Инстагра_мерша• 14 июля 2023
А Вы часто пьете? Только честно)
Пишна молодиця• 15 июля 2023
Практически никогда. Просто не нравится - невкусно, горькое, несладкое, никакого удовольствия не получаю.
Файна_зупка• 15 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Майже кожен день...
Так само. Але пора вже зав´язувати, бо набридло.
english book• 15 июля 2023
За бажанням в холодну пору року , і в 99% це міцні 40° напої. Влітку майже ніколи не вживаю.
english book• 15 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
Не в тему. Але додам. Привезли мене тут’ самогонку’ з цукрового буряка. Двойний перегін, очищена. 70градусів. На запах і смак нагадує якийсь екзотичних магазинний напій. 😉
Я знаю людину, яка цим займається професійно. В неї дуже гарні напої, але й коштують дорожче чим магазинні.
Смаки різні, рецепти не видає, черга наперед))
Королева краси• 15 июля 2023
Ответ дляenglish book
І саме цікаве, що після цієї ’ бурячихи’( як кажуть в народі) не болить голова та нема похмілля
Инстагра_мерша
• 15 июля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Чтобы было легче -я,когда решила бросить курить, делала себе такую установку. Я могу закурить,когда захочу. Я себе не запрещаю это. Я могу выкупить 1 сигарету,если очень хочется. Но я НЕ ХОЧУ курить.
А это Вы по книге Аллена Кара бросали или сами?
ШанельКуКу• 15 июля 2023
Раньше раз в неделю пару бокалов вина. Сейчас раз в три где-то, если нет никаких семейных праздников. Когда началась война, то через день было(
Федорино Горе• 15 июля 2023
Раз в несколько месяцев. Вчера вот 50 грамм джина, разбавленного тоником. До этого в марте, наверное. Уже и не помню. Здоровье не позволяет- потом там колет, там давит...
ФсеСама• 15 июля 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Ні) але в мене є свій психолог, тому тривогу і не вирішенні питання вирішую там, а не за допомогою алкоголю
Воот, я пила практически через день пиво, думала, что пью от нечего делать, а потом поняла, что алкоголем заглушаю свою тревожность
Йосип_молодий• 15 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Майже кожен день...
І я........
Борюсь
Але....
Борюсь
Але....
Йосип_молодий• 15 июля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
...а пить тепер будете меньше. Ціни на алкоголь також будуть веселі.
’Алкоголь в Україні може подорожчати до 71%, — проєкт постанови Мінекономіки
()Згідно з проектом постанови, ціни зростуть наступним чином:
📍мінімальна ціна на пляшку горілки 0,5 літра зросте приблизно з 89 грн до 101 грн
📍на коньяк на 11-12% залежно від кількості зірочок
📍на віскі, ром та джин – на 25%
📍на ігристі вина – на 28%
📍на звичайні вина – на 62%
📍на сидр, пері, вермути, інші зброжені напої з міцністю до 22% - на 61-71%.’
📍на віскі, ром та джин – на 25%
📍на ігристі вина – на 28%
📍на звичайні вина – на 62%
Та я і так рахую, що витрачаю забагато на це діло.
П´ю вино- 15*200=3000
При з.п 13000-14500,+аліменти 5000-7000
Це забагато
Ніби і рахую, та не зовсім допомагає(
І поправляюсь від алкоголю, хоч і п´ю біле сухе. Тоді істи більше хочу....
А в тому році пила меньше + на велику їздила, + зарядка.
А зараз- випила бокал, два і вже нічого не роблю ...
П´ю вино- 15*200=3000
При з.п 13000-14500,+аліменти 5000-7000
Це забагато
Ніби і рахую, та не зовсім допомагає(
Коко На Страже• 15 июля 2023
Раз на тиждень, по суботам зазвичай. Пью щось легке, розслабляюсь так.
Каркуша Клара• 16 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Тільки з моря приїхали, їздили великою компанією дівчат, такі сумні спостереження привезла…
Пускаю бісики• 18 июля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Да,наверное книга тоже помогла,но это было моё решение-я не хочу курить. Мужу покупала книгу-он не бросил...