала зайвої ваги під 90 . Скинула 23 кг після . Харчування у мене завжди без зайвих вуглеводів було,але не було фіз активності . Зняла гіпс, знову спорт і все саме ділось.
Стрибну в гречку• 14 июля 2023
Если вам правда интересно, читайте форум ’черная магия и руны’ это правда работает
Я погнала• 14 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Как ритуал называется ?
Стрибну в гречку• 14 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Как ритуал называется ?
Это не обряд, хотите ритуал дайте запросы гуглу
Нічого вдягти• 14 июля 2023
Я поки скинула 7 кг, ще лишилось 9. Спочатку рахувала калорії і гуляла пішки. Зараз гуляю, займаюсь спортом і слідкую, щоб не переїдати. Обмежую хліб, солодощі, трансжири
Пургену мне• 14 июля 2023
Скинула быстро, месяца за три. Сначала недельку на диете стол номер пять, много ушло, вода, в основном. Потом средиземноморский тип питания, т е без продуктов с высоким гликемическим индексом

Пургену мне• 14 июля 2023
От ник попался. Так тоже, наверное, сработает
VitalinkaGL• 14 июля 2023
не разьедаюсь
до 40 спокойно входила в платье выпускное)
легче держать себя в весе,чем голодать потом.
сейчас распустила себя,сладости,нервы,вино.
короче,не гуд.
1.пьем больше воды
2.стараюсь больше ходить.
3.считаю.калории,спасибо тебе не знаю какой Закон,на каждом ,даже мелком продукте,все описано.
4.кручу велик или танцую дома или плаваю
уже есть прогресс
+самомассаж
GaleTTa• 14 июля 2023
Я пока сбросила только 7 кг. Но я не занимаюсь спортом сейчас, не пью воду, ем на 1500 калорий, но туда впихиваю периодически и пироженки и вареники и шаурму и суши, бутики с колбасой и иногда и чипсы с пивом)
Просто Фіфа• 15 июля 2023
Марафон схуднення Науменко
Мальчун-задирун• 15 июля 2023
Я считаю, у всех свой рецепт похудения. Я за год где-то стала со 118 кг 95 (перед войной), у меня была сильная мотивация. Но за год войны вернулось 15 кг, и заставить себя снова не могу. Мой рецепт был мало есть, больше двигаться, упражнения дома. Не ела хлеба (почти), сладкого к чаю, гарниров.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Думаю,ви праві

Я худла на кето, мені було дуже комфортно. А ПП для мене суцільні страждання, та й не худлось...

А тут дівчата пишуть,что їм дуже підходить ПП.
Кожному своє.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну ви ж жартуєте??
Ну жартуєте ж так???

Я б і не подумала, скільки дівчат вірить, що можна схуднути за допомогою... Ритуалів
Цікавий писочок• 15 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну ви ж жартуєте??
Ну жартуєте ж так???

это работает как самокодирование же