ДА да да• 15 июля 2023

За кордоном до мене чіпляється жінка рашистка.

Ходимо з дитиною у двір на майданчик і причепилась до мене рашистка пенсійного віку. Поблизу з домом більше не має майданчиків і дитина здружилися з деякими дітьми.
І ось ця жінки виглядає мене в вікно і біжить до мене і починає свій бред нести. Без агресії до мене, але починає відразу про Україну, Зеленьського.
Я вже демонстративно вставала, казала відчепіться від мене.
Мене вчили людей похилого віку не посилати, але тут вже не знаю робити...
КокошинЭль• 15 июля 2023
Зробіть виключення-пошліть!
Попихтю та й годі• 15 июля 2023
Пошла нах

Розмова одна лише з тими вбивцями
Lydmila408• 15 июля 2023
Шиза.
Навушники купіть і слухайте музику.
Рання пташка• 15 июля 2023
А якщо сказати їй, що Вас це не цікавить і ігнорувати? Чи не доходить взагалі? Скажіть, що викличете поліцію.
автор ДА да да • 15 июля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Зробіть виключення-пошліть!
Та я вже також думаю. Але не впевнена , що дійде. Там людина цією навистю до України живе .
Там на майданчику дуже багато людей і опускатися самій не хочеться до її рівня.
Всех в сад• 15 июля 2023
Можливо, вона психічно хвора. В моєму місті, в Україні, теж жила така бабця, все путіна с войскамі чекала. Вмерла цієї зими самотньою в своїй квартирі, ще й тиждень пролежала, поки виявили тіло... Страшна смерть.
Хворих психічно людей треба не посилати, а тихенько обходити стороною.
Lydmila408• 15 июля 2023
Зараз сепари активні і в Україні також..
Бісяться.
Тому що новини для них не втішні..
автор ДА да да • 15 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Я кажу не розмовляйте зі мною. Я свою позицію сказала, ви дивіться далі свій телевізор.
Вона починає ти ось так кажеш , бо ти ще молода і нічого не розумієш...
Ну спеціально до мене спускатися , це вже...
Не думала що зустріну таке...
ОдинРазНадетое• 15 июля 2023
Тихо і лагідно попросити не розмовляти з Вами, бо повідомите в поліцію?
ШобВам_КакНам• 15 июля 2023
А ви з нею якою мовою говорите?
Кофе в лобби• 15 июля 2023
Пошліть просто нах в грубій формі, скажіть дуже сильну лайку,щоб їй стало аж обідно за себе,може тоді перестане ціплятися
Корсет_на_шурупах• 15 июля 2023
Ответ дляКокошинЭль
Зробіть виключення-пошліть!
Та яка там виключення. Якби ж то була людина.
Вкаблучках• 15 июля 2023
За рускім воєнним корабльом!
Сапай вазони• 15 июля 2023
Просто скажите, что на политические темы не разговариваете, вам это не интересно и отходите.Возможно с какого-то раза дойдет.
автор ДА да да • 15 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Тут поліція не варіант. Аби мо можна , то вже б поскаржилася. Я вже думаю їй сказати, що мені вас жалко бо видно що ви одинока людина і у вас вже старческий маразм. Воно так і є.
Зашла на 5минут• 15 июля 2023
Мне совет про наушники понравился. Я бы прямо сказала,что у меня нет желания с вами общаться и я этого делать не буду, надела наушники и врубила громко музыку. Если ей нравится общаться самой с собой, то удачи.
автор ДА да да • 15 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
Так ж це і кажу. Культурно не доходить. В неї якийся сенс життя нав´язати свою шизофренію іншим. Я питаю яка вам взагалі різниця , як живе Україна, якщо ви давно живете за кордоном. А в голові ще одне питання якщо їй вже скоро на той світ іти.
Хома з пастою• 15 июля 2023
Ответ дляДА да да
А что за страна такая?
автор ДА да да • 15 июля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Треба купити спеціально навушники. Ідея також сподобалась.
Белоснежко• 15 июля 2023
Ответ дляДА да да
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 15 июля 2023
Ответ дляДА да да
Розмови не працюють. Кажіть ’не розумію людоєдською’, вітайтеся ’Слава Україні’, можна демонстративно сфотать і кудись фотку типу відправити, але не розмовляти)
Зашла на 5минут• 15 июля 2023
Ответ дляДА да да
Поверьте,сработает. Любому бы надоело разговаривать,когда тебя не слушают,а тем более,не слышат.
Бочка порохУ• 15 июля 2023
Чому ця людина зявилася у вашому просторі?
Що вас бентежить, тривожить, за що переживаєте?
Вам погано?
Наладите душевний спокій, приводите думки в порядок і таких ситуацій не буде.

Вибачте, якщо зачепила когось, не всі мене зрозуміють .
По собі знаю, якщо щось схоже трапляється, аналізую.
Хома з пастою• 15 июля 2023
Ответ дляБелоснежко
Удалено администрацией...
Это повод выскакивать из квартиры и бежать на детскую площадку к незнакомому человеку?
Куплю орехи• 15 июля 2023
Ответ дляДА да да
Тогда спокойно сказать, что за преследование по национальному признаку в Германии положена уголовная ответственность. И что если она немедленно не заткнётся и не уйдёт, то будет иметь дело с полицией.
автор ДА да да • 15 июля 2023
Ответ дляБелоснежко
Удалено администрацией...
Рашистка.
Я ненавиджу нацистів. Я кажусь ось я перед вами нацистка сижу, не розмовляйте зі мною.
Зеленьський наркоман.
Україна скільки років обстрілювала Росію.
Зеленьський винуватий у війні, бо не здав Україну.
І це чудо ще каже , що родом з Київської області.
Тримаю свічку• 15 июля 2023
Вы в Молдове ещё не были, там поголовно мне кричали что нам стоит сдаваться лучше с рашей, кстати кто в раше эти темы не заводят , только те кто за границей. Мне одна молдованка сказала ваши и наши, я говорю а ваши кто она говорит рус. Ой я от туда уехала быстренько
Гуляю босоніж• 15 июля 2023
Ответ дляДА да да
Рашистка.
Зеленьський наркоман.
Вона хвора
Тримаю свічку• 15 июля 2023
Ответ дляДА да да
Мне сказали кто в Германии то многие немцы наших уже из за войны не долюбливают, дома обливают и пакости украинцам. Автор я не хотела слушать бред домой уехала, но вы де не уйдите заграница вам милее
Тримаю свічку• 15 июля 2023
Ответ дляДА да да
Рашистка.
Зеленьський наркоман.
Удалено администрацией...